rüyamda korkutuluyorum

cansu48

Banlı Kullanıcı
ruyamda surekli rahatsiz ediliyorum korkutuluyorum surekli yakinlarimin icine cin girdigini goruyorum benimle konusmak istiyolar. Cinlerle ilgilenen biriyim bi kere ruyamda onlarla ilgili bisey arastiriyordum bi cinni geldi sinirle telefonu elimden alip firlatti arastirmamami soyledi Dun gordugum ruyada onlarin boyutunda fotografimin ustune basildigini soylediler baska bigun gordugum ruyada bana büyü yapildigini gormustum bunun gibi daha birsuru ruya var uyumaya korkar oldum ve bide ruyamda surekli olarak nas ve felak suresini okudugumu goruyorum gordugum ruyalarin bi anlami var midir yoksa bilincaltimin etkisi midir ?

edwird

Kayıtlı Üye
Besmeleyle 21 kureyş okuyun sonra üzerinize üfleyip yatın

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Üstatlar daha iyi bilir bu durumu ama bence açık açık uyarılmışınız uğraşma bu işlerle diye
kimisi var uğraşmasına dair haberci rüyalar alır uğraşmak istemesede uğraştırılır
kimisi var uğraşmaması için haberci rüyalar alır
bence rüyada gördüğünüz şeye uyun.

Belki bu yaşadığınız durum parazit varlıklardan dolayıda olabilir eğer böyleyse arınma yapılması gerekir

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yare-i Yarim'in dediği gibi ,aslında öyle net söylemişki üç harfli size resmen"araştırma"demiş,fotoğrafınızın üstüne basmışlar.Daha ne yapsınlar:)Bence onları dinleyin ve daha fazla kızdırmadan tamamen hayatınızdan ve düşüncelerinizden çıkarın.Umarım ruyalarınız normale döner.

cansu48

Banlı Kullanıcı
Onerileriniz icin tesekkur ederim :) Ama sorun şu ki cok fazla arastirmiyorum hani tam unuttum diyorum belli bi sure arastirmiyorum 1 hafta falan o zaman ruyama giriyolar

augury

Kayıtlı Üye
Rüya dışında, normal hayatınızda, rahatsız ediyorlar mı?

yare-i yarim

Moderator
İş
Belki güçlü bir enerjiye sahipsinizdir yada hayatınızda ki bazı prensipleriniz enerjinizi arttırıyordur bunun araştırmasını yaparkende farkına varmadan birşeyler yapıyor olabilirsiniz buda cinleri rahatsız ediyor olabilir

cansu48

Banlı Kullanıcı
Normal hayatta yalniz kalmiyorum korkutmuyolar diyebilirim ama geceleri evde yalniz kalamiyorum yalniz uyuyamiyorum ve karanliktan korkuyorum

yare-i yarim

Moderator
İş
Korkularınız için kendinize EFT yapmanızı öneririm

augury

Kayıtlı Üye
Farkında olmadan onları rahatsız ettiğiniz için, onların da sizi rahatsız ettiğini düşünmüştüm. Lakin eğer durum sadece rüyalardan ibaretse bunun bilinçaltı olduğu kanısındayım. Durumları fazlaca düşünüp kafanızda büyütmeyin. Gerekirse araştırmalarınıza bir süre ara verin.

cansu48

Banlı Kullanıcı
Banyodayken ve evde yalnizken birinin beni izledigini hissediyorum

augury

Kayıtlı Üye
Onlarla zaten iç içeyiz. Sadece rüyanızda korktuğunuzdan söz ediyorsunuz. Onun haricinde günlük yaşamınızda yaşadığınız bir durum yoksa eğer onlarında sizi rahatsız etmek, korkutmak gibi amaçları yok demektir. Çünkü inanın bana; eğer amaç korkutmak olsaydı günlük yaşantınızda fenalıklar yaşardınız. Siz sadece rüya ve his diyorsunuz. Bence olayları büyütmeyin. Dediğim gibi ne kadar düşünürseniz o kadar büyütürsünüz içinizde. Yinede hala etrafınızda sizi eden varlıklar olduğunu düşünüyorsanız evinizde adaçayı yaprağı yakıp dua ederek dolaşın. Yine eğer isterseniz kaya tuzu alıp odanızın köşelerine dökebilirsiniz. Ve yine hala aynı şeyleri düşünmeye devam ediyorsanız evinizi okunmuş sirke suyuyla silebilir, duş alırken başınızın üstünden dökebilirsiniz. Bir de uyumadan önce Koruma duaları yapın derim.

cansu48

Banlı Kullanıcı
Dediklerinizi uygulayacagim cok tesekkur ederim :)

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Korkmayın. Dünyayı Yaratan cinleri de kontrol eder. Olacağı varsa olur. Ama yinede nas felak ve ayet el kursü' yü bırakmayın. Ne demeişler ? Tedbir bizden tevekkül ALLAH' tan. Herşey olacağına varır..