rüya yorumlayabilecek biri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Günaydın gizlimabet ailesi.Bi tanıdığım dikkatini çeken bi rüya görmüş.Yardımcı olmamı istedi.Rüya yorumlayabilen biri varsa yardım edebilir mi ?

Teşekkürler ve sevgiler

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Çok Zahmet olcak ama rüya'nın ne olduğunu yazsaydınız :) Rüya'nın ne olduğunu yazmazsanız nasıl yorumlansın ki ?

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
haklısınız ama arkadaşım alenen yazma dediği için özelden mesaj atıcaktım.Teşekkür ederim Ben size özelden yazarım ...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yanlış anladınız :) Ben rüya yorumcu'su değilim yorumlamak isteyen birisi çıkar'sa diye demiştim

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
arkadaşlar lütfen biri rüya yorumlayabiliyorsa özelden mesaj atsın.Arkadaşımın özel yardıma ihtiyacı var.Çok karışık bi durumda ve zor bi dönemden geçiyor.Kendisi bi psişik vampir ve bazı olağanüstü durumlar yaşamış.daha önce burda anlattım fakat bi kaç kişi inanmadı. :(

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
İnanmayan olabilir tabikii bu doğaldır fakat aramızda bir sürü psişik vampir var. Arkadaşın nasıl bir rüya görmüş içeriği tamam gizli ama konusu nedir ?

Meftun

Kayıtlı Üye
Psişik vampir nedir bende onu merak ettim.. Ayrıca birşeyi belirtmek istiyorum, tamam forumda değişik ve ilginç paylaşımlar yapılıyor ama bu psişik vampirmiş, büyücülermiş, cadılarmış.. Bunları söyleyenleri bir araya toplasak 1 tanesi bile ne cadılığın ne vampirliğin hiç bir gerekliliğini yerine getiremez. Oyle olmayı isteyip kendini farklı hissetmekle, öyle birşey olmak çok çok farklı şeyler... Bu kişiler gözle görülür hiç bir yetenek sergileyemezler..

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Psişik vampir nedir bende onu merak ettim.. Ayrıca birşeyi belirtmek istiyorum, tamam forumda değişik ve ilginç paylaşımlar yapılıyor ama bu psişik vampirmiş, büyücülermiş, cadılarmış.. Bunları söyleyenleri bir araya toplasak 1 tanesi bile ne cadılığın ne vampirliğin hiç bir gerekliliğini yerine getiremez. Oyle olmayı isteyip kendini farklı hissetmekle, öyle birşey olmak çok çok farklı şeyler... Bu kişiler gözle görülür hiç bir yetenek sergileyemezler..

Ben soylediklerinize katılmıyorum.Hepsini önyargı olarak alıyorum

Meftun

Kayıtlı Üye
Tabiki dilediğinizde özgürsünüz, bende sizin söylediklerinize katılmıyorum, hepsini hurafe olarak alıyorum..

prensesaleyna24

Banlı Kullanıcı
İş
7.sınıf öğrencisiyim
Benim teyzem rüya fal yorumcusu istersen sana yardım edebilir kensisi parapsikoloji okudu şimdi türkiye' de yanımda istersen anlatabilirsin sana yardımcı olabilir

4

43887

sn exotic kurallar gereği sitemizde Sevgili yule'nin gören ayna bölümündeki rüya ile ilgili notunu bir kez daha okumanızı öneririm.Görülen rüya için üyelerden ısrarla özelden yardım dileyerek istekte bulunmak kurallarımıza aykırı bir davranıştır.Kişi (elenamccall)yardım talebini kabul eder ki bu daha sonra başka isteklere kadar da gidebilir .Lütfen dikkat edelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...