Rüyam Hakkında Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili arkadaşlar

Rüyamda buyuk bir hapishanede gorevliymişim bir şirket gibiydi ve tabiki mahkumları değil ofis bolumundeydim ama ofis fazla buyuk ve bolme bolmeydi bir ziyaretçinin evrak işlerini yapan bir erkek gorevliye yardım ediyordum evrağı gordum ve evrakta yazan bir bolumu kapatıp öyle fotokopi çekiyordu ve ben sadece bakıyordum..

Sonra başka Bi yerdeydim bir meydan hava gunduz ileride bir dondurmacı goruyorum dondurma buyuk bir şeyin içinde su gibiydi dondurmayı satan kişi genç bir erkekti dondurmayı karıştırırken bana gulumsuyordu...

Bu ruyam hakkında hiç bir yorumda bulunamıyor hissedemiyorum.. Gece yatmadan önce bir yaptığım çalışma ( bir ayeti bitirmem gereken sayıyı bitirdim ve bildiğim tüm duaları okumuştum)

silisyumtr

Kayıtlı Üye
Farkettiğiniz herhangi bir sembol şekil ses ya da his varmıydı ?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Hapishanede normaldim birazcık sıkılmış gibi evraktaki gorduğum şeyleri pek a harfının dışında hatırlamıyorum mavi kalemle yazılmıştı.. Meydanda iken gayet iyiydim tebessüm ediyordum dondurmacıda tebessüm ediyordu..

silisyumtr

Kayıtlı Üye
Hayal gücünüzün bir oyunu olabilir bazen çok garip rüyalar görüyorum bende daha önce herhangi bir rüyanızda bir işaret diyebileceğiniz birşey aldınız mı ya da o gün rüyanızda size söylenen şey gerçek hayattada daha sonra söylendi mi ? (bunun gibi şeyler)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Genelde haberci rüyalar mutlaka gorurum zaten eskiye nazaran ise ruyalarım duzelmiş durumda bu arada eskiden vahşet doluydu tabi.. Gorduğum rüyalar çıkar genelde ama bu haberci bir rüya değil sadece şifreli bir şey işte

hopefull06

Kayıtlı Üye
Rüyada hapishane, geim darlığı, hile, mahkumiyet, yalnızlığa, sonrasında feraha... ofis-büro, da çalışmak arzu ve hayallerinizi başarılı çalışmanız neticeseinde gerçekleştireceğinize ve size verilen iş sırlarınıhayatınız boyunca koruyacağınıza tutumluluk yönünden takdir edileceğinize, bazı olaylara rağmen kendi yararınıza bir durum sağlamaya..evrak, resmi bir yerden evrak belge almak, bugünlerde size yakın birinin evleneceğine veya bir ev arsa gibi mülklerin alım işleriyle uğraşmaya..meydan, ferah ve aydınlık günlere girileceğine ve kısmetinizin açılacağına..dondurma, uzun bir bağlılığa.. erkek yakışıklı ve genç ise iyi ve güzel işlere delalet edermiş.. KAYNAK: MESTİNAZ BEYAZ- RÜYA YORUMLARI KİTABI :)

Bildiğim kadarıyla rüyada görülen olay ve objeler tek tek değerlendirilmeli ve yorumlanmalı imiş..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Teşekkürler sevgili arkadaşlar bir çok yerden yorumlara baktım fakat kotu şeyler yazınca hissettiğimle alakalı olmayınca sizlerden yardım isteme gereği duydum :) Çok sağolun Allah razı olsun 😊

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Teşekkürler sevgili arkadaşlar bir çok yerden yorumlara baktım fakat kotu şeyler yazınca hissettiğimle alakalı olmayınca sizlerden yardım isteme gereği duydum :) Çok sağolun Allah razı olsun ?

Mithra

Kayıtlı Üye
Kendinizi baskı altında hissediyormusunuz birilerinin yanında yada birilerinin otoriter tavırları, sizi sanki saf birisi sanıp ona göre muamele yapıyormu gibi izlenimine kapıldınızmı rüyanız bana daha çok psikolojik bir rüya gibi geldi bu alanda uzman değilim sadece bir izlenim :) sevgiyle.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Kendinizi baskı altında hissediyormusunuz birilerinin yanında yada birilerinin otoriter tavırları, sizi sanki saf birisi sanıp ona göre muamele yapıyormu gibi izlenimine kapıldınızmı rüyanız bana daha çok psikolojik bir rüya gibi geldi bu alanda uzman değilim sadece bir izlenim :) sevgiyle.

Eski zamana nazaran böyle bir durum hissetmiyorum birilerinin öyle gordugunude sanmıyorum açıkçası.. En az 1 yıl öncesine kadar böyle bir durum vardı tabi

hopefull06

Kayıtlı Üye
Teşekkürler sevgili arkadaşlar bir çok yerden yorumlara baktım fakat kotu şeyler yazınca hissettiğimle alakalı olmayınca sizlerden yardım isteme gereği duydum :) Çok sağolun Allah razı olsun ������
Rüyalarınızı her zaman hayıra yorun ;) Yorumu yazdığım kitaptan genelde doğru çıkar kendi adıma yorumlar.. Sizin rüyanızdaki olaylar dikkat ederseniz sıkıntılı başlıyor ama sonları hep ferahlıkla bitiyor. Ama ben rüyadaki her olayın ve sembolün ayrı değelendirilip ona göre olumlu yorumlanmasından daha çok mutlu olanlardanım :D Ben bir rüyayı çok kafama takarsam hep olumsuz tarafını çektiğimi farkettim.. Oyüzden iyi yanlarını hatırlamak en iyisi ;)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Rüyalarınızı her zaman hayıra yorun ;) Yorumu yazdığım kitaptan genelde doğru çıkar kendi adıma yorumlar.. Sizin rüyanızdaki olaylar dikkat ederseniz sıkıntılı başlıyor ama sonları hep ferahlıkla bitiyor. Ama ben rüyadaki her olayın ve sembolün ayrı değelendirilip ona göre olumlu yorumlanmasından daha çok mutlu olanlardanım :D Ben bir rüyayı çok kafama takarsam hep olumsuz tarafını çektiğimi farkettim.. Oyüzden iyi yanlarını hatırlamak en iyisi ;)

İşte buna sevindim 😊 Genelde evet rüyalarım normale göre kotuyle başlar sonra iyiyle biter genelde her birini ayrı ayrı araştırırım bazen araştırmadan bunun anlamı ne diye sorarım Ve mutlaka doğru cevabı alırım fakat bu ruyamın cevabını çok geç aldığım içinkonu açtım.. Kendi ruyalarımda iyi bir yorumcu değilim ama bilinçaltı haberci vs.ne tur rüyalar olduğunu mutlaka hissederim hamdolsun.. Ve inan dediğin gibi hayra yorup dua ediyorum ve işe yarıyor gerçekten felaket defalarca yaklaştı ama en hafifi ile atlattım bugüne dek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...