ruyamda arac kaciriyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karamel90

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yorum yapabilir misiniz acaba? Ruyamda bir yolda bekliyordum trenE benzeyen otobusler geciyordu şoför durup kapiyi aciyordu ama kapisi cok yuksekti ve herseferinde o esigi tirmanamadigim icin binemiyordum ve sofor kapiyi kapatip gdiyordu iki yada uc kez denedim boyle ve binemedim yanimda tanimadigim bi adam vardi o da binemedi.acaba bi anlami va rmi?

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Rüyada araba kaçırmak, hak edilmiş zenginliğe, getirili uğraşlara gireceğine, emniyetli kalmaya, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı gelişmelere, mülke gelecek bolluğa, salih akrabaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, planların gerçekleşeceğine, zahmetsiz kazanılan altına, dostlarla muhabbete yorulmaktadır. Aynı zamanda karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine, kedere düşmeye, sıhhatin bozulacağına, kıymet düşmesine, korkuya gerçekleşmesine delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu berekete, zorlukların sonrasında hayalini kurduğu mutluluğa, uğraşarak hak edilen daha sağlıklı bir hayata, zahmetle kavuştuğu ticari kazanca delalettir.
Alıntı

karamel90

Kayıtlı Üye
Yorum icin saolun ama o sanirim kacirmak anlamindaki yorum benim ruyamda ise arabaya yetisememek anlaminda kacirmak

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Rüyada arabaya yetişememek, kolay elde edilen paraya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, becerili bir insana, vefalı eşe, getirili işler yapacağına, kısa sürede alınacak memnun edici değişimlere, güzel gelire, sağlıklı yaşamaya, önemli kuvvete ulaşmaya, sosyal yaşamda başarıya, sevince kavuşulacağına yorulur

Rüyada arabaya yetişememek ne manaya gelir, Ayrıca kötü bir durumla yüz yüze gelineceğine, düşmanlıktan emin olunacağına, iş sebebiyle huzursuzluğa, iyi hali yitirmeye, kıymet düşmesine yorulmaktadır.

Rüyada arabaya yetişememek tabiri, Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler derler ki: Bu umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu toplu kazanca, zamanla beklediği temiz kazanca, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği toplu paraya, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu feraha yorulur.
Alıntı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...