Yaşadığım şey nedir?

Bernadette

Kayıtlı Üye
Ben daha önce astral'e çıkmayı birkaç defa denedim. Ve sabrımla ancak kalbimin boğazımda attığını hissettiğim ana denk gelebilmiştim her seferinde. Yani kalbimi sakinleştiremiyordum veya aklımdan düşünceler geçiyordu o an. Orada bırakıyordum. Ama 4-5 kez denemişimdir. Ve her seferinde 3 ayda bir denemişliğim oldu. Bir gün 03.30 gibi yatağa girdim. Uykum vardı ama hemen uykuya dalacak gibi de değildi. Ve sol tarafıma dönük yatıyordum. Yani kalbimin üstüne.. Karabasan olmadığına eminim. Sanki ruhum bedenimden çekiliyormuş gibi hissettim ve geri dönmek için müthiş çaba harcadım. Saniyelerce kendime engel olmaya çalıştım. Ama yay gibi gerilmiştim. Göbeğimin olduğu kısım havada, başım ve ayaklarım yataktaydı öyle söyleyeyim. Ses falan da çıkaramadığımı fark ettim. Sanırım 1 saniye inleme sesi çıkarabildim ancak. Sonra geçti, gözlerimi açtım. Bu neydi Allah aşkına ? Rüya desen değil. Çünkü o sızıyı hissettim. Deli gibi acı çekmedim ama resmen ruhun bedenden ayrıldığında söylenen o sızıyı yemin ediyorum iliklerime kadar hissettim. Benim bildiğim astral seyahat düz bir şekilde yattığında olur. İstem dışı çıkma evresine girmişimdir derdim. Ama sol tarafıma yatıyordum. Uyandığımda da yattığım pozisyondaydım. Gözlerimi kapattım uyandıktan sonra belki bir şekil falan görürüm diye o da kendi kendime karanlıkta yarattığım kurt gözlerini gördüm. En sevdiğim hayvandır o da.. ama onu büyük ihtimalle bilinçaltımla yarattım. Ve konuyu açma fırsatını anca buldum. Bunu yaşayalı 1 ay olmuştur herhalde.

Azrail mi yokladı beni ? :D

scrape

Kayıtlı Üye
Aynısını bende defalarca yaşıyorum, ama korkudan hep geri çekiyorum kendimi. 1 dk filan kıpırdayamıyorum. sakince kendime gelmeyi bekliyorum. arada uçuk çıkıyo bu yüzden.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Ben de bir aralar astral seyahat denemeleri yapmıştım ama başarısız olduğum için bırakmıştım. Bu tarz belirtiler bende de olmuştu ama artık yok.