Reiki midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

augury

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle güzel sabahlar. Bir anımı anlatıp fikir almak istiyorum. Geçen günlerde bir arkadaşım çok halsiz olduğundan, hiçbir şey yapmak istemediğinden ve vücudunun ağrıdığından söz etti. Bende birden gel seni bir okuyayım deyip bağdaş kurup oturdum ve arkadaşımdan da başını dizlerime koyup sırtüstü uzanmasını istedim. Ellerimi başına koyup beni her zaman rahatlattığına ve koruduğuna inandığım duaları okumaya başladım. Okuma esnasında gözlerim kapalıydı ve adeta oturduğum yerde dönerek yükseliyormuşum gibi bir hisse kapıldım fakat korkup hızlı hızlı okumayı bitirmeye çalıştım. En son bitti deyip gözlerimi açtığımda arkadaşım şaşkın bana bakıyordu. Ben okuma yaparken o da gözlerini kapatmış ve bana yaşadığı hisleri anlattı. Öncelikle ellerimi başına koyduğumda inanılmaz bir ağrı oluşmuş hatta benden durmamı isteyecekmiş lakin sonrasında ufak ufak vücudundan çıkan ışıklar görmüş. önceleri hıza çıkarken sonlara doğru tek tek çıkıyorlarmış ve ben bitti dediğimde sanki üstündeki tüm yükler kalkmış gibi hissetmiş. Bir anda içi kıpır kıpır oldu, oturduğu yerde uyuklayacakmış gibi duran kız en son müzik açıp dans ediyordu :) Sizce bu yaptığımın Reikiyle bir ilgisi olabilir mi? Açıkçası benim böyle bir enerji aktarımından haberim yoktu fakat bu uygulamayı yaptığım arkadaşım yaşadığı durumu araştırıp bana Reiki olabileceğini. farkında olmadan bunu yaptığımı söyledi. Sizler ne düşünüyorsunuz ?

augury

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim aslında yazmadan önce de bakmıştım. Ben sadece emin olmak amacıyla sizlerin fikirlerini almak istedim :) Çünkü hiçbir bilgim olmadan doğru adımlar atmışım, oldukça ilginç geldi

bendekiben

Elit Üye
Reiki enerjisini uyumlanmadan kullanamazsınız.Bu reiki enerjisi değil sizin enerjiniz ve karşı tarafın bu enerjiyi kabul etmesiyle yani niyetiyle harekete geçen bir şifa enerjisi olmuş.Bununla ilgili araştırma yapmadan şifa çalışmaları yapmamanızı tavsiye ederim herşeyin bir yolu ve yöntemi var sitede evrensel enerjiler bölümünden başlayarak araştırın derim.

augury

Kayıtlı Üye
Cevabımı buldum ve çok haklısınız yöntemleri araştırıp uygulamaya koyulacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...