Annemin rüyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazom

Kayıtlı Üye
Başlıktaki gibi annemin etkilendiği rüyası ... İbrahim sûresini okuduğunu söylüyor. Ezbere bir başından bir sonundan okuyormuş. İnternetteki yorumlara baktık , bir de sizin yorumlarınızı almak istedim.

Sevgi Ve Işıkla. :Angel_anim:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Muazzam bir rüya. Lütfen dışarıda kimseye anlatmasın. Kendisi bu muazzamlığı hayatı içinde görecek zaten. İbadet ediyorsa devam etmesi, etmiyorsa ibadet edip bütün dünya ve insanları da kapsayan dualar etmesi çok güzel olur. Bana da dua etse güzel olur. :)

nazom

Kayıtlı Üye
Muazzam bir rüya. Lütfen dışarıda kimseye anlatmasın. Kendisi bu muazzamlığı hayatı içinde görecek zaten. İbadet ediyorsa devam etmesi, etmiyorsa ibadet edip bütün dünya ve insanları da kapsayan dualar etmesi çok güzel olur. Bana da dua etse güzel olur. :)

- Dua Rabbimin duası olsun . Merhameti ve ışığı üzerine olsun. Dedi ve gönülden teşekkürlerini iletmemi istedi.:)

Sevgi Ve Işıkla :Angel_anim:

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Annen çok şanslı biriymiş. Bu onun dini açıdan iyi bir makamda olduğunu gösterir. Yani diyecek bir şey yok. Allah kolaylık versin. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
- Dua Rabbimin duası olsun . Merhameti ve ışığı üzerine olsun. Dedi ve gönülden teşekkürlerini iletmemi istedi.:)

Sevgi Ve Işıkla :Angel_anim:
Allah ona böyle güzellikler nasip etsin inşallah, yüce gönlü için ben teşekkür ederim. Işığınız daim olsun..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu çok güzel maşallah bende geçen sene ezberden yasin suresi okuduğumu gormuştum bir daha göremedim :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Anneniz birde benim için şifa duası ederse çok güzel olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...