Rüyada Hz.Muhammed'i Gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aslında hiç emin değilim bilinçaltımdan kaynaklandığını düşünmekteyim fakat yinede anlatayım. İşin ilginç yanı otobüsteydim en arkada sonra Hz.Muhammed beni kolumdan tuttu ve otobüsün kapı girişine doğru götürdü. Sonra bir kitap açtı ama kuran değildi. Oradan parmağı ile bana bir şey gösterdi ancak ne olduğunu bilmiyorum. Rüyamda bana ben Hz.Muhammedim falan demedi ben öyle hissetmiştim. Ayrıca ben normal birisi olarak gördüm ve yüzü çok temiz değildi. Bana farklı bir şey gibi geliyor sizin düşünceleriniz neler ?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Eğer Hz.Muhammed A.s olduğundan şüphe duyuyor öyle hissediyorsanız değildir ruyanızdada uyandığınızdada suphesiz o olduğunu hissetseydiniz efendimizi gormuşsunuz diyebilirdik..

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
The king insallah hayır bi rüya görmüsünüzdür merak ettim ibaderlerinizi yerine getirmeye calisiyonuzmu görmek zordur bu kardesinde 2 sendir gormeye calisiyor ibadetlerini yerine getirmeye calisiyor Efendimizi gorursen soyleme biliyonuz bununla ilgili cok mujdeli hadisler var imamı rabbani hz bi sozu var eğer sunnetleri yerine getirmessen gormek bile fayda etmezdiye bunuda yazmak istedim ama gordunmu aglarsin ibadetlerini isteyerek yerine getirirsin ihlasn artar sabah namazlarina saat kurmadan kalkarsn boyle duydum insallah gorursun dilegiyle

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Geçme namert köprüsünden bırak götürsün çay seni yatma tilki gölgesinde yerse aslan yesin seni

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Peygamber efendimizi nice nurlu zikirle aşk meşk içinde kaybolmuş zatlar bile göremiyor. Öyle hissettiysen belki doğrudur.. Ama hayırlı bir rüya görmüşsün.
Allah daim etsin seni inşallah.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
hz.muhammedi temiz yüzlü değilde kirli yüzlü görmen çok doğal çünki şeytan benim suretime giremez buyurmuş kendisi.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Sır tutmayı bilmeyene yeni sır verilmez.

Biliyorum. Belki de açmamalıydım konuyu ama emin olamadığım için açtım.

Bu arada arkadaşlar flood olmasın ancak şunu eklemek istiyorum. Ben otobüsün en arkada oturmaya çalışırken yanımdakiler el kaldırıyordu ben de kaldırıyordum beni seç diye sonra yavaşca elimden tuttu otobüsün başına götürdü. Bir kitap açtı ve parmağıyla gösterdi. Bir simge vardı ama hatırlamıyorum ne olduğunu tam olarak. Gayet güler yüzlüydü. Bana bir şeyler öğretiyordu. Hatta beni kaldırdığı zaman sen o sun sen Hz.Muhammedsin demiştim içimden. Ve rüyamda gerçekten emi n olmuştum. Ancak gerçekte kafam karıştı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kendisini gördüyseniz ve burada soruyorsanız kendisidir. Bu tür rüyalar %100 kişiye özeldir ve standart yorumcular da yorumlayamaz. Özel yetkililer yorumlayabilir, ben şimdiye kadar bu tarzda iki insana rastladım ve bu iki insandan biri rüyamı yorumlamayı reddetti, diğeri de artık mecburiyetten yorumlayarak bana bir kamyon laf etti.
Kısacası bu konu sadece size özel, sadece size ait. Daha fazla bu konuyu kimseyle paylaşmamanız tavsiye olunur.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Kendisini gördüyseniz ve burada soruyorsanız kendisidir. Bu tür rüyalar %100 kişiye özeldir ve standart yorumcular da yorumlayamaz. Özel yetkililer yorumlayabilir, ben şimdiye kadar bu tarzda iki insana rastladım ve bu iki insandan biri rüyamı yorumlamayı reddetti, diğeri de artık mecburiyetten yorumlayarak bana bir kamyon laf etti.
Kısacası bu konu sadece size özel, sadece size ait. Daha fazla bu konuyu kimseyle paylaşmamanız tavsiye olunur.

Teşekkürler. Konuyu paylaşmam ancak merak ettiğim şey şu paylaşınca bir şey olur mu ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Teşekkürler. Konuyu paylaşmam ancak merak ettiğim şey şu paylaşınca bir şey olur mu ?
özellikle söylendiği için kötü bir şey oluşmaz, öyle bir mekanizması yok bu özel durumun. Hayrınızda olacak olan vardıysa o olmaz belki. Ayrıca bu bir uyarı da olabilir, o uyarıyı bulup dikkate almanız gerekiyordur belki.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Keşke bu konuyu açıp burada anlatmasaydınız. Büyüklerimiz anlatılmaması gerektiğini söylerdi, çocukluğumdan beri aklımdadır bu öğüt.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...