Rüyalarım ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

silisyumtr

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet nadiren bazı rüyalar görüyorum ve o rüyalar gerçek hayatta oluyor... yani kısmen bi keresinde rüyamda gördüğüm kişiyle gerçek hayatta tanıştım ve rüyamda söylediği şeyi aynı ses tonuyla söyledi... Tabi o kadar önemli birşey değil ve dolaylı olarak söylemişti.Bi keresinde de sınıfa yeni birinin geliceğini gördüm yani tam olarak değil onu çok alakasız biyerde gördüm ama kendi kendime dedim ki kesin yeni biri gelicek ve yarın sınıftaydı...
En son olanda ise rüyadan uyandım ama gözlerim hayla kapalı bir anlığına birşey gördüm telefonumda biri arıyor ismi "Ezra (soy ismini unuttum "h" ile başlıyordu sanırım)" arıyor o gün okula gidiyorum bizim sınıftan biri gitmiş kontenjan açıldı tabi benim arkadaşım konteyjan açılmasını bekliyordu arkadaşını çağıracaktı ama arkadaşı gelmedi çünkü bir rüya görmüş "hayırlı bir şey değil" demiş o yüzden gelmemiş onun rüyasını öğrenemedim tabi...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Rüyamda duyduğum cümleleri gercektede yaşadığım oldu benimde.Rüyamda gördüğüm kişi gerçekte hiç karşıma çıkmamıştır.Zaten tanımadığım insan pek görmem .Hep bildiğim yüzler gördüklerim tanıdıklarımdır.Genel olarak ruyalarda bilmediğimiz insanları görme olasılığımız düşüktür.Haberci ruya bu anlattıklarınız.

gümüş

Kayıtlı Üye
Rüyada gelecekte (yakın veya uzak gelecek) tanışacağınız ya da haberini alacağınız kişileri görmeniz mümkün- buna açıklama olarak çeşitli varyasyonlar var ama kategori olarak haberci rüyalar sınıfına giriyor-haberciler kendi içinde ayrıca dallara ayrılır-fakat bu dallar üzerinde ciddi bir rüya çalışması olduğunu duymadım-referans olarak bakılacak. Gündelik hayatta tanımadığınız fakat sonrasında bir şekilde hayatınızda kısa ve ya uzun süre olacak kişilerin neden rüya ile gelip tanıştıklarını bilmiyorum- benim de vardır bazen öyle ,temelde herkesten zaten öğreniriz ama onları neden özellikle seçeriz veya onların enerjisi mi bizi seçer ve rüyada ön tanışmaya gelir- bu kısımda muallaktayım açıkcası. Demek ki açıksınız- haberci rüyalar- durugörü gibi konuları okuyun ve bir rüya defteri edinin isterseniz,siz anlamaya hazır olduğunuzda -zamanda -cevaplar size kendiliğinden gelir

weepingangel

Kayıtlı Üye
Gördüğün rüyalar haberci rüya olarak geçer.Forumda konular mevcuttur
Işık ile kalın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...