Bugün Dünyanın yakınından göktaşı geçecek.

Cruella

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6421
Dünya'ya 1.2 milyon kilometre uzaklıktan
geçecek olan 2004 BL86 adlı göktaşı, uzay meraklıları arasında heyecan yarattı. Bugün 17.20'de gezegenimize en yakın mesafeye gelecek olan 2004 BL86 , Ay ile Dünya arasındaki
uzaklığın yaklaşık 3 katı kadar mesafeden geçip gideceği için, Dünya'ya herhangi bir tehdit oluşturmayacak.
500 metre çapındaki gök cismi, 2027 'ye kadar Dünya'ya en çok yaklaşan asteroid olacak ve küçük teleskoplarla dahi gözlemlenebilecek.

(Alıntı )

fransula

Kayıtlı Üye
Bu göktaşının enerjisi ruh halimizi etkiliyor olabilir mi bugün?

Cruella

Kayıtlı Üye
Bu göktaşının enerjisi ruh halimizi etkiliyor olabilir mi bugün?

Bu konuda fazla bilgim yok.. Ama şunu biliyorum ki, gezegenlerin, gök cisimlerinin insanlar üzerinde etkisi büyük. Bence Dünya ile arasındakı mesafeden ve göktaşının büyüklüğünden aslı, ne kadar yakından geçerse, o kadar Yerin manyetik alanına etki edebilir..doğal olarak biz insanlara da.

fransula

Kayıtlı Üye
Ben ve etrafımdaki birçok insan (özellikle enerji çalışması yapan) bugün çok garip bir şekilde yorgun, mutsuz ve sinirliyiz. Ben böyle birşey olabileceğini söyledim yemekte sonra pc açtım sizin yazınızı gördüm. Soruma yanıt oldu paylaşımınız sanki :)

Cruella

Kayıtlı Üye
Belki de enerji çalışmaları ile uğraştığınız için siz daha yoğun hissetmişsiniz. [emoji4] Yorgunluk, baş ağrısı, kalp atışlarının hızlanması bunlar güneşteki değişimler, aktiflik zamanı da oluyor insanlarda.