Rüya'da dişin çıkması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sadraz

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Rüyamda anlam veremediğim bir olay oldu. Aslında kime sorsam bu kötüye işaret diyor ama kimsenin kesin bir fikri yok hepsi kulaktan dolma bilgilerle konuşuyor. Bende burada sormak istiyorum.

Rüyamda, üst dişlerden sol lateral kesici dişim çıkmıştı. ortalıkta pek kan felan yoktu. Ben biraz endişelendim, sol tarafımda bir yastık gibi bir şeyde gördüm dişimi ve şimdi ne yapacağım diye düşünürken, gür bir ses derinden "sen merak etme onu yerine koyacağız ve eskisinden daha güzel olacak" dedi ve uyandım. Sizce bu neyi işaret ediyor? Yoksa, sadece bir bilinçaltı mı? Diş teli takmıştım ama bundan bir sene ve biraz daha fazla bir süre önce çıkardım. Yakınlarda diş konusu felan hiç geçmedi.

augury

Kayıtlı Üye
Yakın zamanda çevrenizden bir kişiyi kaybettiniz ve bu durum sizi çok üzdü mü?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hangi rüya tabiri kitabına veya sitesine bakarsanız bakın, rüyada dişler aile ve yakın akrabalar olarak sembolleştirilecektir. Ama ben rüya yorumu konusunda çok hassas olduğumdan şahsım adına hiçbir yorum yapmama taraftarıyım. Çünkü bunlar hassas mevzular. Her bir rüyanın görülüş şekli rüyanın anlamını oldukça etkiler. O yüzden bu konuda bilgili kişilere başvurmanızı öneririm:)

Sadraz

Kayıtlı Üye
Yakın zamanda çevrenizden bir kişiyi kaybettiniz ve bu durum sizi çok üzdü mü?
Evet, eşim diyebileceğim kadar yakın sevgilimle yollarımmızı ayırdık.

Hangi rüya tabiri kitabına veya sitesine bakarsanız bakın, rüyada dişler aile ve yakın akrabalar olarak sembolleştirilecektir. Ama ben rüya yorumu konusunda çok hassas olduğumdan şahsım adına hiçbir yorum yapmama taraftarıyım. Çünkü bunlar hassas mevzular. Her bir rüyanın görülüş şekli rüyanın anlamını oldukça etkiler. O yüzden bu konuda bilgili kişilere başvurmanızı öneririm:)
Haklısınız, bilgili kişiler kimler bilmiyorum. O yüzden, burada bilgili insanlar olduğu için buradan yardım diledim.

Olumsuz düşünmeyin,bakın ruyanızda da söylendiği gibi,belki gidenin yerine daha iyisi güzeli gelir.Ruyanız hayır olsun.
O sözü söylemeden benim aklımdan geçen şey, yalancı bir diş olacağı ve artık o dişten his almayacağım için üzüldüm biraz. Ama o sözü söyleyince hissettiğim şey o dişin yeniden aynı dişin yerine geçeceğini hissettim.

augury

Kayıtlı Üye
Bu tarz rüyalar mesaj içeriklidir ve aslında kişinin bunu anlaması istenir. Mesaj içeren rüyalar genellikle başkasıyla paylaşılmaz. Ama mademki yardım istiyorsunuz; benim içime doğan şey şu oldu:

Kaybettiğiniz kişi için fazlasıyla acı- keder yaşamışsınız ve bu durum çok gereksiz. Yani kendinizi onun için fazlaca üzmenize gerek yok. Çünkü her karanlığın ardından Güneş doğar ve bu güneş rüyanızda size vaad edilmiş.

Sadraz

Kayıtlı Üye
Bu tarz rüyalar mesaj içeriklidir ve aslında kişinin bunu anlaması istenir. Mesaj içeren rüyalar genellikle başkasıyla paylaşılmaz. Ama mademki yardım istiyorsunuz; benim içime doğan şey şu oldu:

Kaybettiğiniz kişi için fazlasıyla acı- keder yaşamışsınız ve bu durum çok gereksiz. Yani kendinizi onun için fazlaca üzmenize gerek yok. Çünkü her karanlığın ardından Güneş doğar ve bu güneş rüyanızda size vaad edilmiş.

Bu rüya, ondan medet ummamı ve başka kişiyle devam etmem gerektiğini mi anlatıyor? Benim kafamı karıştıran şey, o an yeniden o yere yeniden aynı dişin geleceğini düşünmem. Yani bu yeniden o kişiyle tekrar beraberliğim olacağını mı ifade ediyor?

augury

Kayıtlı Üye
Yerine konulan eski şey orada güzel duramaz, çünkü bir kere yerinden oynamıştır zaten.

Benim hissettiğim beklemediğin bir anda karşına bir başkası çıkacak ve senin için daha iyi, daha kıymet-bilen birisi olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...