ölen akrabalarımla rüyamda konuşuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semebaax

Kayıtlı Üye
Merhaba..
Bu ilk mesajim. Ben ölen akrabalarımla rüyamda konusuyorum. Ama bunu talep etmiyorum. Eger bir akrabam ölmüsse 3 4 ay icinde mutlaka rüyama giriyor. Onun o an ölü oldugunu ve benimle konusmak istedigini biliyorum.

Bikac örnek vereyim. Mesela babaannem bana elinde kamera gibi biseyle ahireti gezdirdi.

Dedem yolda yüruŕken bana dua et diye koluma yapisti. Dedemi cok gördüm.

Sonra baska ölmüs iki akrabamiz o zaman kanser olan yengemizi almaya geldiklerini söylediler kadin 1 ay sonra öldü.

Babaannem büyükbabama küs ölmüstü. Büyükbabamda ölünce aile mezarligi oldugu icin yanyana gömdük. Bikac ay sonra büyükbabami gördüm. Durumun nasil babaannemi gördünmü dedim. Ben gidince caki acti bakti. Bidahada konusmadi dedi.

Enson dün aksam esimin babaannesini gördüm. Koltukta oturuyodu. Agzikapali bicanta vardi. Bu ne dedim. Zekat icin dedi..

Kisa kisa anlattim.. yuzlerce defa olmustur bu anlattiklarim.. ŕuyamda gördügüm ölüler in ölü oldugunu hep biliyorum. Yani diri degiller ve ruyamda sadece bana görünüyorlar.. etrafimdakiler onlari duyamiyor.. boyle bi site oldugunu görünce belki bende olanin ne oldugunu bilirsiniz diye size sormak istedim...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Öncelikle merhaba semebaax .
Gördüğün kişilerin bu dünya ile ne tür bağlantıları var ?
Küçük bir bağlantı olmalı o kadar büyük bir bağlantı olsaydı gün içinde onları görmeniz mümkündü , ancak küçük bir bağ ki rüyalarınızda görüyorsunuz .
Hepsi ile yaşadığınız rüyalarda geçen konuşmalardan ikişer tane örnek verirseniz konun çözülmesi daha basit olacaktır .
Diğer bir durum ise sizin pskolojiniz ile alakalı dır denebilir , yani sizde anıları büyük insanlar olabilir illede olayı paranormal şeylere bağlamaya gerek yok :D
Daha ayrıntılı anlatırsanız yorum ile size burada cevap verme şansımız artacaktır .

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Sabırlı olmalısınız. Konuyla bilgisi olan zaten size cevap verir. Benim Alex adında yabancı bir arkadaşım vardı o da böyle rüyalarında ölen akrabalarını veya arkadaşlarını görürdü ve Alex'ten çok şey istemişler ve istekte bulunmuşlar. Peki sizden bir şey veya bir istek istediler mi ?

semebaax

Kayıtlı Üye
Kanser olan yengem öldükten sonra kendi evinin etrafında geziyordu cok gencti. Sadece ben göruyordum ve onu mutlu mitlu izloyordum..

Dedem hep ayni gömlegı giyiyor rüyalarimda... onu sikintili görüyorum... benden dua istiyor.. bi defa karnı kocaman olmustu.. ben dua okudukca karni inmeye basladi.. önüme cikti kacdefa.. dua et bana dedi.. dualardan sonra mezarliga dogru yürüyor...

Babaannem bana cehennemi gezdirdi.. amcalarimdan vebabamdan sikayet etti.. bikac defa oldu bu..

20 yil önce ölmüs bo teyzemiz vardi onu bile gördüm.. ogullarima söyle ayaklarim cok üsüyor dedi.

Örnekler cok. Artik espri yapar oldum.. duyan geliyo herhalde diyorum.. sunuda diyeyim dindar biri degilim. Esim cinlerdir diyor ama bence degiller ... cok gercekciler...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Deden konusu dikkatimi çekti , o gömleği bulma şansın varmı ? Bana özel mesaj atarsanız size daha ayrıntılı anlatırım sizde bana iyice detayına inerek anlatabilirsiniz herşeyi , size yardımcı olmaya çalışacağım .

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Dedeniz sizden dua etmenizi istemiş ona bol bol dua edin ve ayetel kürsi okuyun bol bol içiniz rahatlasın

semebaax

Kayıtlı Üye
Merak ettigim rüyalarimin anlamlari değil aslinda.. bu bir yetenekmi ve gelistirilebilirmi..

Voy

Kayıtlı Üye
Gerçekten sizinle konuşuyorlarsa ; evet bu bir yetenek ve evet geliştirilebilir.

AJA

Elit Üye
Bunu anlatmaya devam ederseniz yetenek diye bile adlandırsak kaybedeceksiniz :) Bazı insanlar durugörüye sahiptir ölü diri her türlü görüntüler alırlar ,bazılarıda haberci rüyalar görür.Biraz dikkat ederseniz rüyalarınıza muhakkak habercilerde vardır.Siz ölenleri gördüğünüz için diğerlerini farketmiyorsunuzdur.Herkese heryerde anlatmayın derim,zamanı geldiğinde kendinizde çözersiniz içindeki mesajları.

İyi forumlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu sadece rüyalarda mı oluyor yoksa gün içinde vizyonlar da oluyor mu?
Rüyada oluyor ise, o an rüya gördüğünüz farkında mısınız? Farkındaysanız rüyalarda hakimiyetiniz oluyor mu yoksa sadece izleyici misiniz?

4

43887

Bu sadece rüyalarda mı oluyor yoksa gün içinde vizyonlar da oluyor mu?
Rüyada oluyor ise, o an rüya gördüğünüz farkında mısınız? Farkındaysanız rüyalarda hakimiyetiniz oluyor mu yoksa sadece izleyici misiniz?
Bu sorduğunuz sorularla ilgili durumları özellikle sık sık yaşayanlardan birisiyim.Farkındayım ,bazen hakim bazen izleyici.Fakat ben sadece yakınları değil tanımadığım kişileri de görüyorum.Hatta mezarlıkları dolandığım zamanları...Çalışmalarda sadece meditasyon yapmakla bile rüyalarımda iletişime geçmekteyim.Yalnız ben bunu bir yetenek değil lütuf olarak görüyorum.Üstelik ilgili bir çalışma yapmak istediğimde iletişimle ilgili sadece zaman yanıtını aldım, fazla ayrıntıya giremiyorum fakat dediğim gibi ben bunun yetenekten ziyade lütuf olarak değerlendiriyorum...sevgiler...

semebaax

Kayıtlı Üye
Sadece rüyada oluyor. Evet farkindayim ve onlarinda ölmüs oldugunun farkindayim.izleyici oldugumda oluyor hakim oldugumda....

semebaax

Kayıtlı Üye
Ilk zamanlar korkuyordum ama artik okadar kaniksadimki dedigim gibi espri bile yapiyorum .. herhalde ünümü duyan geliyor diye.... ben bu olayi bukadar ciddiye almiyordum...peki bundan sonra ne yapmam.lazim... istedigim zaman görebilirmiyim..?

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Ilk zamanlar korkuyordum ama artik okadar kaniksadimki dedigim gibi espri bile yapiyorum .. herhalde ünümü duyan geliyor diye.... ben bu olayi bukadar ciddiye almiyordum...peki bundan sonra ne yapmam.lazim... istedigim zaman görebilirmiyim..?
Her şeyi psişik yeteneklere bağlamasak ?
Şunu da hatırlatmak isterim Dedesi ona hep aynı gömlek ile görünüyor . Bakıyorum herkes psişik güçlere bağlamış , hiç dedesinin ona bir şey anlatmak istediğini düşünen olduğu cidden ?? Hani o ruhun acı çektiği ile ilgili yada gömleğin onu bu dünyaya bağladığı ile ilgili ? Ölen insanların ruhları birşeyler anlatmak isterse onu şifreler halinde anlatırlar doğrudan anlayamazlar diye biliyorum . Herşeyi psişik yeteneklere bağlamasanız ? Bu kadar az bilgi ile bu bilinemez bence .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu sorduğunuz sorularla ilgili durumları özellikle sık sık yaşayanlardan birisiyim.Farkındayım ,bazen hakim bazen izleyici.Fakat ben sadece yakınları değil tanımadığım kişileri de görüyorum.Hatta mezarlıkları dolandığım zamanları...Çalışmalarda sadece meditasyon yapmakla bile rüyalarımda iletişime geçmekteyim.Yalnız ben bunu bir yetenek değil lütuf olarak görüyorum.Üstelik ilgili bir çalışma yapmak istediğimde iletişimle ilgili sadece zaman yanıtını aldım, fazla ayrıntıya giremiyorum fakat dediğim gibi ben bunun yetenekten ziyade lütuf olarak değerlendiriyorum...sevgiler...
Senin durumun biraz farklı Nefertiti. Lütuftan çok aşama gibi görüyorum senin durumunu fazla da açamıyorum açıkta senin için. Zaten cevapları biliyorsun. :)

Sadece rüyada oluyor. Evet farkindayim ve onlarinda ölmüs oldugunun farkindayim.izleyici oldugumda oluyor hakim oldugumda....
O halde rüya yönlendirme ve farkındalık çalışmaları yapmanız gerekiyor. Bir de bunu bir iş, bir mesai gibi görmeniz daha iyi olur. Disiplinli ve belli zamanlarda yapın çalışmalarınızı. Yukarıda Nefertiti'nin de ifade ettiği gibi bu genelde bir lütuftur, bazen de eğitimin bir parçası. Bu kısmı daha fazla açamam, sizi bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...