Göbek Eriten Çay Tarifi - Göbek Eritmek İçin Çay Nasıl Hazırlanır.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Göbek Eriten Çay Göbek eriten çay tarifindeki bitkilerin tamamı şifalı bitkilerden oluşmaktadır. Göbek bölgesi kalınlığı erkek ve kadınlarda sağlığın da göstergesidir. Göbek bölgesinin kalınlığı, o kişinin kalp krizi geçirme riski gibi direk sağlığımızı tehdit eden hastalıklara yakalanmayı kolaylaştırıyor. Bu nedenle göbek eritmek artık sağlığımızın vazgeçilmezidir. Göbek eritmek için bitkisel ve doğal çay hazırlayarak hemen başlayabilirsiniz. göbek eriten çay tarifi göbek eritmek için çay nasıl hazırlanır Göbek bölgesinde biriken yağları eritmek için her gün düzenli spor yapmak da çok önemlidir. Gerçi spor yapabilseydik göbek bölgemiz kalınlaşmazdı. Özellikle mekik çekmek göbek eritmek için en kolay ve en etkili spor hareketi ancak mekik çekmeyi bile kendine zul olarak görenler için göbek eriten çay mükemmel bir seçenektir.

Göbek Eriten Çay Tarifi
Malzemeler: Ada çayı, Yeşil çay, Sinameki, Rezene, Kabuk tarçın, Altınbaşak otu, Ebegümeci, Mısır püskülü, Kiraz sapı, Papatya, Kabuk tarçın.

Hazırlanması ve Uygulanması: Tarçın hariç bu şifalı bitkilerin tamamını harman ederek karıştırın. Büyük bir kavanoza doldurarak ağzını kapatın. Her sabah aç karnına ve gece yatmadan önce yine aç karnına normal su bardağına yarım parça kabuk tarçın ve bu karışımdan bir tutam koyarak üzerini kaynar suyla doldurun. Üzerini kapatarak 20 dakika dinlendirin ve için. Bu bitki çayını içerken herhangi bir tatlandırıcı kullanmamalısınız. Göbek eriten çayın içeriğindeki şifalı bitkilerin birçok rahatsızlıklara da iyi geldiğini belirtmemize gerek yoktur. Göbek çevresi gereğinden kalın olan tüm erkek ve kadınlar, göbeğinizi eritmenin vakti geldi. Bu mükemmel bitkisel çayı kullanarak göbeğinizi eritebilirsiniz.

Alıntıdır.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
O sinameki denen şeyin tuvalet işletenlerin dışında kimseye faydası olacağını sanmıyorum. Heleki metabolizması günlük düzgün çalışan bir insan zayıflamak için aktardan sinameki satın alıyorsa bence eşantiyon olarak yanında lazımlık ta hediye edilmeli :) Tecrübe de etmişliğim var.

Mısır püskülü ve kiraz sapı hatta maydanoz sapı da eklerler bazen,idrar söktürücüdür. Bolca su içiyorsanız fazla yağı idrarla atmanıza yardımcı olacaklardır. Tarçının tat vermek dışında bir ekstrası var mıdır bu tarifte bilemiyorum. Bir büyüğümüz 3ten fazla şeyi karıştırmayın çay hazırlarken derdi,baş harfi Origanum.
Benden bu kadar,görürse konuyu uzmanı olan Sayın Origanuma bırakalyım o yorumlasın.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aklıma ağrı kesiciler neremizin ağrıdığını nereden biliyor sorusu geldi.Bir gün bende bölgesel olarak yağ yakıcam..

Mcahit

Kayıtlı Üye
Sadece çay içmek göbeği eritir mi bilemem ama herkese kesinlikle sporu öneriyorum.İnanılmaz faydaları var.Keşke spora daha erken yaşta başlasaymışım diyorum şuan ve her gün spor yapmadan duramıyorum.Eğer sağlıklı olmak istiyorsanız kesinlikle spor yapın.Tabii ki bu tür çaylar da faydalıdır.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Konuda adı geçtiği için söylüyorum, adaçayı erkekler üzerinde yan etkili bir içecek yani günde en fazla 2 fincan öneriyor doktorlar. Sebebide yüksek miktarda östrojen (kadınlık hormonu) içerdiği için erkeklerin sınırlı tüketmesi gerektiğini söylüyorlar. Ben diyimde :D