Arzu yaği birisini seviyorsanız ve size karşılık vermiyorsa

peril

Kayıtlı Üye
- 3 damla lavanta yağı
- 3 damla portakal yağı
- 1 damla limon yağı

Bu karışım,sevdiğiniz birinin sizi arzulaması için yapılır.
Birisi sizi arzu ediyor fakat bunu belli etmek için cesarete ihtiyacı varsa:kırmızı,pembe,mavi veya beyaz bir muma hazırlamış olduğunuz bu karışımdan sürün ve beraber olduğunuz zaman, o mumu yakın

Birisini seviyorsanız ve size karşılık vermiyorsa,onun adını söylerken arzu yağı ile kutsanmış bir mum yakın.Mum iki saat yansın ve sonra üflemeden söndürün.Karşılık görünceye dek tekrarlayın..

Tabiki bunları uygulamak için hemen gereken yağları alıp muma sürüp işlem yapmıyoruz
öncelikle içinizdeki gücü ortaya çıkarmalısınız yani büyü için sihirli beyin ortamını hazırlamalısınız mediyasyon tütsüler vb.. gibi konsantrasyon ve içtenlik çok çok önemli

aris

Kayıtlı Üye
belirli bir zaman; mesela işte ayın konumu aynın ilk evresi gibi şeyler falan yokmu???

peril

Kayıtlı Üye
bildigim kadarıyla yoktu ama ben dolunayı zamanını genelde tercih ediyorum bu kişisel tercihim ama yinede birsey diyemem...

matthew

Kayıtlı Üye
hmmm
ilginç
denemeyi düşünüyorm umarım tutar =)

sema kayılı

Kayıtlı Üye
daha önce hiç yapmadım büyü acabaa yapmam için önemli bir qücümün mü olması lazım?

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
daha önce hiç yapmadım büyü acabaa yapmam için önemli bir qücümün mü olması lazım?

Sn. ve Svg. Sema arkadaşım yazmak gereği hissettim çünkü iyi niyetinizi görüyorum. Bir konuyu öğrenmeden, neyin ne olduğunu ayırt etmeyi bilmeden, farkında olmadan bir işin sorumluluğunu üzerinize alarak uygulamalarda bulunmamanızı öneriyorum.
Şiddetle okumanızı, bilgilenmenizi, çevrenizdeki ehil kimseleri bulabilmenizi ve onlarca da bilgilendirilmenizi öneriyorum size. Bu tip uygulamaları bilincine varmadan uygulamamanızı öneriyorum. iyi niyetle iyi şeyler için diyeyim yapılan bir uygulama olsa bile. Önce neyin ne olduğu öğrenilir sonra uygulamaya geçilir. bilgisi alınmayan konunun uygulamasının kör topal yapılması doğru değildir hele ki sizin şu an ilgilendiğiniz konularda.
Syg.

sabii

Kayıtlı Üye
Sanırım iki farklı yöntem var aynı yağ için.Tam anlayamadım ikisinide yapmamız mı gerekiyor acaba? Paylaşım için teşekkürler.