cin musallati icin mukemmel

ifrit

Kayıtlı Üye
musallat olan kisi icin
ariz olan cinni yakmak icin
kisinin sag kulagina
7 defa ezan
1 fatiha
1 felak
1 nas
1 ayetel kursi
1 saffat suresi
1 hasr suresi
oku hasta iyilesir insallah,,cokca defa denenmistir

Insallah suphe yoktur,,,
Evinde cin daveti yapan arkadaslara da tavsiyem,
oda da tum odalara yansiyacak sekilde okuyun
kafir cinler o evde duramaz

soldier

Kayıtlı Üye
Bu tarz şeyleri işinin ehli kişiler yapmazsa başına bela alabilir ki korunma da yapması gerekmektedir.

Akrose

Kayıtlı Üye
Soldier dediğin kısmen doğrudur. Şöyle ki arkadaşım şahit olduğu olayı şöyle anlatıyor ; Bir arkadaşa musallat oldu cinler,
deli gibi bir o yana bir bu yana koşturup duruyor, acaip haraketler yapıyormuş. Aynı deli gibi haraketler ... Sonra bunu arkadaşları tutmuşlar.
Sonra biri başlamış fatiha süresini okumaya : Adam okudukça bu musallat olunan adam çığlık atıyor ve okuyanın üstüne saldırmaya çalışıyormuş.
Ama mesele şu ki, insan bedenini kısmi yönetebiliyor cinler. O yüzden bir zararı olmaz. Ancak sen okuyup, üflersen ona zarar vermiş oluyorsun.
Yani her okuyup üflediğinde o cin o musallat olduğu kişinin bedeninde yanıyor. Onu acı çektiriyorsun. Eğer onu yakmaya yetkin yoksa naneyi yiyorsun yani !

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Cin yakma mi ya yazık ya onlarda bir can değil mi kalkısmayın böyle şeylere

codzombi

Kayıtlı Üye
Cin yakma mi ya yazık ya onlarda bir can değil mi kalkısmayın böyle şeylere
bunla defedemez öyle kolayca. okumalar saatlerce sürüyor bazen günlerce . izleyici olarak katılacaktım cin defetme seanslarına olmadı imkanlar elvermedi . ortamı çok farklı diyorlar. tabi okuyanın gücüne bağlı defedilip defedilmemesi.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
bunla defedemez öyle kolayca. okumalar saatlerce sürüyor bazen günlerce . izleyici olarak katılacaktım cin defetme seanslarına olmadı imkanlar elvermedi . ortamı çok farklı diyorlar. tabi okuyanın gücüne bağlı defedilip defedilmemesi.

Dogru ama belli de olmaz sonuçta inanç meselesi ben ilk baslarda 40 ayetel kürsi okuyup yapardım gene bogulurdum ama aradan 1 kaç yıl geçti sadece bi Allah diyerek cini def ediyordum hatta bazen değişen tek şey inanç ti bende hiç şüphe yoktu. Ayrıca istem dışı sadece bir dua ile zarar verdigimi de bilirim. Yani bu işleminde zarar verme olasılığı var

codzombi

Kayıtlı Üye
Dogru ama belli de olmaz sonuçta inanç meselesi ben ilk baslarda 40 ayetel kürsi okuyup yapardım gene bogulurdum ama aradan 1 kaç yıl geçti sadece bi Allah diyerek cini def ediyordum hatta bazen değişen tek şey inanç ti bende hiç şüphe yoktu. Ayrıca istem dışı sadece bir dua ile zarar verdigimi de bilirim. Yani bu işleminde zarar verme olasılığı var

istikrarlı bir şekilde inançlı olmak dua okumak , başarı getiriyor. umursamamak bile defedici özellik gösterebilir.

ayrıca sizin yaptığınız defetme, basit olduğunu zannediyorum . olağan şeyler her insanın bir dönem yaşadığı şeyler, benim bahsettiğim defetmeler, filmleri aratmayan musallatların defedilmesi. çok ilginç geliyor bu tip olaylar. bu seanslara katılanlar vefk gibi korumalar takıyor, problem yaşanmasın diye. youtube'da ünlü olalım diye sözde cin çıkarma seansları yayınlayanlar var lakin bu bana gerçekten çok, sahte geliyor, rol oynuyorlar. bana anlatılan ise çok farklı. izleyici olarak bile alıp almamakta bin kere düşünüyorlar.

Ori

Kayıtlı Üye
İşin ehli insanlar bu konuda gayet iyi olabilir ama bizim enerjimiz buna yeter mi bilmiyorum. Enerjininde etkisi var çünkü.