Gördüğüm garip rüya ve etkisindeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Beyler ilk önce bu varlıklarla alakalı rüya gördümü hatırlıyorum ama gerisini hatırlamıyorum sonra farklı bir rüya gördüm ölen akrabamın evine gidiyorum bir işle uğraşıyorum içeri odaya gittim ölen akrabam orada yatıyor yanında onu kızı var idi ben ölen akrabama sen öldün nasıl burdasın diyorum benle hiç konuşmadı yanına yaklaştım gözlerini bir anda bana dikti ve yataktan fırlayıp boğazıma sarıldı elinin dokunuş hissi tam tamına hissettim ama sıkmıyordu tam ben boğuluyordum ama yanındaki akrabamda gözlerini dik dik bana dikmişti yardım etmiyordu.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hangi birine baksınki rüya tabirinden? Ölüye mi, ölünün diri olmasına mı, dirilen ölünün rüya sahibini boğazlamasına mı? Ruhuna yasin,fatiha okuyun bence.
Rüya tabirine bakmak daha fazla kafa karışmasından başka bişey değil.Ölüye baktık diyelim,99 çeşit farklı yorum çıkar karşımıza.Rüya parmak izi gibidir kişiye göre yorum değişir.
BonezCrusher rüyanız hayrolsun.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Bu varlıklar ile ilgili demişsin hangi varlık olduğunu anlamadım.

AJA

Elit Üye
Rüyalar ayırt edebildiğimizde mana kazanır.Çok sık sizi düşündüren rüyalar görüyorsanız not edin.Geriye dönüp baktığınızda ne anlama geldiğini görürsünüz.Daha bilinçli olanlar zamanla bilinçaltımı haber veren bir rüyamı baştan bilirler.Bunu yakalayabilirsiniz zamanla belkide.
Rüyalarımı bilmeme çözmeme rağmen hayatımda arasından 10 sene geçti ve unutmadığım ve cevap aradıklarım var.Yorumlanmasından daha çok kendniz bulmanız yanlısıyım.Şahsen yorumlanlasını ben pek sevmem.
Öyle rüyalar vardır ki 1 ay etkisini her sabah tüm gün yaşarsınız.

prensess

Kayıtlı Üye
Merhaba

senin gordugun ruyanin salih oldugunu dusunuyorum genelde gordugun ruyalarin cikmasi nekadar cabik suruyor onuda bilmiyorum.
lakin sen sanirim biriyle yada birileriyle fena halde kavga ediceksin yada bir bela var bir zarara ugrayacaksin gibi geldi.ama hata sende yada karsi kiside onu bilemiyorum.sizi tanimadigim icin

Tabii en dogrusunu allah bilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...