Bu Gördüklerimin Anlamı Nedir?

SaturnS

Banlı Kullanıcı
Bütün mabet ailesine selamlar.Arkadaşlar 2 ay önce rüyamda hiç bilmediğim bir evdeymişim.Evde tanımadığım bir aile ve bende onlarla evde oturuyormuşum.Ama hepsinde de sanki bir gariplik vardı.Sonra ailenin kızlarından biri sağ tarafıma oturdu sonra diğeride sol tarafıma oturdu ve beni ortalarına aldılar.Sonra kızlardan biri üzerimize yorgan getirdi ve örtü, benimle sohbet etmeye başladılar.Arada gözlerimin içine bakarak beni seviyorlarmış gibi davranıyorlardı ve sol tarafımdaki kız bana bir soru sordu;Ben bazen korkuyorum ve bende cinler var gibisinden,işte ne okumalıyım veya siz insanlar ne okursunuz felak mı nas mı dedi?Sonra bende önce biraz şaşırıyorum ve sonra evet felak ve nas olur fakat sen Ayetel kürsiyi biliyormusun dedim.Kızda bana hayır bilmiyorum dedi ve bende Ayetel kürsi çok kuvvetlidir dur sana okuyum diyorum ve euzü besmele çekip okumaya başladım ve okurken sesim bir güzelleşiyor,bir kısılıyor gibi oluyor ve Ayetel kürsi nin bitmesine az kalmıştı ki,kızdan hırıltılar gelmeye başladı ve sinirli bir şekilde ayağa kalktı ve orada bulunan çatalı alıp bana doğru saplamak için üzerime gelmeye başladı ve bende ne oluyor felan derken tam kız çatalı karnıma saplarken elinden yakaladım ve elini kıvırıp çatalı aldım sonra oradan başka çatal aldı yine aynısını yaptı ve bende yine kızın elindeki çatalı almaya çalışıyorum ama benim gücüm tükenmeye başlıyor ama yine çatalı almayı başarıyorum ve oradaki aile kızlarına neden böyle yapıyorsun yapma kızım diyerek bana yardım etmiyorlar ve sonra ben hemen evin diğer odasına doğru kaçıyorum ve odaya girdiğimde içerisi karışık olan bir yerdeymişim yani oda eşyalarla dolu sonra odanın içindeki dolabın kapağı kendi kendine açılıyor ve derken ben hemen odanın kapısını kapatıyorum ve o sırada kız yine kapıya dayanarak kapıyı yitiyor, bende kapının arkasından bastırıyorum ve benim üzerimde eşofman varmış ve sol elim eşofmanın üstünün iç tarafına takılıyor ve kolumu çıkarmaya uğraşırken kız kapıyı zorlayarak açtı ve elinde bu sefer bir şiş vardı yanıma doğru yaklaştı ve ben kolumu çıkarmaya uğraşırken sol koluma hafifçe şişi batırdı ama canım fazla yanmadı sonra niye beni okudun bir daha yapma dercesine kız benim yanağımdan öptü,sonra beraber diğer odaya geçtik ve orada kızlar erkekler karışık eğleniyorlardı bizde eğlenceye katıldık.Sonra ben içlerinden birine soru sormaya karar verdim ve orada bulunan birine benim yanımdaki kız beni sevdiğini söylüyor senin hislerin kuvvetli bir bakarmısın diyorum sonra o kişi bana evet doğru o kız seni seviyor ve onlar çok zenginler onların şu diyarda evleri hayvanları ve herşeyleri var ve şu şu kabileden dedi ve kabilenin ismini hatırlayamadığım için yazamıyorum.Sonra sana ikinci bir soru soracağım ben bazen sıkıntı yaşıyorum ve beni bazen birşey korkutuyor bu kimdir dedim ve o kişi tam cevabını verecekken evin tavanından anlamını bilmediğim bir konuşma yani bağırma sesi geldi ve evin içine siyah duman gibi birşey indi ve evdeki herkese saldırdı ve çarparak yaraladı ve sıra bana geliyorken bende hemen yere yattım ve ölü numarası yaptım ki benide çarpmasın diye ve sonra yanıma geldi ayakta bir kaç saniye bekleyerek bana baktı ve sol elimin serçe parmağına hafif bir enerji yani elektrik gibi bir şey oldu ama sonrada bana birşey yapmadı ve kayboldu.Sonra hepimiz ayağa kalmaya çalıştık diğer arkadaşlar hafif yaralı şekilde ah uh diyerek ayağa kalktılar bazılarında ellerinde hafif eğilmeler vardı ve ellerini geri kendileri düzelttiler.bazıları da sağlam şekilde idi ve sonra uyandım.Sol elimin serçe parmağında uyuşma hissettim ve 2 ay oldu hala serçe parmağımda uyuşukluk var.Sizce bu rüyanın gerçeklik payı varmı? veya anlamı nedir? evdeki kişiler bir cinmiydi? ve o gelen siyah varlık neydi? arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
Sevgiyle kalın....