Evrenin Sonsuz Derinliklerinde Var Olan Varlıkların Fizik Olarak Büyükler

peril

Kayıtlı Üye
Evrenin Sonsuz Derinliklerinde Var Olan Varlıkların Fizik Olarak İnanılmaz Derecede Büyük Olduklarını Duydunuz mu?

*Bilgi Kitabı Sh.475 de , Bilgi Kitabını Rabsal Boyuttan alarak yazan ve Bilgi Kitabının içersinde kendisinden "ALTIN ÇAĞIN KALEMİ" olarak söz edilen BÜLENT ÇORAK için "O Planetinizin koşullarına ve boyutuna göre 100.000 defa küçültülmüş olarak aranızda yaşamaktadır." denmektedir. Bülent Hanımın boy ölçüsünü bilemiyorum. Ancak 168 cm. olarak kabul etsek, Bülent Hanımın kendi Gezegenindeki gerçek boyu -bizim ölçülerimizle- 168.000 metre olmaktadır. Yani Bülent Hanım bugünkü ölçüm kavramlarımızla inanılmayacak bir boy uzunluğuna, 168 km. lik bir boya sahip olmaktadır.

*Yine Bilgi Kitabı Sh.160 da "..KARINCA'lar tâbir ettiğimiz İnsan Dostlarımız da durmadan üremektedir." denmektedir. Yani Üst Boyutlar, Dünya İnsanlarını "KARINCALAR" gibi görmektedir.

* Yine Bilgi Kitabı Sh.529 da, Altın Galaksi Sakinleri hakkında bilgi verilirken "Siz karıncaları ne şekilde görüyor iseniz, Onlar da Sizin Ebadınızı ve Tiplerinizi aynı şekilde görmektedirler." denmektedir.

*Akaşa Yayınlarından olan KRYON - BİTİŞ ZAMANI adlı kitabın 96.cı sahifesinde, Üst Boyutlardan bir varlık olan KRYON şöyle demektedir. "Benim tarafımdan olan UFO' ların bir çok türü vardır. Sizin fark etmediğiniz şeylerden biri, gördüğünüz şeylerin çoğunlukla bir UFO değil, GERÇEK BİR VARLIK OLDUĞUDUR. Siz doğuştan sahip olduğunuz Damganız ve Aşılarınız yüzünden Bütün Varlıkların, Sizin Beşeri ölçülerinizde olduklarını, Sizinki kadar bir bedensel büyüklüğe sahip olduklarını varsayarsınız, ama öyle degildirler. BENİM EN RAHAT ÖLÇÜLERİM SİZİN EVLERİNİZİN BİRİNİN BÜYÜKLÜĞÜ KADARDIR. Bu taşınan Enerji paketidir. Sizin sık sık gördüğünüz bu pakettir. Siz aslında UFO' ları değil, Varlıkları görüyorsunuz... "

*SONUÇ ; Özellikle, HEPLİK BOYUTU' nun dışında, HAYAT BOYUTU' nda ve HİÇLİK BOYUTU' ndaki Varlıkların Fiziksel Bedenleri , Bizlerin ve çevremizdeki Varlıkların Bedenleriyle kıyaslanamayacak ve inanılmayacak derecede büyüktür. Bu nedenle Bu Varlıklar Bizleri KARINCA olarak görmektedir. Bizim içinde bulunduğumuz HEPLİK BOYUTU' nda da, Varlıkların Fiziksel Bedenleri, bulundukları Evrim Boyutu yükeldikçe büyümektedir. Zira Evrim Boyutu yükseldikçe, çekilen Enerjiler çoğalmakta, Enerji çekildikçe Fiziksel Bedenler büyümekte ve Hücresel vibrasyon yükselmektedir.

http://www.bilgikitabi.net

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Allah aşkına bilgi kitabına yazarak prim vermeyelim Bülent Çorak raporlu bir akıl hastasıdır...

peril

Kayıtlı Üye
gercek bilinmez sen gitsen desen ki ben büyücüyüm iddaa etsen senide akıl hastası yaparlar emin ol bu yüzden akıl hastası die gercek bilinmez...:D

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
yok ben tescilledim o yüzden rahatça söylüyorum :) okudum kitabı akaşa yayınları ve benzeri parapsikolojik ve metafizik konuları birbirine sokup bir derleme yapmış kendini mevlananın enkarnesi sayan, "4 büyük kitabı bir yana bırakın bilgi kitabı hepsini içinde barındırır,dinler sona ermiştir" diyen, kitapta da bolca saçmalamış bir insanoğludur kendisi,benim de birkaç arkadaşım vardır bunun müridi olan ne dediysem vazgeçiremedim,Allah herkese akıl fikir versin :)

peril

Kayıtlı Üye
burası tartısma mekanı degil onun için tartısmıyacagım neyse yaaa allah herkese akıl fikit versin amin..:D sende olan aklınıda kendine sakla:D:D baskalarının düşüncelerrini eleştirmeye kullanma:D

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
estağfirullah ben sizin bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğunuzu görünce madem kitabı okudum bilgiyi paylaşıyım istedim burada eleştiri yoktu siz fazla naziksiniz sanırım, bu son mesajımdı teşekkürler...

peril

Kayıtlı Üye
asıl ben tesekkür ederim iyi geceler.

Cool_35_5

Kayıtlı Üye
Yüce bilgi kitabı ne yahu,yücelik sıfatını nereden alıyormuş.

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
bir kişide çıkıp ust alanlardakı gezısını seyahatını yazsa tamam dıyecegım

bırde su bılgı kıtabı sacmalıgına ınananlar bana mesaj yazmasın

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peril,bir site kuralını çiğnemişsiniz,link vermek yasak.Onu düzeltmenizi rica edeceğim.Bir de merak ediyorum öğreti veya din olarak ''bilgi kitabı'' nı mı baz alıyorsunuz?Yadırgamak veya tasvip etmek durumunda olmadığımdan merak olarak soruyorum,ne kadar yaygın olduğu hakkında bir fikrim yok çünkü.

dreamy

Kayıtlı Üye
*Yine Bilgi Kitabı Sh.160 da "..KARINCA'lar tâbir ettiğimiz İnsan Dostlarımız da durmadan üremektedir." denmektedir. Yani Üst Boyutlar, Dünya İnsanlarını "KARINCALAR" gibi görmektedir.

* Yine Bilgi Kitabı Sh.529 da, Altın Galaksi Sakinleri hakkında bilgi verilirken "Siz karıncaları ne şekilde görüyor iseniz, Onlar da Sizin Ebadınızı ve Tiplerinizi aynı şekilde görmektedirler." denmektedir.

Ben de insanları karıncalar gibi görmeye başladım. her insan kendine özgüdür ama olaya kuşbakışı bakarsak herkes birbirine benziyor. Yaşama mücadelesi veren 7 milyar küsür organizmadan başka birşey göremiyorum..