Evdeki sessiz varlık

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Arkadaşlar uzun süredir şüphe duymaktayım . Öncelikle kendi akıl sağlığımdanda şüphe ediyorum herzaman önce kendi doğruluğumu sorgulamam gerektiğini düşünüyorum bu konuda . İnancımı kaybettim semavi dinlerden birine tabi olduğum söylenilemez . Tek bir yaradıcıya inanıyorum meleklere ve şeytanlarada inanıyorum . Ancak ben müslümanlıktan hristiyanlığa dönmüş bir kişi idim . Sonra hristiyanlığıda sorgular oldum . Çocukluğumdan beri pek çok kez varlık gördüm . Bütün bu gördüklerime bir mantıki açıklama var ettim kanımca . Ama artık iş çığrından çıkmakta . Ev sallanıyor resmen. elektiriklenme havada hissediliyor bazan izlendiğinizi hissedebiliyorsunuz . Bu varlık ben tek iken çok faal evde geceleri .Işıklar açık ya uyurum yada sabahı beklerim uyku düzenim bozuldu . Ne yapacağımı şaşırmış haldeyim. Varlığın evde olup olmadığını denemek istedim bu akşam ve bir sokak köpeği var kapıma gelir sürekli yediririm oynarım onla köpeği eve getirmeye çalıştım benim ile oynayan beni çok seven köpek kapıdan içeri giredi yemeği koridora koydum çağırdım kapı azından içeri giremior hayvan çıldırdı zıplıyor olduğu yerde gel dediğimde gelip gidio kapı önüne iççeri girmio içeri uzanır gibi oldu ver gircek gibi yaptı ver hırlamaya basladı bam baska bir hayvan oldu resmen sonra bende yemeğini kapıya koydum eve döndüm resmen şu an bunu yazarken yer sallanıyor ve sert bir şekilde deil isede hissediliyor . Bu ne olabilir bilmiyorum . Bir fikri olabilcek herkesden görüş bekliyorum teşekkür ederim!

fransula

Kayıtlı Üye
Yalnız mı yaşıyorsunuz? Evde yaşayan başkaları ya da komşularda hissediyor mu diye soruyorum. Çünkü bazen heyecanlandığım zaman kalp atışlarım kan basıncım beni sarsar deprem oluyor sanırım. Elbet bir sıkıntı varsa da Urum ve Yule' ye danışman daha doğru olur. Çok geçmiş olsun.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Şaşkınlık içinde okudum.Çok şey yazıp yardımcı olmak isterken...Paylaşımınızın ilk satırlarında akıl sağlığınızdan şüphe etmişsiniz.Bu durumda bir psikiyatr yardımı almalısınız.Çünkü bu durumun sizin zihninizden kaynaklanıp kaynaklanmadığını bilemiyoruz.Birde her zaman bunu yazıyorum daha dün benzer bi konuya aynı tavsiyede bulundum.Sayın Urum diyeceğim yine. Bir diğer ihtimal evde (varlıkmı deriz,üç harflimi deriz) olması.Son olarak çocukluğunuzdan beri varlık gòrmüşsünüz.Bu normal bi durum değil.Şimdiye kadar kendi içinizde çözmeye çalışmayıp keşke çok önce yardım alsaydınız herşey daha basitken..

hopefull06

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun Mystica.. Evinizde kedi beslemeyi deneyin. Acaba din değiştirmek konusunda vicdan azabımı yaşadınız? Bunu bir sorgulayın. Eğer böyle değil ise inancınıza göre mutlaka bir korunma yöntemi vardır, onları deneyin. Sayın Urum ve Yule den yardım alabilirsiniz.. Birde burada Iviv angeles, Pembekuvars ve Anael Zan arkadaşlarımız melek enerjileri ile ilgili güzel konular paylaştılar onlara göz atmanızı öneririm.. Bunlardan bir sonuç alamazsanız sorun belki pisikiyatrik olabilir.. Birşeyler denemeden ne olduğunu bilemezsiniz. Umarım şifanızı bulursunuz.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Akli rahatsızlıkdan şüphelenme sebebim aslında çok zira babaannem beyin küçülmesi ile aklını kaybederek öldü ,babaannemin anneside varlık görür hatta onlarla konuşurmuş ama enteresan olan şey tuhaf olaylar oluyordu sağlığında örnek olarak babamın evi dedemden kalma eski bir rum evi evin içinde ateşlik denen bir yer vardır şömine gibi bacadan bir zincir sarkar ve o zincire kazanlar ve bakır ibrikler asılır su kaynatılır ve saire yani hem ailenin oplanıp ısındığı hem yemek pişirilen bir yer işte orada büyük ninemiz oturur iken babaannemin adıda mevlüde idi bu arada ona seslenmiş annesi kucağımdaki kızların güzelliği sende olsaydı demiş demesiyle beraber o varlıklar diğerlerine görünmüyorlar tabi ama resmen kapıyı açıp kapatarak çıkmışlar buna amcalarım şahit olmuşlar çocukluklarında benim evim ise eski bir rum fırını üzerine kurulu tarihi duvarları hayla durmakta yalnız evi yeniden kurduk üzerine betonarme olarak çocukkende aynı evin üzerinde duruyordum amcam kalıyordu burada ve onun çocuğu yoktu beni evlatlık aldı ve ben 5 aylık iken amcamın üzerine geçtim nufusta tabi davası baya sürdü gerçek anne ve babamı amcam ve yengem sanıyordum ve kendi anne babam sandığım büyük amcam ve yengeme bakıp sürekli şüphe duyardım herkesin anne babası genç benimkiler neden yaşlı neden herkesin abisi ablası ve kardeşi var iken ben tek çocuktum bunları düşünmeye başlamam ilk okul zamanlarıma denk gelmiştirki yeni okuma yazmayı söktüğüm dönemlerde evlatlık verilme evraklarımı buldum ama kısa süreli bir şok olmuştu unuttum gitti taki 12 yaşında iken ablam bana olan biteni anlatıncaya kadar . O zamandan sonra Notlarım düştü okul hayatım bitti resmen .İlk varlık görmem sanırım en net hatırladığım parlıyan bir adamdı annemlerin yatak odasında görmüştüm ondan sonra ardı arkası kesilmedi 19 yaşıma kadar sonra sadece gölge görmeye basladım hızla hareket eden gölgeler . Babamın cenazesi eve geldiğinde o akşam sürekli bir nefes alıp veren biri vargibi idi kulağımın dibinde neyseki etrafım insan kaynıyordu okadar korkmadım . Fakat bu tür şeyleri sadece kendi evimde görmemem de şüphe etmeme neden oldu çorluda kaldığım sırada ev arkadaşım ile önceden kalan biri vardı öleli bir yıl olmuştu onun odasında ben kalıyordum .Odanın karşısı oturma odası idi bilgisayarda kapının hemen yanında idi .Kapı açıkken kaldığım odanın kapısı ve koridorun bir kısmı görünüyordu. Siyah insan şeklinde bir gölge geldi gözümün önünde yatak odamın kapısı açıldı ve içeri girdi kapı kapandı ve evde tektim resmen tüylerim diken diken olmuştu . Ev arkadaşım ise tuhaf biri idi Müslümandı ama aynı zamanda bir gay idi gitti kuran aldı vestiyerin üstünden başladı okumaya anlattığımda beni okumaya kalkdı esneyip durdu okuyamıyorum bacım seni rahatsız oluyorum dedi bıraktı üstelemedim zaten bende olayın üstü kapandı öle . Ablamdada parkinson başladı elleri titriyor ama parkinson ile beraber artık aklıda tam deil artık bundan 20 yıl kadar önce eniştem başka evli bir kadın ile ilişki yaşadı kadını hamile bırakıp kadın ile kaçmıştı sonra babam mafyaya para verip onları istanbulda saklandıkları evden aldırtıp trabzona getirtmişti kuması ile aynı evde bir yıl yaşadı eşinin ihaneti yetmediği gibi onun ihanetinden olma bebeğe annelik etti kuması başka bir adama kaçtı en azından ama o bir yıl boyunca o kadın ile eniştemin vakit geçirmesine şahit olması onu tükettiğinden olcakki yıllar sonra tamamen paranoyak biri oldu eniştemi sürekli gözünün önünde arıyor korkuyor gene bir halt edecek diye o korku içinde yer etti . Benim korkum ise bu insanlar gibi olmak zaman ile benim birikimlerim beni delirtecekmi korkusu var ve yalnız yaşıyorum bazan arkadaşlarım gelir kalır bende ama genellikle hep yalnızım sonuçta amcamın mirası bana kaldı kendi evimdeyim ve bununla birlikte yalnızlığada alıştım gibi bir şey ancak ışıkları açmadan asla uyuyamıyorum zira karanlıkda loj ortamda o varlıkları belki bilincim ile var ediyorum yada varlarsa görüyorum bundan emin olamıyorum fakat dün gece denediğim şey beni çok korkuttu köpeğin tepkisi şüphelerimin yersiz olmadığını gösteriyor sanırım ama bir başka hayvan eve almayı deneyeceğim genede bundan emin olmak için . Başka ne tür bir şey ile evde böyle bir şey var yada yok anlayabilirim en azından bu şüpheden kurtulmam için !

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Zor bi hayat zor bir çocukluk.Mystica siz ailemdeki diğer kişiler gibi olurmuyum diye düşünmeyin.Yazınîzdan anladığım son derece aklı başında ne olduğunun farkında olan birisiniz.Ve sanırım bu varlık mekânla alâkalı.Sizden òncede olmuş olaylar var buna dair.Sizden başlangıç yapan bi olay olmadığı içinde akıl sağlığınız yerinde demektir bu.Pembekuvars'ın dediği gibi imkân dahilindeyse taşının.Değilse profesyonel bi yardım illaki şart.Rum evi ve yîlların yaşanmışlığı..Kimbilir neler gòrdü geçirdi o mekân sizlerden ònce.Kolay değil.Umarım doğru ellere hemen ulaşırsınız.Geçmiş olsun.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
ıviv Angeles teşekkür ederim yazınız için .Sonuçta başka bir yere gidecek gücüm yok şu ara işsizim zaten ama burada mademki kalmak zorundayım ve kaldıki burası benim evim burada eğer bir varlık varsa ona teslim olup evimdende olmak istemiyorum zaten gidecek başka bir yerimde yok arınma için bir şeyler yapmayı deneyebilirim lakin tamamen elle tutulur bir kanıt olması için varlığı tepki vermeye zorlamayı düşünüyorum. Yani aklımın başında olduğunuda bu sayede kanıtlamış olacağım kanısındayım .

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Arınmamı def etmemi denir ne daha doğru olur bilmiyorum ama istanbuldan kiliseden okunmuş kutsanmış su getirtiyorum evin her köşesine süreceğim umarım işe yarar .