Rüyama yardımcı olabilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

promesiss

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben nerden baksanız 2 yıldır rüya görmüyorum en azından hatırlamıyorum ama bugun rüya gördüm gerçekten çok sevdiğim ve beni terk eden kızı gördüm aradan 2 sene geçti nerden rüyama geldi aramıza girmeye çalışan biri vardı bi erkek bende kıza bi yakınlaşıyodum sonra aklıma bana yaptığı gelince uzaklaşıyordum kafam karıştı yaw yardımcı olabilirmisiniz.
Not: son bir buçuk senedir kızı düşünmüyorum bu yüzden bilinç altı olduğunu düşünmüyorum.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Biliyorsunuz ki bazı rüyalar bize sinyal verir yani bir nevi bir işaret. Bu yüzden o kızla karşılaşma şansınız var. Bu arada sitemizde rüya tabiri yasaktır.
İyi Forumlar

durubilir

Banlı Kullanıcı
rüya tabidir yasak. bence 1-2 defa daha görebilirsin o kızı. sen fazla takma takarsan daha cok görrsün.

promesiss

Kayıtlı Üye
Haa kusura bakmayın ya rüyalarla ilgili bi yazıgörünce ben de yazim adedim bilmiyordum yasakolduğunu konuyu silebilirsiniz yani sıkıntı yok tşk ederim.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Ben bir yerde okumuştum ama nerede hatırlamıyorum ama uzun zamandır görmediğin insanı rüyanda görüyorsan yada sen onu durduk yerde düşünüyorsan bunun sebebi o insanında seni düşünmesiymiş.. Sanırım telepati gibi olabilir.. Ama rüyaya bakıp kafaya takmamak lazım, yani bitmiş bir olayı canlandırmak saçma.. Takma kafana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...