Rüyamımı Yorumlayabilecekler var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sabetay

Kayıtlı Üye
Rüyamda, Büyük bir yılan evimizin çatısından aşağı doğru sarkıyordu ve bir tane de kedi, yılanın kafasını yalıyarak aşağı doğru gelmesine yardımcı oluyordu. Yılan büyük ve gri renk'de idi sıçrayarak uyandım.

NormaSis

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla yılanın renginin koyu renkte ve sizi korkutarak görünmesi bir düşmanınızın olduguna işaret. Birde o dusmana destek veren biri. Aksi takdirde maddi güçe yorardım. Nacizane fikrim.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Duşmanınız çok yakın bence size kendinziailenizi korumaya alın ve dua edin

4

43887

Hayvan rüyaları genelde kişiden kişiye göreceli olarak değişkenlik gösterir.Yılan halk arasında genel anlamda çağrıştırdığı şey düşmanlık nefret gibi durumları gösterse de şifayı, gücü ,içgüdüleri (hayvani doğamızı) ,uyanışı da akla getirir.Kedide aynı özellikleri içermektedir.Ki siz hane içerisinde görmüşsünüz biraz düşünün bakalım.Hemen olumsuz anlamda düşünmeyin...sevgiler..

Meftun

Kayıtlı Üye
Bence eğer bilinçaltı değilde işaretçi rüyalardansa, bir düşmanınız var ama bu düşman tek değil ve bu düşman, yakınınızda olan, dost bildiğiniz birisi tarafından sinsice size kışkırtılıyor ve sizi can evinizden vurması için yavaş yavaş üzerinize yönlendiriyor.. Kışkırtan kişi, düşmanı savuşturup sırtınızı yaslayabileceğinizi düşündüğünüz kişilerden birisidir benim fikrimce.. İyi mabetler...

La-edri

Kayıtlı Üye
Rüyamda, Büyük bir yılan evimizin çatısından aşağı doğru sarkıyordu ve bir tane de kedi, yılanın kafasını yalıyarak aşağı doğru gelmesine yardımcı oluyordu. Yılan büyük ve gri renk'de idi sıçrayarak uyandım.

Allah korusun sizi, bu rüya ile cok meskul olmayin en güzeli unutun.

GogoL

Kayıtlı Üye
Sizinle ya da ailenizle münakaşa edecek birini sakinleştirecek bir hanım diye yordum ben.. Sabah sabah nasıl aklıma geldi bilmiyorum..

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Bence her rüyanın bir anlamı olması gerekmiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...