Astral seyahat mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Selen16

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Size yasadigim iki olay anlatacagim. bunun astral seyahat olup olmadigini degilse ne oldugunu soyler misiniz? Boyle bir yetenegim varsa uzerine gitmek isterim,simdiden tesekkurler.

Bir,iki ay once bir sabah meleklerden bir olay icin yardim istiyordum,uyumuyordum ancak uyaniklikla uyku halinin arasindaydim. Tam o sirada birsey gormeye basladim. Sevgilimi ve ailesinden birkac insani bir evde gordum. Konusmalari duydum,daha once gorup gitmedigim bir evdi,ayni odada izliyordum onlari ve varligimdan habersizlerdi sanki. Iclerinde gecen sene vefat eden dedesi de vardi. Benim duydugum konusmalardan cikan bilgiler,gorduklerim,olaylar hepsi dogruymus sevgilime sorunca ogrendim. Hicbir bilgim yoktu,daha once gitmemistim,duymamistim,gecmisten olan bir andi ama ben ordaydim.
Bir iki gun once de bir ruya gordum ancak,ruyanin bize verdigi his,duygulardan uzakti ve gercek hayattaki algilarla ayniydi. Siradan bir ruya olmadigini biliyorum,arada gozumu acip kontrol ettim hatta,ama gercek olmadiginin da bilincindeydim yani bilincim yerindeydi.
Bu olaylarin bir adi var mi yardimci olursaniz cok sevinirim

hindleybell

Kayıtlı Üye
fiziksel olarak hiçbir şey hissetmediğine göre rüyadan astrale geçiş yapmış olabilirsin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Duru görü yaşamışsınız astral ile ilgisi yok.

nazom

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili arkadaşlar, annem koltukta uzanırken uyuyakalmış ve korkuyla uyandı.

Uyuyakaldıktan hemen sonra kendini ayakta dururken görmüş. Koltuğa baktığında kendisi orda uyuyormuş. Küçük bir çocuk benim yeşil çantamı almış ve hole kaçmaya başlayınca annemde peşinden gitmiş. Çocuk benim odama girip kapıyı kapatmış. Annem tam kapıyı açmak istediğinde içini ürperti kaplamış. O anda bedenine doğru çekildiğini anlamış ve ondan sonra panikle uyandı. Ben astral yaptığını düşünüyorum. Tecrübesi olan üyelerimizden fikir almak istedim.

Sevgi Ve Işıkla :)

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Bencede durugoru cunku urum astral dunyada gerceklesmez demisti yanilmiyorsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...