Melekler ve Rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

augury

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlarım,

Rüya esnasında cinleri her kılıkta görebiliyoruz. Benim merak ettiğim, melekleri ne şekilde görürüz ya da görebilir miyiz?
Bu konu geçen gece gördüğüm rüyadan sonra aklıma takıldı. Gördüğüm şey melek mi yoksa sadece eğlenmek amacıyla rüyamı kontrol eden bir cin miydi diye ikilemde kaldım.

Cevaplarsanız çok sevinirim, iyi forumlar ..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Cinler her kılığa girebiliyorlar. Melek gibide gösterebilirler kendilerini pekalâ.Pembekuvars'ın dediği gibi bunu hislerinizden anlarsınız ancak.Sizde bîraktığı duygudan anlarsınız.Huzur,sevgi,mutluluk,sukûnetmi?Endişe,aldatmaca,kaygı mı?
Rüya değildi ama gözümü bir an açtığımda oda kapkaranlık olmasına rağmen (ışığın sızacağı hiçbi yer yoktu)çok belirgin bir ışık çakması görmüştüm tam tepede tavanda.Beyazdı.Meleklerle çok yoğun çalıştığım bir gündü.Bendeki Melek buydu:)

augury

Kayıtlı Üye
Bende gördüğüm zaman çok huzurluydum, baya mutlu uyandım. Lakin açıkça sormam gerekirdi sanırım; hayvan kılığında görebilir miyiz? Mesela beyaz bir köpek..

augury

Kayıtlı Üye
Rüyamda köpeğin gözlerine bakarak içimden soru soruyordum. O da bana yazarak karşılık veriyordu :D Ve sorduğum sorular melek kartlarıma sorduğum sorulardı. Lakin o gece kartlarla bir işlem yapmak bir yana o soruları bile düşünmemiştim. Hatta ilginç olan düşünmemeye karar verdiğim bir konu üzerine rüyamda böyle bir şey yaşadım ve üstüne ertesi gün rüyayı destekleyen 3 olayla karşılaştım. Sonra yeniden düşünceler sardı aklımı :banghead:

augury

Kayıtlı Üye
Bende köpek olduğu için bu ikilemi yaşadım zaten.. Verdiği huzur melek gibiydi ama figür olarak olmazmış gibi geldi. Bilemedim bende.

Hayırlı olur umarım. Rehber ruhu bir araştırayım bakalım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...