Astral seyahat için ne yapmam Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle herkeze merhabalar
umarım konuyu doğru yere açmışımdır sonuçta bu benim için bir sorun ve bunu çözmek için sizlerden yardım tabilince bulunmanızı rica ederek sormuş oluyorum yani soru oluyor sanırsam :) yalnış yere açmışsam özürdilerim.
Ben bu forumda yeniyim üye olalı 3 gün olmadı lakin bu konulara ilgim 10 yaşlarımdan beri geliyor araştırmaya başlayalı 2 yıl oldu neredeyse çok fazla araştırdığım söylenemezdi pekte ciddiye almıyordum aslında benim için eğlence muhabbet konusu gibi birşeydi tabi son olanlardan sonra artık bu konuya ciddi bir şekilde bakmaya karar verdim ve çok uzun ciddi zorlu çalıştırmalar gerektirdiğinin farkındayım,internette araştırmalar yapıyordum onu bunu deniyordum 1 ayda kesin sonuç veren lucid dream vb.. psişik testler sorunlu çakranı bul vb uygulamalar astral seyahat deneyimleri demon çağırmalar koruyucu melekler vb ilgi çekici herşeyi okuyor araştırıyor bir kısmınıda ciddi bir şekilde uyguluyor fakat sonuç alamıyordum yinede hala uygulamaktayım.. yinede bunun belli bir yerden başlanması gerektiğinin farkındayım nefes teknikleri gibi.. ama yeniyim nereden başlamalıyım gibi sorularıma hiçbir forumda detaylı bir açıklama bulamadım bende kendi başıma öyle çalışmalar yapmaya devam ettim ama gerçekten onca insan var mutlaka birileri bana tavsiye verebilir diye düşünmekteyim halen benim yapmak istediğim şey Astral seyahattir bana göre benim temel eğitimimin sınırı burası olacaktı birisi bana imajinasyon,lucid,astral olarak git demişti teknikleri uygula google amcadan araştır sana yardımcı olur demişti evet ama her forumda birsürü değişik anlatım var benimde kafam karıştı gerçekten emin olarak sağlıklı çalışmalar yapmak istiyorum o yüzden buradaki arkadaşlardan rica ediyorum lütfen bu konuda deneyimli tecrübeli insanlar varsa bana detaylı bir şekilden en baştan başlayıp astral seyahati en harika şekilde yapabilmem için izlemem gereken sıralama rota ders programı vb artık nasıl adlandırılıyorsa bana bunları detaylı bir şekilde açıklayabilecek bir insanoğlu varmı buralarda varsa gerçekten çok minnettar olurum yardımları için lütfen yardımlarınızı taleb ediyorum sizlerden.
olmazsada ileride benim durumumdaki arkadaşlar için kendi tecrübelerime dayanarak yeni başlayanlar için geniş anlatımlı ders programı tarzı bir konu açıp insanları bu konuda bilgilendirmeyi planlıyorum orda burda bir eksik bir fazla her yerde değişik bilgiler alıp kafaları karışmasın diye aynı nasıl matematikte toplamayı çarpmayı vb öğrenmeden denklem yapamazsın onun gibi işte en baştan en detaylı şekilde güzel bir açıklama yapmayı planlıyorum tabi bu benim çok zamanımı alacaktır eğerki bilen birileri varsa lütfen yardımcı olun.... :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Forumda bu konuda bir sürü cevap var " yeniyim nereden başlamalıyım " şeklinde sorulara işin ehilleri tarafından verilen onlarca cevap var biraz arama yaparak bu konulara ve verilen cevaplara uğlaşabilirsiniz,mesela pisişik yetenek bölümünü araştırın yeni başlayanların hangi yolu takip edecekleri orada yazılmıştır ve çeşitli konulardada cevap olarak verilmiştir,sizin beklediğiniz başlangıç seviyesiyle birlikte son seviyeye kadar olan kısımların anlatılması ise bunu kimse pek yapmaz birde forumda onlarca konu varken bunu yapıcaklarını pek sanmıyorum siz önce başlangıç seviyesini programlı olarak hayatınızda prensip edinin sizin gayretinizi gören ehil kişiler sonraki aşamalar için size mutlaka yardımcı olucaklardır,başlangç seviyesinin biraz neler olduğunu biliyorsunuz gibime geldi,Farklı anlatımların sebebi kişilerin tecrübelerine göre olabilir bu kısma pek takılmayın birde okuduklarınız ileri derecede ki astral seyahat içinse kafanızın karışması çok doğaldır şu an sizin yapacağınız ve odaklanacağınız tek şey pisişik yetenekler için başlangıç seviyesi olmalı,başlangıç seviyelerinde ki odaklanamadığınız birşeyler var ise formumuz da olan EFT uygulaması ile kendinize yardım edebilirsiniz.

Bunlar cişddi çalışmalar olduğu için ha diyince olmaz birde herşeyi programlı olarak prensip edinmeniz lazım
geçerken uğradım tarzı çalışma deneyimlerinizde sonuç alamamanız çok normaldır
tamamen ciddiyet içerisinde çalışmalarınıza başlamalısınız önce zihninizi susturmalısınız
Şimdiden kolay gelsin.

Nefes tekniğinizin içine zihni susturma çalışmalarıda eklemenizi öneririm

Psişik yetenekler bölümünü meditasyon bölümünü ve çakralar bölümünü bol bol okumanızı öneririm aradığınız bir çok başlangıç seviyesini orada bulacağınızdan eminim.

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Önerileriniz için çok teşekkürler. Bunlar hakkında detaylı araştırma yapacağım ve EFT uygulaması gerçekten çok güzel bir uygulamaymış, pdf olarak kaydettim. Yarın paydos saatimde dikkatli bir şekilde inceleyeceğim, size ilginiz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. (Diğer konular hakkında ''Beni Oku Sihirliyim Ben'' adlı bir kitap buldum, onu da incelemeye başladım, 2 gün öncesinde gayet olumlu sonuçlar verebilecek oradaki uygulamaları da sağlam bir temel atmak için kullanacağım. Başlangıçtakiler için tavsiyem olsun. Yazar; Alınka Rutrowska )

Nefes tekniğinizin içine zihni susturma çalışmalarıda eklemenizi öneririm

Psişik yetenekler bölümünü meditasyon bölümünü ve çakralar bölümünü bol bol okumanızı öneririm aradığınız bir çok başlangıç seviyesini orada bulacağınızdan eminim.
ve pek emin değilim ben nefes tekniklerim ne kadar olumlu sonuç vericek veyahutta ne kadar gerçek onlarca nefes tekniği var uyguladığım en temeli yazıyor ama belkide sizin önerebilceğiniz bir teknik vardır diye sormak istedim :)

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Ben de araştıyorum bence bol bol okumalısın bir süre sonra kendi yolunu kendin çizeceğine inanıyorum. Ben de bir yerlerden başlama düşüncesindeyim ancak bunun konu aramaktansa genel anlamda okumak faydalı olacaktır. Daha çok meditasyon ve çakralarla ilgili araştırma yapabilirsin.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
ve pek emin değilim ben nefes tekniklerim ne kadar olumlu sonuç vericek veyahutta ne kadar gerçek onlarca nefes tekniği var uyguladığım en temeli yazıyor ama belkide sizin önerebilceğiniz bir teknik vardır diye sormak istedim :)

Siz bence bir virgülü bile sorguladığınız için bir türlü başlayamıyorsunuz ve bununla kendinizi tıkıyorsunuz.
Önce nefes tekniğinde ustalaşıcam ondan sonra diğerlerine bakıcam diyorsunuz sonra nefes nekadar olumlu sonuç vericek nekadar gerçek diyorsunuz
siz aklınızda bukadar sorularla neyi başarabilmeyi bekliyorsunuz ki ? Bu sorgulamalar yaptığınız işi ciddiye almamanıza sebep olur.
Yani birden fazla nefes tekniği varsa bazıları sahtemidir ? Çok ciddi nefes tekniği vardır ve hepsinin yeri ayrıdır aynı farklı meditasyonların olması gibidir bu.
Bu karmaşık düşünceleri bir kenara bırakıp nefes imajinasyon çakralar ve meditasyon üzerine çalışmalara başlayın bence yoksa yaşınız 30 olur hala birşeye başlamamış olarak bulursunuz kendinizi,siz önce başlangıç seviyesindekilere tavsiye edilen çalışmaları programlı olarak hayatınızda yapmaya başlayın sonrasında ehil kişiler size yardımcı olur ama bukadar cımbızlamayla birşeylere başlayamazsınız benden söylemesi.

Sitede çok faydalı önerimler olmasına rağmen önerebileceğiniz bir teknik vardır demeniz siteyi hiç araştırmadığınıza düşünmeme sebep oldu lütfen öncelikle bir önceki mesajımda yazmış olduğum konuları araştırın üst satırlarda yazmış olduğum çalışmalara başlayın fazla sorgulamadan gerçek değilmi diye düşünürseniz olmaz o iş zaten çünki niyet düşünce güçlü bir enerjidir size diyebileceklerim bukadar.

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cevabınız çoğu düşüncelerimi yıkmaya yetti açıkçası dediğiniz gibi karmaşık düşünceşeri bir kenera bırakmam gerek.. teşekkür ederim :beta1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...