Maji ile ilgili soru ve cevaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sertaç " Ömer bey Büyü Nasıl Çözülür ?

Ömer" Büyü evet büyü bazı bakım yapan kişiler hemen hiç incelemeden işin kolayına kaçıp Büyü derler sanki fallarda Büyüsüz bir bakım olamaz gibi elbette BÜYÜ yoktur demek Kur'an a Allaha Şirk koşmak İnkar etmek demekle aynıdır..Gerçekten bakım yapılıp ,Kişinin Aşkında ,İşinde ,Hayatındaki terslikler Sosyo,Eko,Psikolojik ise Uzman bir danışmana yönlendirilmelidir....Yok bu Kişinin etlilendiği Sıradışı Doğal olmıyan BÜYÜ İLE DEĞİŞİM İSE Çözüm için artık çalışma başlar. hassas tahlillerle ve kişinin yıldız saatleri yanlış hesaplanmadan Kişinin boyu kilosu dahi göz ardı edilmeden..
Büyünün yapısı omurgası bulunur ve Çözüm için kişinin Analizini yapılır sıra 1 nci adıma gelir oda Kullanılacak ElemetlerinTemini dir. ..

Sertaç " Ama bazı hocalar her kese aynı duayı veriyor .Hatta kimi Fotookopiyle çoğalttıkları duaları veriyor.

Ömer " Doğrudur ama bu nu Muskacı diye tabir etteiğimiz kişiler yapıyor.Yanlış elbette kişiler çözüm ararken dahada çözümsüzleşiyor kilitleniyorlar. Çare derken Dahada Çaresizliğe Şeytanın karanlık kollarında mutsuzluk acı içinde kalıyorlar...

Sertaç " Sizin yaptığınız vefk tablosu nasıl bir şey .

Ömer " İnsanoğlunu Allah 4 Elemetten yarattı bunlar . Hidrojen,Okşijen

Karbon ve azot tur.

İnsan beynindeki çanak antenleri de unutmamalı ki bu Nöron aktivitesidir . Dışarıdan uyarılması Mikro dalga enerjiyle mümkündür.

İnsan aslında Bir bomba gibi patlıyacak iç dinamiğe sahiptir.

Anlaşılacak dille şöyle anlatim ,Çok uzaktaki bir bilgisayar nasıl kontrol altına alınabiliyorsa .Bizde çok uzaktaki bir kişinin bazı bilğilerini alırsak kolayca o kişiyi ulaşırız ve ona musallat olan şeytanın bacağını kırarız.

Yada Sizin istediğiniz kişinin sizi arzulaması ,düşünmesi,Aşık olması sağlanırken terside yapılır.
Terfi etmek istiyen kişinin müdürü ne ulaşılır Terfi etmek istiyen kişinin o kişi tarafında doğru kişi pozitif kişi İMLERİ müdüre gönderilir.

Kişilerin ulaşılmasındaki pürüzler o vefk tablosu in Hızlı , geç yada Hiç oluşmamasınada neden olur.

Vefk TABLOSU Bendeki resim kabiliyeti ile birlikte Paranormal durumum Yaptığım Sanatsal çalışmalara Farklı bir Boyut vermekte..

Sertaç " Daha ayrıntılı anlatsanız

Ömer " Ben ne anlatırsam birileri bir şekilde internet sayfalarında taklit ediyorlar. bu ve Bizim öğrendiklerimiz Bilğimiz Çok risklidir.Silah ruhsatı verirken nasıl ince elenip sık dokunuyorsa bu ilimde Allah korusun Çok zararlı sonuçlar açar.

Sertaç " Türkiyede veya Dünyada telekinez vefk tablosui hakkında çalışabilen çok kişi varmı.

Ömer : Çin Telekinezdede Çok ileride .Onu Rusaya ve ardından Amerika...

Amerikada önceleri CİA ya bağlı bir 23 medyum kurulu oluştu daha sonra DİE ye devrettiler.bu 23 medyumun öyle çok icraatları varki bunlarda kamuoyuna sızan sayfalarca belge var ki buda Amerika da bazı tv kanallarında günlerce boy gösterdi.

Bazı politik karar larda Pekçok değişik ülke liderleri star gate grubunca etkilenip amerika lehine kararlar alması çok şaşırtıcı oldu tabiki.Dünyada Sansasyonel karşılanmasına rağmen BBC CNN gibi tv lerde yer alsada Türkiyede ülkemizde bir tık dahi duyulmadı bazen Bazı dergilerde yüzeysel geçildi.

Sözün kısası Türkiyede Telekinezi yaklaşık 6 kişi uyguluyor ve bunlardan bir tek ben sizin ısrarınız ve sevginizle internete taşındı yoksa diğer telekinetik vefk tablosucilerden İnternette başka kimse yok...

Sertaç " Peki kişiler nasıl isteklerine cevap buluyor ne yapmalılar.

Ömer " Daha önce anlattıklarımı özetlersek.

1 - Önce vefk tablosu seçimi .

2 li vefk tablosu
4 lü vefk tablosu
6 lı vefk tablosu
8 li vefk tablosu

2 li vefk tablosu ne derseniz en basit vefk tablosu şeklidir.Malzeme kullanımı azdır geç tesir eder çabuk bozulur.
4 lü daha güçlüdür ve kolay kolay bozulmaz.
6 lı Hızlıdır güçlüdür.Kıramıyacağı şeytan bacağı yoktur hedefi çabuk bulur istediği şekle sokar.
8 li en güçlüsüdür.Ömür boyu kimse şifresini çözüp bozamaz.Ama Tablo resim malzemeleri çok pahalıdır.

Her hangi vefk tablosu olursa olsun Çalışması 4 hafta sürer ve minimum 40 gün maksimum 120 gün de sonuçlanır istediğiniz şey gerçekleşir Allahın izni ölçüsünde.

Sertaç " Siz Size baş vuranlardan malzemeleri yada malzeme parasını alıyorsunuz karşılığında vefk tablosunu gönderiyormusunuz.

Ömer "Elbette taşıyabiliriz derlerse yolladığım vefk tablosu'in Özü sözü olan Vericiyi yolluyorum ..

Sertaç " Yani kişi Ayrıldığı kocasına kavuşuyor. Evlenemiyenin kısmeti derhal çıkıyor muradını eriyor.İşte Rızkı artıyor yeni hamlaler yapıyor.
Terfi ediyor .Sevgilisi ayrılan tekrar sevdiğine kavuşuyor Pekii Tüm bu istekler ne oranda gerçekleşiyor % 100 diyebilirmisiniz. Yani kişi size nasıl güvenecek.

Ömer " En zor soruyu en sona saklamışsın. Ünlü bir Operatör doktorun ameliyatta İyileşecek gözüyle sonuç aldığı hastanın birden kaybedilmesi gibi O doktor güvenilmez diyemeyiz.Yada güvenilen bir kalecenin Pisi pisine gol yemesi gibi.Çok Güvendiğimiz yeni arabanın yolda kalması.Çok sevdiğimiz kişi Eş ,Kardeş,evlat benzeri kişilerin bizi aldatması gibi.Yani Allahtan başka kimseye hiç bir objeye Tam güvenemeyiz.

Sertaç "Önce Allaha sonra Ömer Efendiye Güven diyebilirmiyiz.

Ömer " Ben sadece Zavallı bir kulum Meziyetide ,Hüneride Allah verir Allah alır. O Ol demeden bir şey olmaz Dalında yaprak oynamaz.

Sertaç " Web sayfalarında türlü medyumlar var bazıları sapıklıklarını kamuoyunda deşifre olsada utanmadan devam ediyor bazıları onun amca oğlu eniştesi bir sürü akrabası onun yolunu izliyor web sayfalarında boy gösterip % 100 garanti diye ilan veriyor.Sayfalarıda çok ca süslü gerçi bizde yapardık siz istemediniz .Bu kişiler sizce nasıl kişiler .

Ömer " Güzel kardeşim Vesile bulacak kişinin kısmetine İsmette çıkar İşvette. Bazen Başımızda ki gözlüğü orda burda ararda bi türlü bulamayız hah onun gibi eğer kişi kurtulacaksa hayırlı vede doğru vesileyi bulur Yoksa Yağmurdan kaçarken doluya tutulur. O kişiler beni ilğilendirmiyor.

Sertaç " Hatta size bu kişilerden biri eşiyle arasını yapmanız için baş vurmuştu bunların çoğunun aile düzenleri huzurları yok neden acaba.

Ömer " Her yaptığın döner döner gene döner seni bulur İYİ yada KÖTÜ
Serdarım bukadar bilği sanırım yeter.

Sertaç : Peki size baş vuran kişi ne yapmalı ?

Ömer: " 1 adet fotograf isim ana ismi d.tarihi. öncelikli sonra seçtiği vefk'e görede Malzeme temini ondan sonra yasaklara dikkat etmesi

A- Banyo esnasında küçük abdesten kaçınma

B- Kesilen el ayak tırnaklarının direk çöpe atılmaması bir gazeteye sarılıp ENDİREKT atılması..

C- Gıybet (Dedikodu) ve sinkaflı konuşmadan kaçınmak .Birileri hakkında Objektif konuşun ama subjektif konuşup yorum yapmamalısınız.

Küfürlü sözlerden sakınmalısınız.

Vefk 4 hafta sürer perşembe gecesi başlar ve 4 ncü perşembe biter.

Sertaç :" Peki Vefk tablosu istiyenler Size gelmelimi ben Telekinez vefk Tablosunun uzktan etkiler biliyorum ama genede sorayım dedim ?

Ömer :" Doğru Telekinez adındanda anlaşılacağı gibi uzaktan etkiler ve müdahale edebilir kişi postayla fotorafını yollayıp 4 hafta çalışma sonrasındaki sonucu bekler.Tablosu hazırlanır.

Sertaç :" Peki siz malzemeler ve fotoğraf dışında para alımyorsunuz ? Burda kazancınızı nasıl elde ediyorsunuz?

Ömer :" Elbetteki Sanat'ın Fiyat listesi olmaz eğer kişi ben bu işi şu kadara yaparım derse bu doğru değil çünkü maddi kaygıyla bu İlham açığa çıkamaz açılamaz.Ressam en güzel tablosunu besteci bestesini ilhamla aşkla yapar Dua da Rabbe sevgi ve inançla yapılır . Para kaygısıyla yapılmaz.

İsteğini kavuşan kişi Vefk sonuç verdiğinde Bir emek bahşi gönderir Ki bu onun bütcesine göre olur. Tablo emeği karşılığında Beğeni Endamı heründür.

Sertaç :" Sanırım Buradan yüzlerce size duaları kişilerin kimliklerini zaten bizede vermediğinize göre Malesef Falanca yada şu üst düzey yönetici Hatta yabancı bir şirket sahibi Genel tanımlamaları bilsekte yazdırmıyacaksınız Değilmi?

Ömer :" Kesinlikle vefki yapılan kişinin bilğileri 3 ay içinde yok olur eğer o kişi ömür boyu koruma istemezse .Bazen bana sorarlar ömerbey geçensene bana şunu yaptınız ya işte ondan yiğenimede istiyorum ! Derlerse ben hatırlamam bile kayıt tutmadığım için .Kişilerle fotoğraf çektirip sayfalarda yayınlamak benim açımdan o kişilere haksızlıktır.

Allah her careşizi isvetle değil kısmetle karşılaştırıp Şeytana karşı koyacak gücü vermesi dileğiyle.

Serdar " Tamam ömer bey Evet sizlere ömer efendiyle kısa aydınlatıcı sorularımızı sorduk ve buraya iliştirdik.

DUYURULAR
Sertaç " Ömer bey Büyü Nasıl Çözülür ?

Ömer" Büyü evet büyü bazı bakım yapan kişiler hemen hiç incelemeden işin kolayına kaçıp Büyü derler sanki fallarda Büyüsüz bir bakım olamaz gibi elbette BÜYÜ yoktur demek Kur'an a Allaha Şirk koşmak İnkar etmek demekle aynıdır..Gerçekten bakım yapılıp ,Kişinin Aşkında ,İşinde ,Hayatındaki terslikler Sosyo,Eko,Psikolojik ise Uzman bir danışmana yönlendirilmelidir....Yok bu Kişinin etlilendiği Sıradışı Doğal olmıyan BÜYÜ İLE DEĞİŞİM İSE Çözüm için artık çalışma başlar. hassas tahlillerle ve kişinin yıldız saatleri yanlış hesaplanmadan Kişinin boyu kilosu dahi göz ardı edilmeden..
Büyünün yapısı omurgası bulunur ve Çözüm için kişinin Analizini yapılır sıra 1 nci adıma gelir oda Kullanılacak ElemetlerinTemini dir. ..

Sertaç " Ama bazı hocalar her kese aynı duayı veriyor .Hatta kimi Fotookopiyle çoğalttıkları duaları veriyor.

Ömer " Doğrudur ama bu nu Muskacı diye tabir etteiğimiz kişiler yapıyor.Yanlış elbette kişiler çözüm ararken dahada çözümsüzleşiyor kilitleniyorlar. Çare derken Dahada Çaresizliğe Şeytanın karanlık kollarında mutsuzluk ve acı içinde kalıyorlar...

Sertaç " Sizin yaptığınız vefk tablosu nasıl bir şey .

Ömer " İnsanoğlunu Allah 4 Elemetten yarattı bunlar . Hidrojen,Okşijen

Karbon ve azot tur.

İnsan beynindeki çanak antenleri de unutmamalı ki bu Nöron aktivitesidir . Dışarıdan uyarılması Mikro dalga enerjiyle mümkündür.

İnsan aslında Bir bomba gibi patlıyacak iç dinamiğe sahiptir.

Anlaşılacak dille şöyle anlatim ,Çok uzaktaki bir bilgisayar nasıl kontrol altına alınabiliyorsa .Bizde çok uzaktaki bir kişinin bazı bilğilerini alırsak kolayca o kişiyi ulaşırız ve ona musallat olan şeytanın bacağını kırarız.

Yada Sizin istediğiniz kişinin sizi arzulaması ,düşünmesi,Aşık olması sağlanırken terside yapılır.
Terfi etmek istiyen kişinin müdürü ne ulaşılır Terfi etmek istiyen kişinin o kişi tarafında doğru kişi pozitif kişi İMLERİ müdüre gönderilir.

Kişilerin ulaşılmasındaki pürüzler o vefk tablosu in Hızlı , geç yada Hiç oluşmamasınada neden olur.

Sertaç " Daha ayrıntılı anlatsanız

Ömer " Ben ne anlatırsam birileri bir şekilde internet sayfalarında taklit ediyorlar. bu ve Bizim öğrendiklerimiz Bilğimiz Çok risklidir.Silah ruhsatı verirken nasıl ince elenip sık dokunuyorsa bu ilimde Allah korusun Çok zararlı sonuçlar açar.

Sertaç " Türkiyede veya Dünyada telekinez vefk tablosui hakkında çalışabilen çok kişi varmı.

Ömer : Çin Telekinezdede Çok ileride .Onu Rusaya ve ardından Amerika...

Amerikada önceleri CİA ya bağlı bir 23 medyum kurulu oluştu daha sonra DİE ye devrettiler.bu 23 medyumun öyle çok icraatları varki bunlarda kamuoyuna sızan sayfalarca belge var ki buda Amerika da bazı tv kanallarında günlerce boy gösterdi.

Bazı politik karar larda Pekçok değişik ülke liderleri star gate grubunca etkilenip amerika lehine kararlar alması çok şaşırtıcı oldu tabiki.Dünyada Sansasyonel karşılanmasına rağmen BBC CNN gibi tv lerde yer alsada Türkiyede ülkemizde bir tık dahi duyulmadı bazen Bazı dergilerde yüzeysel geçildi.

Sözün kısası Türkiyede Telekinezi yaklaşık 6 kişi uyguluyor ve bunlardan bir tek ben sizin ısrarınız ve sevginizle internete taşındı yoksa diğer telekinetik vefk tablosucilerden İnternette başka kimse yok...

Sertaç " Peki kişiler nasıl isteklerine cevap buluyor ne yapmalılar.

Ömer " Daha önce anlattıklarımı özetlersek.

1 - Önce vefk tablosu seçimi .

2 li vefk tablosu
4 lü vefk tablosu
6 lı vefk tablosu
8 li vefk tablosu

2 li vefk tablosu ne derseniz en basit vefk tablosu şeklidir.Malzeme kullanımı azdır geç tesir eder çabuk bozulur.
4 lü daha güçlüdür ve kolay kolay bozulmaz.
6 lı Hızlıdır güçlüdür.Kıramıyacağı şeytan bacağı yoktur hedefi çabuk bulur istediği şekle sokar.
8 li en güçlüsüdür.Ömür boyu kimse şifresini çözüp bozamaz.Ama malzemeleri çok pahalıdır.

Her hangi vefk tablosu olursa olsun Çalışması 4 hafta sürer ve minimum 40 gün maksimum 120 gün de sonuçlanır istediğiniz şey gerçekleşir Allahın izni ölçüsünde.

Sertaç " Siz Size baş vuranlardan malzemeleri yada malzeme parasını alıyorsunuz karşılığında vefk tablosunu gönderiyormusunuz.

Ömer "Elbette taşıyabiliriz derlerse yolladığım vefk tablosu'in Özü sözü olan Vericiyi yolluyorum ..

Sertaç " Yani kişi Ayrıldığı kocasına kavuşuyor. Evlenemiyenin kısmeti derhal çıkıyor muradını eriyor.İşte Rızkı artıyor yeni hamlaler yapıyor.
Terfi ediyor .Sevgilisi ayrılan tekrar sevdiğine kavuşuyor Pekii Tüm bu istekler ne oranda gerçekleşiyor % 100 diyebilirmisiniz. Yani kişi size nasıl güvenecek.

Ömer " En zor soruyu en sona saklamışsın. Ünlü bir Operatör doktorun ameliyatta İyileşecek gözüyle sonuç aldığı hastanın birden kaybedilmesi gibi O doktor güvenilmez diyemeyiz.Yada güvenilen bir kalecenin Pisi pisine gol yemesi gibi.Çok Güvendiğimiz yeni arabanın yolda kalması.Çok sevdiğimiz kişi Eş ,Kardeş,evlat benzeri kişilerin bizi aldatması gibi.Yani Allahtan başka kimseye hiç bir objeye Tam güvenemeyiz.

Sertaç "Önce Allaha sonra Ömer Efendiye Güven diyebilirmiyiz.

Ömer " Ben sadece Zavallı bir kulum Meziyetide ,Hüneride Allah veriri allah alır. O Ol demeden bir şey olmaz Dalında yaprak oynamaz.

Sertaç " Web sayfalarında türlü medyumlar var bazıları sapıklıklarını kamuoyunda deşifre olsada utanmadan devam ediyor bazıları onun amca oğlu eniştesi bir sürü akrabası onun yolunu izliyor web sayfalarında boy gösterip % 100 garanti diye ilan veriyor.Sayfalarıda çok ca süslü gerçi bizde yapardık siz istemediniz .Bu kişiler sizce nasıl kişiler .

Ömer " Güzel kardeşim Vesile bulacak kişinin kısmetine İsmette çıkar İşvette. Bazen Başımızda ki gözlüğü orda burda ararda bi türlü bulamayız hah onun gibi eğer kişi kurtulacaksa hayırlı vede doğru vesileyi bulur Yoksa Yağmurdan kaçarken doluya tutulur. O kişiler beni ilğilendirmiyor.

Sertaç " Hatta size bu kişilerden biri eşiyle arasını yapmanız için baş vurmuştu bunların çoğunun aile düzenleri huzurları yok neden acaba.

Ömer " Her yaptığın döner döner gene döner seni bulur İYİ yada KÖTÜ
Serdarım bukadar bilği sanırım yeter.

Sertaç : Peki size baş vuran kişi ne yapmalı ?

Ömer: " 1 adet fotograf isim ana ismi d.tarihi. öncelikli sonra seçtiği vefk'e görede Malzeme temini ondan sonra yasaklara dikkat etmesi

A- Banyo esnasında küçük abdesten kaçınma

B- Kesilen el ayak tırnaklarının direk çöpe atılmaması bir gazeteye sarılıp ENDİREKT atılması..

C- Gıybet (Dedikodu) ve sinkaflı konuşmadan kaçınmak .Birileri hakkında Objektif konuşun ama subjektif konuşup yorum yapmamalısınız.

Küfürlü sözlerden sakınmalısınız.

Vefk 4 hafta sürer perşembe gecesi başlar ve 4 ncü perşembe biter.

Sertaç :" Peki Vefk tablosu istiyenler Size gelimi ben Telekinez vfki uzktan etkiler biliyorum ama genede sorayım dedim ?

Ömer :" Doğru Telekinez adındanda anlaşılacağı gibi uzaktan etkiler ve müdahale edebilir kişi postayla fotorafını yollayıp 4 hafta çalışma sonrasındaki sonucu bekler.

Sertaç :" Peki siz malzemeler ve fotoğraf dışında para alımyorsunuz ? Burda kazancınızı nasıl elde ediyorsunuz?

Ömer :" Elbetteki duanın Parası olmaz berber tarifesi gibi tarife Fiyat listesi olmaz eğer kişi ben bu işi şu kadara yaparım derse bu doğru değil çünkü maddi kaygıyla bu Dua kapısı VefkBoyutu açılamaz.Ressam en güzel tablosunu besteci bestesini ilhamla aşkla yapar Dua da Rabbe sevgi ve inançla yapılır . Para kaygısıyla yapılmaz.

İsteğini kavuşan kişi Vefk sonuç verdiğinde Bir emek bahşi gönderir Ki bu onun bütcesine göre olur. Tablo emeği karşılığında Beğeni Endamı heründür.

Sertaç :" Sanırım Buradan yüzlerce size duaları kişilerin kimliklerini zaten bizede vermediğinize göre Malesef Falanca yada şu üst düzey yönetici Hatta yabancı bir şirket sahibi Genel tanımlamaları bilsekte yazdırmıyacaksınız Değilmi?

Ömer :" Kesinlikle vefki yapılan kişinin bilğileri 3 ay içinde yok olur eğer o kişi ömür boyu koruma istemezse .Bazen bana sorarlar ömerbey geçensene bana şunu yaptınız ya işte ondan yiğenimede istiyorum ! Derlerse ben hatırlamam bile kayıt tutmadığım için .Kişilerle fotoğraf çektirip sayfalarda yayınlamak benim açımdan o kişilere haksızlıktır.

Allah her careşizi isvetle değil kısmetle karşılaştırıp Şeytana karşı koyacak gücü vermesi dileğiyle.

ALINTIDIR...

fot

Kayıtlı Üye
ömer kim ,sertaç kim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Birisi bu konularda uzman olan birisi diğeride ona başvuran birisi. İkisinin arasındaki büy üile ilgili bilgi arışverişidir bu.

Almunecar

Kayıtlı Üye
Selamlar ben de siteye yeni üye oldum. Ömer Bey ile nasıl irtibata geçilir ve bu vefk olayına girmenin maddi bedeli yüksek midir?

elifce29x

Kayıtlı Üye
sertaç veya ömer beye nasıl ulaşıcaz yardımcı olun lütven yardıma ihtiyacım var

elifce29x

Kayıtlı Üye
bende vafklerle ilgileniyorum ama nasıl yapılır başarabilirmiyim bilmiyorum uzman yardımı istiyorum cevaplarsanız memnun olurum

KARANLIKLARIN EFENDISI

Banlı Kullanıcı
Telekinez vefk tablosu gercekten cok ilginc.Sertac dedigimiz arkadasin bu konularla pek alakali oldugu anlasiliyor ama benim özelikle merak etigim sudur.Referans nedir bugüne kadar kac tane "Seytan bacagi"kirmistir tedavi olan hastalarida bir dinlemek gerekir."Seytanin bacagini" kirabilecegini idaa edip sadece materyal parasi alip insanlara yardim ediyorum sadece insanlik görevimi yerine getiriyorum diyorsa tüm samimiyeti ile helal olsun derim sevgili kardesimize ,gelsin benimle kontaga gecsin cunkü burda kirilmasi gereken bir cok seytan bacagi mevcut bakalim anlatigi kadar etkili olabiliyorlarmi vefkler.Maddi acidan kafasini yormasin ben ona fazlasiyla yardimci olurum o konuda yeterki röportajinda yazdiklarinin hakkini versin.Yinede paylasim icin tesekür ederiz,bu ara hatirlatayim double post yapmisin yule.

rainboww

Kayıtlı Üye
medyum ömer antalyada goggldan bakarsanız gorursunuz ama benım işimı halledemedı o baska

denizay

Kayıtlı Üye
sayın yule bu yazıyı okudum bilgi sahibi olup, anlamaya çalıştım paylaşım için teşekkürler. Ben sizden bu konuda (bakım)yardım istesem bana ne kadar yardımcı olabilirsiniz ve benim bunun için ne yapmam gerekir? Bunu kendim için ve benim gibi ihtiyaçı olanlar adına soruyorum umarım merakımı hoş görürsünüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...