Rüyamda gördüğüm sakallı dayı nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Merhaba forum üyeleri. 3 gün önce rüyamda kız arkadaşımı gördüm. Bir şey yapmak için bulunduğumuz mekandan ortak bir arkadaşımızla çıkıyordu. Gitmemesi için yalvardım. Ama her şeyi hallediceğini söyleyip gitti. Gittiğinde rüyamda bi şeyin varlığını hissettim. Geleceğini biliyordum zaten. Nasıl bir şey olduğunu görmek istedim.Geldiğinde bünyemi bozup ayakta bile durmamız zor hale getirmeye başladı. Gandalfın "you shall not pass" repliği gibi ona karşı çıktım. Ama kendimce bir üslupla. Bütün her şey sallanırken hologram gibi sakallı iri yarı göbekli bir dayı çıkıp bana kendini iyice hissettirdi. Bi şey demedi ama ne demek istediğini beynimde hissettim. Konuşmaktan daha farklıydı. Bu ne cürret gibisinden bir şey hissettim kendi kendime. Sanki yanlış bi şey yaptığımı düşünüyordu. Bu olaylar bazı varlıkların kız arkadaşımın psikolojisin bozduğunu düşündüğüm için, bu işlere ilgili olan sevgilimden onlardan uzak durmasını istedikten sonra olmaya başladı. Bu tür varlıklar gerçekten var mı emin değilim. O gün baya atarlanmıştım onlara ihtiyacımız yok diye. Rüyamda gördüğüm şey bilinç altımın bi marifeti mi yoksa bir şeyin etkisi olabilir mi? Bu arada o günden beri uyku bozuklukları yaşıyorum. bazen ginde 3-4 saat uyuyorum veya taksit taksit uyuyorum. Günün çoğunda halsizim. İlk rüyayı gördüğüm gün iki kelime duydum başka dilden. Ama ne olduğunu da hatırlamıyorum. Arapça gibi bir şeydi. Eğer bu varlık bilinç altımın oyunu değilse ve son 3-4 gündür psikolojim durduk yere bozulmadıysa ne olabilir? Bölük pörçük bir anlatım olduğu için kusura bakmayın. Fazla ayrıntı vermeye üşenmiştim sonra anlatmam gerektiğini düşündüğüm şeyleri de parça parça ekledim. Başka gerekli ayrıntı varsa sorabilirsiniz.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Öncelikle günaydın i :D
bak arkadaşım son duyduğunu iki kelime ömründe hiç duymadığım bir iki kelime ise bunun bilinç altının oyunu olması imkansız .
Belki baş kaldırılışının sonucu olarak sana küçük bir mesan vermek istemiş olabilirler .
Ancak şu da var bilinç altının sana gösterdiği bir rüya da olabilir . Dediğim gibi o iki kelimeyi hatırlamaya çalış o zaman sana daha çok yardımcı olacaktır ve unutmayın ki her olaya cin olayı denemez cinlerden başka enerjiden yaratılmış varlıkların olduğu Kuran da belirtilmektedir .

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Sitemizde rüya tabiri yapmak yasak. İnatla hala konu açıp soruyorsunuz.
İyi Forumlar

4

43887

Sitemizde rüya tabiri yapmak yasak. İnatla hala konu açıp soruyorsunuz.
İyi Forumlar

Sitemizde rüya yorumcumuz yoktur.Rüya yorumcumuz olana kadar üyeler kendi aralarında fikir alışverişinde bulunabilir rüyalarını paylaşabilirler.Lütfen üyeleri yanlış bilgilendirmeyelim.Sevgili Yulenin gören ayna bölümündeki uyarısını dikkate alalım...Sevgiler...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ak sakallı dedeyi duydumda, sakallı dayıyıda ilk kez duyuyorum,.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...