Rüyada Görüp Gerçekte Yaşadıklarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nilemoon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Sormak istediğim bir sorum var. Rüyamda gördüğüm bir kimse veya bir obje, rüyayı gördüğüm gün veya 2-3 gün sonra mutlaka karşıma çıkıyor. Artık bazen birini gördüğümde kesin bir şey oldu kanısına varıp bekliyorum ve mutlaka haber geliyor. Haber gelmese de karşıma çıkıyor. Bunun herhangi bir nedeni olabilir mi? Genelde de çok stresli ve öfkeli olduğum zamanlarda bunu çok yaşıyorum. Bununla ilgili yardımcı olacağınız bir durum var mı?

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Peki bu rüyalarınız kötü rüyalar mı? Biraz daha açık olabilir misiniz?

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Benim basima gelen ruyalar cogunluk iyi ve bir onemi yoktu sadece 2 kere onemli bir ruya gordum ve 2 sindede oldu daha dogrusu tam ruyamdaki seyler olmaya basladiginda gerceklik siniri kalkti sanki son durak gibiydi ve oradan kactim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Böyle bir durumda rüyalarınızın haberci rüyalar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Haberci rüyalar çoğu zaman detaları ile hatırlanmaz. Olay olduğu ya da kişiyi gördüğü zaman kişi tekrar rüyasını anımsayabilir. Haberci rüyalar psişik yetisi olan birçok kişide yaşanan bir durumdur. Geliştirmek mümkündür. Rüyalarınızdan rahatsız iseniz ve görmek istemezseniz kendinizi rüyalara kapatabilirsiniz. Lakin bu durumda size gelebilecek bilgi ya da uyarıların alımı da duracaktır. Bizler haberci rüyalar ile neredeyse hiç uyumuyormuş hissi yaşarız. Çünkü haberci rüyalarda bilinç kapalı hale gelmez. Yani sanki uyanıkmış gibi beyin çalışmaya devam eder. Bu da kişilerde yorgunluk, bitkinlik, çabuk uykunun gelmesi, yorgun hissetmesi gibi etkenlerle kendini gösterir. Eğer rüyalarınızı hatırlamakta sıkıntı yaşıyor iseniz bir rüya defteri oluşturup yatağınızın baş ucunda tutabilirsiniz bu defteri. Haberci rüya görmek kişilere herhangi bir zarar vermez. Sadece bahsettiğim etkiler söz konusu olur. Sevgi ve Işıkla...

nilemoon

Kayıtlı Üye
Rüyalarımı kötü veya iyi olarak görmüyorum yani bende bir etki yaratmıyor. Normal bir günde yaşadığım bir olay gibi görüyorum. Mutlaka sonrasında bir şekilde ya görüyorum ya da ondan haberim oluyor. Unutamadığım tek bir rüyam var tüm detaylarıyla; 10 yaşındayken dedemi kaybetmiştik, o gece sabaha karşı rüyamda dedemin beni oturduğum koltuktan kaldırıp kendinin geçtiğini ve üzerine beyaz bir çarşaf örterek yok olduğunu gördüm ve annemin çığlığıyla uyanmıştım :/ daha sonradan bu konudaki olayları çok sinirli ve öfkeli dönemlerimde yaşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...