Uyumlama

Emrys23

Kayıtlı Üye
Gümüş Mor Alev enerjisine uyumlanma için yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

AJA

Elit Üye
Şuanda sitede bu uyumlama yapılmıyor fakat Urum yada Yuleye mesaj atabilir özel uyumlama almak için başvurabilirsiniz.

Emrys23

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim umarım ulaşabilirim :)

origanum

Yönetici
Bu uyumlamayı ben yapıyorum normalde sitede ancak çok uzun zamandır uyumlamalara ara verdim. Tekrar başlayacağım, şu an için bir zaman veremem ama. Bu arada uyumlamaları herkese değil, gerçek hayatta şifacı olacaklara, bir sürü kişiye yardımı dokunacaklara veriyorum. Özel mesajla çok kişi başvuruyor zaten, onlarla görüşüp durumu değerlendiriyorum. Benden almak isteyenleri listeye alıyorum, sırası geldikçe ve onlar hazır oldukça yapmak üzere.

Salick

Kayıtlı Üye
Sevgili Origanum bu uyumlamayi almayi cok isterim, calismalarin baslama tarihiyle ilgili bilgileri heyecanla bekleyecegim. Sevgi ve enerjinizin bol ve daim olmasi dilegiyle...

origanum

Yönetici
Sevgili Origanum bu uyumlamayi almayi cok isterim, calismalarin baslama tarihiyle ilgili bilgileri heyecanla bekleyecegim. Sevgi ve enerjinizin bol ve daim olmasi dilegiyle...

Bunun için lütfen özel mesajla da başvurun, oradan takip ediyorum kimlerin talep ettiğini :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Eskiden yaşım tutmuyordu can atıyordum,şimdi yaşım tutuyor ama kendime bir türlü güveneniyorum.Kaldı ki..Uyumlama yapan nasıl güvensin :( Sayın origanum Allah size uzun ömürler versin :)

origanum

Yönetici
Eskiden yaşım tutmuyordu can atıyordum,şimdi yaşım tutuyor ama kendime bir türlü güveneniyorum.Kaldı ki..Uyumlama yapan nasıl güvensin :( Sayın origanum Allah size uzun ömürler versin :)

Teşekkür ederim sevgili hazar:) Aslında dediklerin, kendin hakkında tespitlerin doğru. Uyumlama için uygun değilsin, yaydığın enerji şifa vermek için uygun değil. Bu yüzden şimdilik benden olmaz ama bir şekilde bir zaman başkası tarafından uyumlanmış olsan bile sana şifa almak üzere de gelen olmayacaktır haliyle. En azından bunun bilincinde olman çok güzel bir durum. Bu mesajı ulu orta mı yazsam özel mesaj mı göndersem diye epeyi düşündüm, lütfen kırılma bu söylediklerim için. Sen bu sitede büyüdün, eskiden sitenin haylaz çocuğu idin şimdi ise hiç büyümeyen çocuğu:) Tam olgun bir birey olduğunda, içindeki çocuk öldüğünde bu konuyu tekrar görüşmek üzere rafa kaldıralım en azından.

zemanek

Kayıtlı Üye
hazir konu acilmisken uyumlama ne bende ne enerjisi hissediyorsun origanum merak ettim tesekkürler

origanum

Yönetici
hazir konu acilmisken uyumlama ne bende ne enerjisi hissediyorsun origanum merak ettim tesekkürler

Sayın zemanek,
Böyle bir parapsikoloji sitesinin üyesi olup da uyumlama kelimesini bilmemek çok enteresan geldi bana. Ayrıca hem uyumlamanın ne demek olduğunu bilmeden hem de ne uyumlaması verildiğini bilmeden talep etmek de kaba tabirle beleş mezar buldum, gireyim demekle eş anlamlıdır.
Ben üyelere enerjileri hakkındaki hislerimi paylaşıyorum gibi bir anlaşılma olmuş galiba, böyle bir durum yok. Kaldı ki her çalışma yaptığım ya da mesajlaştığım üyelerden ki sitenin çoğudur bunlar enerji empatisi kuruyorum ve bir miktar hissediyorum bu ayrı bir durum. Bu yüzden de sitedeki üyelerle ilgili tahmin vs mesaj ve oyunlarına katılmıyorum, hile olmaması adına.
Yukarıdaki mesajımda da belirtmiş olduğum gibi herkese açık değil, mesleki açıdan şifacılık yapanlara ve yapacaklara bazı uyumlamaları veriyorum. Diğer kişiler başka yerlerden alabilir, piyasada veren çok nasılsa. Gerekli bilgileri sitemizin oldukça detaylı olan paylaşımlarını sabırla okuyarak edinebilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.

ruban

Kayıtlı Üye
sayın origanum gümüş mor alev enerjisine rica etsem beni de uyumlar mısınız ben enerji çalişmaları yapıyorum kundalini reiki mastırım şifacı olmak istiyorum ama gerçek ten reiki üstatları çok para istiyor lar mesela gümüş mor alev çogu yer 200 tl civarı istiyor

origanum

Yönetici
[QUOTE sayın origanum gümüş mor alev enerjisine rica etsem beni de uyumlar mısınız ben enerji çalişmaları yapıyorum kundalini reiki mastırım şifacı olmak istiyorum ama gerçek ten reiki üstatları çok para istiyor lar mesela gümüş mor alev çogu yer 200 tl civarı[/QUOTE]

Malesef para ile yapan çok, evrensel enerjilerin para karşılığı verilmesine karşıyım ancak onları da anlıyorum, enerji için değil size ayırdıkları zamanları için para alıyorlar, meslek edindikleri geçim kaynağı şekli bu.
Talebinizi bir de özel mesaj atarak bildirin, mesaj kutumda depoluyorum sıradakileri.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Uyumlama için müsait olan bir yönetici var mıdır acaba sitede ?

shadows

Kayıtlı Üye
Origanum size cevap mesajı yazdım fakat postanız dolu olduğu için gönderemiyorum nasıl iletişim kurabiliriz?

origanum

Yönetici
Origanum size cevap mesajı yazdım fakat postanız dolu olduğu için gönderemiyorum nasıl iletişim kurabiliriz?

Üyelerden çok fazla mesaj geliyor ve çabucak doluyor. Ben de sürekli meşgul biri olduğum için vakit buldukça cevaplayabiliyorum. Bu yüzden cevap verip mesajlarımı sildikçe yer açılacak olan mesaj kutumu ara sıra tekrar deneyip başka birileri doldurmadan tekrar gönderme denemesi yapmaktan başka iletişim yolumuz yok:)

brotherhood

Kayıtlı Üye
Bu uyumlamayı ben yapıyorum normalde sitede ancak çok uzun zamandır uyumlamalara ara verdim. Tekrar başlayacağım, şu an için bir zaman veremem ama. Bu arada uyumlamaları herkese değil, gerçek hayatta şifacı olacaklara, bir sürü kişiye yardımı dokunacaklara veriyorum. Özel mesajla çok kişi başvuruyor zaten, onlarla görüşüp durumu değerlendiriyorum. Benden almak isteyenleri listeye alıyorum, sırası geldikçe ve onlar hazır oldukça yapmak üzere.
Merhaba sayın Origanum mesajınızın üzerinden bir hayli vakit geçmiş ancak şu sıralar uyumlamalara devam edip etmediğinizi öğrenmek istedim, mesaj kutunuzu doldurmamak adına buradan soruyorum mazur görün :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Teşekkür ederim sevgili hazar:) Aslında dediklerin, kendin hakkında tespitlerin doğru. Uyumlama için uygun değilsin, yaydığın enerji şifa vermek için uygun değil. Bu yüzden şimdilik benden olmaz ama bir şekilde bir zaman başkası tarafından uyumlanmış olsan bile sana şifa almak üzere de gelen olmayacaktır haliyle. En azından bunun bilincinde olman çok güzel bir durum. Bu mesajı ulu orta mı yazsam özel mesaj mı göndersem diye epeyi düşündüm, lütfen kırılma bu söylediklerim için. Sen bu sitede büyüdün, eskiden sitenin haylaz çocuğu idin şimdi ise hiç büyümeyen çocuğu:) Tam olgun bir birey olduğunda, içindeki çocuk öldüğünde bu konuyu tekrar görüşmek üzere rafa kaldıralım en azından.

Sonra hazaR bunun üzerine gitti iki usui reiki ,üç kundalini reiki uyumlaması aldı ve origanumun ne kadar haklı olduğunu seneler sonra kendi gözleriyle gördü.Gerçekten kimse benden şifa istemiyor :)

Cole

Kayıtlı Üye
Sonra hazaR bunun üzerine gitti iki usui reiki ,üç kundalini reiki uyumlaması aldı ve origanumun ne kadar haklı olduğunu seneler sonra kendi gözleriyle gördü.Gerçekten kimse benden şifa istemiyor :)

Merak ettigim bir sey sorabilir miyim. uzaktan reiki yapilabiliyor mu?

lilllyum

Kayıtlı Üye
Merhaba sayın Origanum mesajınızın üzerinden bir hayli vakit geçmiş ancak şu sıralar uyumlamalara devam edip etmediğinizi öğrenmek istedim, mesaj kutunuzu doldurmamak adına buradan soruyorum mazur görün :)
Ben zaman zaman arkadaşlarına masaj tarzı birşeyler yapmaya çalışıyorum uzun zamandır bana dedikleri kadarini soylurum iyi geliyormuş hafiletiyormuş acaba bu neyle ilgili enerjisel birşey mi ?