Beyin Gücü İle Cisimleri Oynatma

peril

Kayıtlı Üye
Şimdi size beyingucu ile cisimlere nasıl hareket ettirebilindiğini gosterecegim lütfen inanmayanlar bundan sonrasını okumasınar eger yapmak isteyen varsa şimdi başlayabilir

Dersimizin adı:
==Beyin Gücü İle Telekinezi==

Şimdi ilk önce yapmanız gereken bir odada loş bir ışık altında kafanızı tüm düşüncelerden arındırmak.

Şöyle düşleyin aklınızdaki şeyler aynı bir tahtaya yazdıgınız fikriniz gibi uçup gitsin.

AKLINIZIDA BULUNMAMASI GEREKEN HUSUSLAR:

1-arkadaşalarıma gostericem

2-hemen yapmalıyım

3-herturlu kotu düşünce
-------------------------------------------------------------------------------
HAZIRLANIŞ

۞5x5 lik bir kağıt kesin

۞Kağıdı üstünde tutabileceğiniz bir iğne

۞Sabitleyeceğiniz silgi vb. herhangi bir cisim
-----------------------------------------------------------------------
Şimdi kestigimiz kağıdı kare haline getiriyoruz

Daha sonra iğneyi sabitleyip bu kağıdı yavaşca üstüne bırakıyoruz.

Dengede olmalı tabikide odadaki kapı ve pencereleri kapatın bu sizi dahada cok etkileyecektir

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Derse başlayalım:

Bu telekineziye başladığınız ilk gün yapamayabilirsiniz ama inanırsanızi üst seviyelere çıkabilirsiniz.

Kaşık bükme ellerde enerji toplar(psi ball)ve düşünce okuma ateşi etkileyebilme gibi...

Evet şimdi gelelim işimize koyduğunuz kağıda odaklanın ve elerlinizi yanına getirin sanki kağıt sizin bir parçanızmış gibi düşünün ve ellerinizden akan enerjiyi kağıda yansıttıgınızı imajine edin kağıt donecektir.

En hafif bir değişim bile sizin için büyük bir adım

Herşey bukadar basit işte.

NOT:
Şunları düşünmek sizin yararınıza;

۞Başarmanız için kimse sizi zorlamıyor.
۞Siz başaramamaktan korkmuyorsunuz.
۞Telekinezi basittir.
۞Bir kaç gün içinde başaracaksınız.
۞Sonuç alma süreniz çok büyük ihtimalle bir haftayı geçmeyecektir.umudunuz yitirmeyin deneyin ve eglenin sadece yeter

awra

Banlı Kullanıcı
Müthiş bir şey peril..

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
Bununla ilgili bir çok video yu video.google.com adresinden arayarak bulabilirsiniz.
Telekinezi ve telekinesis yazınca çıkıyor.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Düşünce gücü ie birçok şey yapılabilmekte. Beynimiz o kadar harika ve daha o kadar az keşfedilmiştir ki. Böyle şeyler bizlere olağanüstü gelmekte. Ama bunların hepsi beynimizdeki gayet doğal olbilecek yapabileceğimiz olaylar.

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Evet ama bu her hangi bir insanın bir anda buradan okumasıyla yapacağı bir şey değil. Öncelikle çok uzun zaman konsantrasyon, meditasyon vs. çalışmaları gerekiyor. Bunlar çok üst düzey şeyler.

Narastor

Kayıtlı Üye
Ben de bir şey eklemek istiyorum..Odaya rüzgar girmemesi gerekiyor ve nefesimizi kağıttan uzak tutmalıyız çünkü bayağı bir hassas oluyor...Kolay gelsin.

Whısper

Kayıtlı Üye
Dün gece başladım saat su an da 20:53 ve yaklaşık 2saattir çalışıyorum... Biraz yorgunluk hissettim kağıdı iğneyi karşımda bir yere koydum gözlerimi ovaladım elimi mouse'adoğru götürürken kağıt tam yarım tur döndü. Teşekkürler Peril bunu kontrol etmeyi öğrenmeye başladım..Bu bende olan fakat her zaman olmayan bir şeydi ..
Ya çok öfkelendiğimde yada çok üzüldüğümde oluyordu...Ama simdi kısa bir sürelik çalışma ile ufakta olsa büyüüüük bir adim atim çok teşekkürler..
:hurray::willy_nilly::willy_nilly::willy_nilly:

peril

Kayıtlı Üye
Dün gece başladim saat su an da 20:53 ve yaklasık 2saattir calisiorum...Biraz yorgunluk hissettim kagidi iğnei karsımda bir yere koydum gözlerimi ovaladim elimi maus'adoru götürürken kagit tam yarım tur döndü Teşekkürler Peril bunu kontrol etmeyi ögrenmeye basladim..Bu bende olan fakat herzaman olmayan biseydi ..
Ya cok öfkelendiğimde yada cok üzüldüğümde oluyordu...Ama simdi kisa bir sürelik calisma ile ufakta olsa büyüüüük bir adim attim cok teşekkürler.. :hurray::willy_nilly::willy_nilly::willy_nilly:

Başarının devamını dilerim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar telekinezinin en basit yöntemlerinden biridir Psi-Wheel.Eğer üstüne cam birşey koymazsanız yapmayın.Bırakın nefesi,elinizin sıcaklığından bile döner yoksa.Fizik kuralıdır,ısınan hava yükselir.Elinizin sıcaklığı kağıdın altından yukarı çıkacağından kağıt da dönecektir.Tam emin olmak için çok kalın olmayan bir cam bardak koyun:Mesela bodum bardaklar var onlar çok ince.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Psi-wheel yapımı için resmi incelemeniz faydalı olacaktır.

tugayates

Kayıtlı Üye
Boş bir vakitte denemelere başlamak lazım. Bununla ilgili bir film izlemiştim bir kaç hafta önce.

inci**

Kayıtlı Üye
Yardımın için teşekkürler. Ben bunu daha önce denemiştim ve ilk denememde kağıt hızla dönmeye başladı. Benim yaptığımdan emin olamayarak, ailemden birilerini çağırdım, onlara da aynı şeyleri uygulattım ancak onlar ellerini koyduklarınnda kağıtta bir değişiklik olmadı. Bundan keyif alarak diğer egzersizlere geçtim ancak onlarda başarılı olamadım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yardımın için teşekkürler ben bunu daha önce denemiştim.ve ilk denememde kağıt hızla dönmeye başladı.benim yaptığımdan emin olamayarak ailemden birilerini çağırdım onlarada aynı şeyleri uygulattım ancak onlar ellerini koyduklarınnda kağıtta bir değişiklik olmadı.bundan keyif alarak diğer egzersizlere geçtim ancak onlarda başarılı olamadım.
Hangi egzersizler?

fear

Kayıtlı Üye
Cidden oluyor 15 dakikada oynattım. Daha önce defalarca denemiştim başaramamıştm. Vay be urumun farkı x)) ve cidden işin kötüsü, lambalar kendi kendine yanıp sönüyor. Bazen korkuyorum valla. :D

inci**

Kayıtlı Üye
Kaşık eğme,enerji topu oluşturma ya da mum yakma gibi egzersizler vardı ama onlar çok ileri derecede. Hemen bir yapmada başarılı olunabilecek şeyler değil. En azından benim için öyle.

ThoTh

Banlı Kullanıcı
Bu olay 5 dk. içinde olmaz 1-2 saat 1-2 gün içinde olmaz...

Meditasyonlarda üst düzeyde olan bir insan olmalısınız ilk önce..

Kendinizi kandırmayın.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Kağıdı iğnenin üzerine koyamadım bir türlü. Şu iğne ile kağıt olayını bir geçeyim, deneyeceğim.