Rüyada bir çok nokta görüyorum sebebi nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sanji

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Merhabalar , sizlere bir sorum olacaktır yaklaşık 1 yıldan beri rüyamda milyonlarca belkide daha çok sayılabilecek noktalar görüyorum bunların sebebini halen anlamış değilim artık kendime göre bir çözüm ürettim, gece yattığımda herhangi bir yerin ışını açık bırakıyorum Ve öyle yatıyorum hocalara kadar gittim ama halen bir çözüm bulamadım bu duruma aranızda böyle rüyalar görüpte herhangi bir yolla çözümünü bulmuş olan kişiler varsa lütfen bu mesajın altına yorum bırakırlarsa çok iyi olur .

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Ne gibi noktalar biraz daha açabilir misiniz?

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Evet ne gibi noktalar ne sıklıkla görüyorsunuz başka birini görüyormusunuz? Biraz daha açın lütfen konuyu..

Sanji

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
boşlukta bir yerdeyim gibi ve dediğim bu noktalar beni daraltıyor,tedirgin ediyor,acayip sesler geliyor böyle denilebilir aslında. Noktalar, dediğim gibi bir çok nokta Sesler, çınlama sesi gibi.Daraltma, Birsi boğazımı sıkıyormuş gibi .

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bu aralar çok mu negatif düşünüyorsunuz?

Sanji

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Galiba öyleyim düşündüm her şeyi kafa takarım, olacak mı , yapacak mıyım , olmazsa ne olur , yapamazsam başıma neler gelir gibi sorular kendimde çok sorarım bundan kaynaklanabilirmi ?

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Evet bu yüzden boğuluyo olabilirsiniz. Biraz pozitif olmaya çalışın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...