Bir zamanlar basima gelen ilginc olay

sanssiz1

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar bir zamanlar basimdan gecmis olan bi turlu mantikli bir aciklama getiremedigim olayi sizlerle paylasmak istiyorum.
9 yasindaydim babami yeni kaybetmistim zor bir donem geciriyordum ruyalarimda bir kabus bir ruya tekrar ediyordu ruyamda evimizdeydim (5.katta oturuyoruz) balkona dogru yuruyorum boyle basliyor balkondan asagi bakiyorum kisa bir sure sonra kendimi asagiya birakiyorum yere cakilana kadar 2 veya 3 sn geciyor ve tam carptigimda uyaniyorum kan ter icinde bu olay tekrar ediyordu belkide 20 25 kez ayni şeyi yasadim artik ruya basladiginda ne olacagini anliyordum ama yinede kontrol edip kendimi dusmekten kurtaramiyordum.Ruyalar bir sure sonra bitti ve baska bisey basladi bi gece uyurken (saate hic bir zaman bakmadim tahmin olarak sabah ezanindan yarim saat bir saat once) aniden uyaniyordum ve sacma gelecek ama gulme sesleri duyuyordum 1 2 kisi degil en az 6 7 farkli ses ayni anda guluyordu ve hep ayni tonda ses yukselmiyor veya alcalmiyordu ilk 1 2 gece komsulardan biri komik dizi izliyor diye dusundum ama bu her gece olmaya basladi anneme ve anneanneme anlattim ama kulakasmadilar sen carpilmissin deyip gulduler bu laflar beni iyice etkiledi ve dahada icime kapandim gece olmasini istemiyordum her gece belli bi saatte uyanip o sesleri duyuyordum sesler sabah ezani okunmaya basladiginda kesiliyordu kendim cozumler aradim yeni dualar ogrenip onlari okudum vs vs hicbiri cozum olmadi bu durum 3 ay surdu sonra o evden tasinmak zorunda kaldik bir daha o sesleri duymadim evet arkadaslar boyle bi olay yasadim iste bazilarina sacma gelebilir kusuruma bakmayin olayi butun ciplakligiyla anlattm abartma katmadim umarim anlasilir bir dille anlatmisimdir.

İYİ FORUMLAR SEVGIYLE KALIN.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
O evden taşındınız ve bir daha yaşamadıysanız eğer o ev veya o evin çevresiyle alakalı bir durummuş demekki.. İnşallah bir saha yaşamazsınız..