İlginç Rüyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün gece bir rüya gördüm. Baştan söyliyeyim biliyorum moderatörler sitede rüya yorumcusu yok :D Kendi aramızda belki arkadaşlarım fikirlerini söyler.
Rüyada bir yaratık vardı böyle ateş kuşu gibi gibi bayağı kudretliydi ama.. Bir ışık vardı biz sıradan bir otoyoldaydık. Işık yolun sonundaydı. O ateş kuşu gibi olan varlık gel benimle dedi, elimden tuttu ve ışığa götürüyordu beni.. Bende gidiyordum onunla.. Çok yaklaşmıştım ışığa tam girerken yolun kenarından ağlayarak küçük kuzenim koşuyordu. Gitme! diye bağırdı ve üzerime atladı. Işığa gidemedim o anda uyandım çok ilginç bir rüyaydı. Sonra uyuyamadım zaten...

AJA

Elit Üye
Bu tür rüyalar genelde habercidir.Ben kimseyle paylaşmama taraftarıyım.Üzerinde düşünürseniz anlamını üç beş güne çıkarırsınız mutlaka.Yaşamınızla ilgili büyük bir adımın sizin kararınız dışında gelişmesiyle ilgili olabilir.

İyi forumlar.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
AJA düşünüyorum düşünüyorum boş :D Ne olabilir cidden ya. Olaydan birşey çıkarabiliriz yani çok merak ettim ne olabilir.. Düşünüyorum ama birşey yok

Mithra

Kayıtlı Üye
Fikrim şöyle:
Sizin bir hedefiniz var iş, arkadaş veya aşk fakat bu hedefe ulaşmakta ilerleyecek azim ve desteçileriniz var bu destekçilere körü körüne güveniyorsunuz sonuçları bildiğiniz halde.İstemeyerekte olsa hala içinizde yinede şüphe var bunu çevrenizde dile getiriyor şüphe sizi ilerde yakalayacak gibi gözüküyor ve buda sonucu ya etkileyecek yada varamayacaksınız.
İçimden geleni söyledim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...