Rüyamı Yorumlarımsınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Merhaba Sevgili Mabet Üyeleri
Rüyamda bir kadın ile asansordeyim yanımda iki asker var bu askerler bir varlık ve bir anda kadında askerlerde kayboluyor sonra..

Sağ bileğimin delik olduğunu gordum normalde orada ince bir deri varmış ve ben dikkat ediyormuşum ve delinmiş delikten içeri bakıyorum kolumun içindeki kemikleri görüyorum ve kan yok..

3 gün sonrasında ise bir sokaktayım kucuk ablam ile orta yaş ustu bir adam görüyorum o adamda bir numara varmış "o numara benim olmalı o numara benim olacak diye" peşine dusuyorum ve numara şu ( 0500 017 16 15 )

2 gün sonrasında çok eski bir arkadaşımın evine gidiyorum eski eşi ile oturduğu ilk ev ve daha derli toplanmış bir durumda " ne kadar kira veriyorsun" diyorum " 33 " diyor

albus

Kayıtlı Üye
sitede rüya yorumcusu olmadığından rüyaların yorumlanması yasak. bu sizin iyiliğiniz için. ancak bildiğim kadarıyla rüyalar bu kadar net hatırlanmaz. bildiğiniz bir rüya tabircisine sorabilirsiniz. rüyalarda sayıların anlamının şöyle olma ihtimalide var;

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada sayısal şeyler görmek; iyiye tabir edilir.

Bir lira, bir kuruş vb. gibi bir adetli şeyler; iyiye işarettir. "Kim (Allah huzuruna) bir iyilikle gelirse ona getirdiğinin on katı vardır. Kim de kötülükle gelirse, o sadece getirdiğinin dengiyle cezalandırılır."[166]

» Kirmanî: Bir; iyiye…

İki; üzüntüye…

Üç; faydası olmayan işe... [O: Rabbim! dedi, (çocuğum olacağına dair) bana bir işaret ver. Allah: Sana işaret, sapasağlam olduğun halde üç gün insanlarla konuşamamandır, buyurdu."[167]]

Dört; iyiye… ["Göklerde ve yerde olanları Allah’ın bildiğini görmüyor musun? Üç kişinin gizli konuştuğu yerde dördüncüsü mutlaka O’dur."[168]]

Beş;beş vakit namaza işaret olduğu için iyiye…

Altı;son derece güzel bir netice ve murada... ["O, hanginizin amelinin daha güzel olacağı hususunda sizi imtihan etmek için, Arş’ı su üzerinde iken, gökleri ve yeri altı günde yaratandır."[169]

Yedi ve sekiz; kötüye… ["Allah onu, artarda yedi gece, sekiz gün onların üzerine musallat etti. Öyle ki (eğer orada olsaydın), o kavmi, içi boş hurma kütükleri gibi oracıkta yere serilmiş halde görürdün."[170]]

Dokuz ve on; zahmet ve fesada… ["Kurban kesmeyen kimse hac günlerinde üç, memleketine döndüğü zaman yedi olmak üzere oruç tutar ki, hepsi tam on gündür."[171]]

On bir; iş hayatınızın son bulacağına…

On iki; iyiye… ["Gökleri ve yeri yarattığı günde Allah’ın yazısına göre Allah katında ayların sayısı on iki olup, bunlardan dördü haram aylarıdır.İşte bu doğru hesaptır."][172]

On üç; işlerinizin kötüye gideceğine…

On dört; iyiye…

On beş; dağınıklığa…

On altı; işinizin yolunda gideceğine…

On yedi; kötüye giden işinizin tekrar düzeleceğine…

On sekiz; muradınıza eremeyeceğinize…

On dokuz; zahmetsizce iş sahibi olacağınıza… ["Üzerinde on dokuz (muhafız) vardır."[173]]

Yirmi; gelir elde edeceğinize ve düşmanınızı alt edeceğinize…

Otuz; birine işinizin düşeceğine ve ondan yardım alacağınıza… ["Musa ile otuz gece (bana ibadet etmesi) için sözleştik."[174]]

Kırk; işlerinizin kötüye gideceğine...

Elli; sıkıntıya veya faydasız işe… ["Andolsun ki biz Nuh'u kendi kavmine gönderdik de o bin yıldan elli yıl eksik bir süre onların arasında kaldı.Sonunda onlar zulümlerini sürdürürken tufan kendilerini yakalayıverdi."[175]]

Altmış; yemininizi bozacağınıza…

Yetmiş; arzu ettiğiniz şeyin geç gerçekleşeceğine…

Seksen; zinayla itham edileceğinize…

Doksan; varlıklı ve büyük bir aile kızıyla evlenmek istediğinize…

Yüz; hayır ve berekete… ["Allah yolunda mallarını harcayanların örneği, yedi basak bitiren bir dane gibidir ki, her basakta yüz dane vardır."[176]]

İki yüz; düşmanın zafer kazanacağına…

Üç yüz; arzu ettiğiniz şeyin geç gerçekleşeceğine… ["Onlar, mağaralarında üç yüz yıl kadar kaldılar."[177]]

Dört yüz; düşmanı alt edeceğinize…

Beşyüz; işinizde duraklama olacağına…

Altıyüz; murada ereceğinize…

Yedi yüz; zorluktan genişliğe çıkacağınıza…

Sekiz yüz, dokuz yüz ve bin; düşmana karşı zafer kazanacağınıza… ["Fakatşimdi Allah size savaştaki hükmü hafifletti ve bildi ki sizde muhakkak bir zaaf var. Artık sizden yüz tane sabır ve sebat sahibi, iki yüzü yener ve siz bin kişi olsanız Allah'ın izniyle iki binini alt edersiniz ve Allah, sabır ve sebat edenlerle beraberdir."[178]]

İki bin ve üç bin; kuvvet bulacağınıza…

Dört bin; zarara uğrayacağınıza…

Beşbin; bereket ve mutluluğa işarettir.

Altıbin; zafer ve fethe…

Yedi ve sekiz bin; işlerinizin iyiye gideceğine…

Dokuz bin; işlerinizin kötüye gideceğine…

On bin; zarara uğrayacağınıza…

Yirmi bin; düşmanı alt edeceğinize…

Otuz bin; zafer elde edeceğinize…

Kırk bin; yardım ve zafere…

Elli bin; sıkıntı yaşayacağınıza… ["Melekler ve Ruh, kendilerine emredilen yere çıkarlar bir günde ki miktarı elli bin yıldır."[179]]

Altmışbin; mutluluğa…

Yetmişbin; düşmanın galibiyetine…

Seksen veya doksan bin; düşmana galip geleceğinize…

Yüz bin; arzu ettiğiniz şeyleri elde edeceğinize işarettir. "Ve onu yüz bin kişiye, yahut daha da artmakta olan bir topluluğa peygamber olarak gönderdik."[180]

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Albuss.. Bende bi hayli araştırdım fakat bana asıl verilen mesajı bulamadığımı hissetmekteyim..

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Degerli zan hanım birinci ruyanızı buldum gibi bos ver sormayın simdi yorum attıgìma gelince yakın bir tanıgım var ruya tabirinden anlayan buyuk ihtimal sonuc alcanız nasipse he bur ara yaşınızı cok merak ettim sordugunuz sorulardan bilgili oldunuz anlaşılıyo arkadas oldumuza memnun oldum en Kısa zamanda insallah buraya yazarım sizde merakıma cevap verirseniz memnun olurum

4

43887

Degerli zan hanım birinci ruyanızı buldum gibi bos ver sormayın simdi yorum attıgìma gelince yakın bir tanıgım var ruya tabirinden anlayan buyuk ihtimal sonuc alcanız nasipse he bur ara yaşınızı cok merak ettim sordugunuz sorulardan bilgili oldunuz anlaşılıyo arkadas oldumuza memnun oldum en Kısa zamanda insallah buraya yazarım sizde merakıma cevap verirseniz memnun olurum

sn DNK üyelerimizden kişi bilgilerini yaş vs.gibi özele giren şeylerin istenmesi sitemizce yasaktır.Ayrıca rüya 2014 zamanlı yazılmış bir konu. Madem rüya hakkında bir yorumda bulunmak istiyorsunuz düşüncelerinizi mabedimizde paylaşabilirsiniz.Buldum ama boş verin gibi merak uyandırmanıza gerek yoktur...İyi forumlar...

Not; Sitemizde rüya yorumcumuz yoktur,rüya yorumcumuz olana kadar üyelerin rüyalarına genel anlamda yorum yapılabilir,üyeler kendi aralarında fikir alış verişinde bulunabilir.Sevgili yule'de özellikle gören ayna bölümünde not olarak geçmiştir.Yasak değildir...Sevgiler...

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Merhaba DNK merak ettim ruyamın yorumunu fakat söyleseydiniz çok memnun olurdum ayrıca ilgilendiğiniz için teşekkür ederim..

Ve sayın yoneticimiz zaten belirtmiş izin almadan bu tur bilgileri paylaşmamalıyız yoksa yasaklanabilriz :)

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Degerli nefertiti site kurallarına uymadım için özür dilerim sitede yeni oldum için öğrenmeye çalışıcam zamanla hem bazı mabet üyeleri yas,sehir vermis yanlıs hatırlamıyosam buldum ama bosbere gelirsek bu altına su an yorum attım rüya degil bu rüyaya gelir sek bek emin olmadıgım icin yazmadım yaşıda rüyayla balantısını bulmak veya başka bişey için sordum 3 günden beri yaşinı merak ettim ayın 15 yani 15.16.17 ve bugünde2015.2.8 e malum davul bile dengi dengine site kurallarına uymaya caliscam selametle kalin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...