Ruyamda Surekli Rahatsiz Ediliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magical24

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaslar
Yurtdisinda yasiyorum.. uzun zamandir ruyamda genellikle tanidigim kisilerin kiligina girmis varliklar tarafindan saldiriya ugruyor ve onalarla mucadele ediyorum bir de genellikle tanidigim ya da daha once gordugum bayanlarin kiligina girmis valrliklarla iliskiye giriyorum veya girmeye calisiyorum.. internet'de yaptigim arastirmalarda bunun asik cin oldugunu ogrendim.. yatmadan once Ayetul Kursi okudum ve faydasini gordum Ama hala o varliklar ruyamdan gitmedi..
sizce bu gorduklerim nedir? bunlardan kurtulmak icin ne yapmaliyim.?

Sevgi ve iskla...

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selam Arkadaslar
Yurtdisinda yasiyorum.. uzun zamandir ruyamda genellikle tanidigim kisilerin kiligina girmis varliklar tarafindan saldiriya ugruyor ve onalarla mucadele ediyorum bir de genellikle tanidigim ya da daha once gordugum bayanlarin kiligina girmis valrliklarla iliskiye giriyorum veya girmeye calisiyorum.. internet'de yaptigim arastirmalarda bunun asik cin oldugunu ogrendim.. yatmadan once Ayetul Kursi okudum ve faydasini gordum Ama hala o varliklar ruyamdan gitmedi..
sizce bu gorduklerim nedir? bunlardan kurtulmak icin ne yapmaliyim.?

Sevgi ve iskla...

Şurayı anlayamadım; bu varlıkları sadece insan kılığında mı görüyorsunuz? Eğer böyleyse bunların insan dışında farklı varlıklar olduğuna dair başka işaretler aldınız mı?

magical24

Kayıtlı Üye
Evet insan kiliginda Goruyorum.. ama bunlarin bedensiz varlikalr oldugunu hissedebiliyorum bazen kisa ama korkunc yuzler de gorebiliyorum.. bazen onlarin beni iliskiye cagirdiklari zaman kendi istegimle uyaniyorum..

gümüş

Kayıtlı Üye
Kedi edinin... en azından deneyin.
varlıklar için kedi kılıklarına girdikleri hep söylenir o nedenle önerim itici gelebilir ama değişik bir enerjileri var ve istenmeyen rüyaları kesebiliyorlar da - nedenini çözemedim. en azından bir süre için deneme imkanınız var ise kedili yaşantıyı tecrübe edin- ama rüya biter geriye kediye ömür boyu hizmetkarlık yapmak mecburiyeti falan olur- hizmet bedeli kategorisinde ele almak lazım- herseyin bir bedeli var sonucta

magical24

Kayıtlı Üye
Ben de Kedi Edinmeyi dusundum ama su an bu mumkun degil malesef su an Yurtdisinda oldugumdan uzman bir yardim da alamiyorum internet deki medyumlara da basvurmak istemiyorum.. cevap verdiginiz icin Tesekkurler

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben de Kedi Edinmeyi dusundum ama su an bu mumkun degil malesef su an Yurtdisinda oldugumdan uzman bir yardim da alamiyorum internet deki medyumlara da basvurmak istemiyorum.. cevap verdiginiz icin Tesekkurler

korunmalarla ilgili site içerisinde pek çok öneri var ve hangisi seçeceğinizde inanışlarınızın önemli etkisi var.
islam dininde iseniz- korunma dualarını (nas,felak, ayetel kursi gibi) önerilen sayılarda okumanız yardımcı olur tahmin ediyorum.
bu gibi durumlarda kişilerin deneyimleri farklı oluyor- ve formülleri içten gelen inanma yoksa etkisiz kalabiliyor o nedenle sizin neye inanmaya meyilli olduğunuz -bence- herşeyden daha önemli ve güçlü bir araç
benim için Allah'tan sonra en güçlü irade benle ilgili durumlarda benimkisidir ( bu noktada kullanacağım her arac sadece aractır,enstrümandır)
bir baskası için bu hep yanında tasıdıgı herhangi bir obje olabilir.kendisini daha zayıf kılabilir.
rüyalarda cinler veya cin sanılanlarda gerçekci bakarsak uzman bakımı olmadan hiç birimiz evet öyledir demek lüksüne sahip değiliz.
ya bakım yaptırmanız gerekiyor- ki bunun için yule ye mesaj atıp bilgi edinebilirsiniz
veya çözümü eldeki imkanlardan bulmaya calısacaksınız- yani korunma duaları veya kalkanları veya turevleri
bunlardan herhangi birini denemek isterseniz- önerim kendi güç ve iradenize gercekten güvenmeniz olacaktır
zira sebep hormonlar da olabilir beynin oynadığı çeşitli oyunlar da

magical24

Kayıtlı Üye
Islam dinine mensubum nas,Felak Ayetul Kursi gibi korunma dualarini okudum onlar da kismen fayda sagladi bir de o kadar cok korunma duasi bildigim halde okumak bir turlu nasip olmuyor bazen de karabasan goruyorum evet belki bu yasadiklarimda uzun zamandir yanliz yasadigimin etkisi olabilir sizin de soylediginiz gibi uzman birinden yardim almak en mantiklisi. cunku yatmaya bile korukuyorum bazen.. Bakim yaptirmak icin Yule'ye nasil ulasaabilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...