rüyada cin görmek konuşmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selin20

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Dün gece rüyamda simsiyah bir odadayim 4 tane cin yan yana duruyor arapça konuşuyorlar uğultu gibi .Rüyadayim suanda diyorum ama hangi kabileden olduklarini sorayim diyorum soruyorum 3 tanesi ayni birseyi soyluyor digerine soruduğumda çirkin birşey gülerek bana uzun bi cümle kuruyor söylemiyor hangi kabile olduğunu ben çabuk söyle rüya bitecek diye bağırıyorum sonra titremeye basladim nefesim kesildi uyandjm bu nedir arkadaslar fikri olan var mi ?

augury

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda çok mu araştırma yapıyorsunuz cinler ve kabileleri üzerine? Çünkü rüyada şartlanmış gibi kabilelerini sorayım diye düşünmüşsünüz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sadece dün gece gördüyseniz belki tekrarlanmaz.Şeytani ruyalar bir silsile halini almamışsa büyütülmemeli.Hepimiz zaman zaman güzel ruya gòrdüğümüz gibi böyle ruyalarda gòrüyoruz.Üç harfliler üstüne yoğunlaştıysanız görmeniz olası .Siz yinede abdestli olarak koruma duaları okuyarak uyuyun.Umarım tekrarlanmaz.

selin20

Kayıtlı Üye
Yok arkadaşlar yeni namaza başladım tek değişiklik o soyumuzdada cin var dedemde cin vs varmış annemide rüyasında bir cin korkutmus benimle ilgili.

augury

Kayıtlı Üye
Eğer günlük yaşantınızı etkilemiyorlarsa çok önemsemeyin derim. Önemsedikçe sizinle olurlar ya da en azında aklınızın bir ucunda ..

AJA

Elit Üye
Olur böyle bazen.Bende de dün gece oldu.Ya birileri bir şey yapıyor yaptırıyor yada onlar boşluk bulunca sızıyorlar rüyalara.Hiç önemseme :) Geldikleri gibi geri gönder ben öyle yapıyorum herzaman. :sifone:

selin20

Kayıtlı Üye
Fikirleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar dediklerinizi dikkate alacağım.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Gercekten cin olduğu kesin değil. Rüya sonuçta.
Rüyamızda gördüğümüz bir insanda gercekten rüyamıza teşrif etmediğine göre, rüyada görülen cin, insan, hayvan gibi iradesi olan varlıkların gerecekten rüyamızda olduğu anlamına gelmez.
Örneğin rüyamda gördüğüm annem gercekten rüyamda değil, benim beynimde yarattığım bir gölge, bu konu içinde böyledir,

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir de şöyle bir şey varmış gerçek hayatta görmediğimiz kişileri rüyada görmemiz mümkün değilmiş ancak ben gerçek hayatta görmediğime eminim o zaman ne olacak ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bir de şöyle bir şey varmış gerçek hayatta görmediğimiz kişileri rüyada görmemiz mümkün değilmiş ancak ben gerçek hayatta görmediğime eminim o zaman ne olacak ?

Gercek hayatta sokakta kalabalıkta gördüğümüz tanımadaığımız insanların yüzlerini beynimiz sentezleyip rüyamızda öylesine bir yüz yaratabiliyor. Hergün sokakta gördüğün yüzlerce insanın yüzünü hatırlıyabilir misin? İnsan unutsada beyin 1 sn de olsa gördüğünü unutmuyor, rüyalarda bilinçaltında böyle karşımıza çıkabiliyor.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Gercek hayatta sokakta kalabalıkta gördüğümüz tanımadaığımız insanların yüzlerini beynimiz sentezleyip rüyamızda öylesine bir yüz yaratabiliyor. Hergün sokakta gördüğün yüzlerce insanın yüzünü hatırlıyabilir misin? İnsan unutsada beyin 1 sn de olsa gördüğünü unutmuyor, rüyalarda bilinçaltında böyle karşımıza çıkabiliyor.

Anladım teşekkürler ama yinede görmüş oluyorum o zaman :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...