Muhteşem lucid

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

STiNG44

Kayıtlı Üye
Selamlar saygılar değerli dostlarım öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola neyse konuya girelim..Ben aralıksız hergün bilinçli rüya görüyorum yani her rüya gördüğümde şuurum yerinde oluyor mesela her istediğimi yapıyorum(uçmak vs vs) ve rahmetli babamla konuşuyorum bazen cinlerle kavga ediyorum dövüyorum onları kovalıyorum felan ama rüyalar öyle böyle bi rüya değil çok gerçekci forumda bir arkadaşımız haftada 2 günden fazla lucid rüya görürseniz zararlı demişti ama ben hergün görüyorum yani görmekten şikayetçi değilim ama merak ettiğim beni özel kılan bi yetenek mi aşırı bi enerji hissediyorum kendimde enejiden kastım bedensel enerji değil zihinsel enerji mesela böyle gözümü kapatıyorum gözümün önüne şekiller çıkıyor geleceği görüyorum sanki 40 yaşındaki halimi görüyorum böyle film şeridi gibi geçiyor gözümün önünden bu sırada şuurum yerinde sadece gözümü kapatıyorum eğerki bu bendeki yetenekse bu yeteneğimi dahada geliştirmek isterim varmı bi yöntem tam olarak yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Gözünüzü kapattığınızda şekiller imgeleler görüyorsanız bu duru görüye işarettir. ayrıca hergün lüsid rüya görmek zararlı değildir. zararlı denmesinin nedeni bazı insanlar bu rüyalara bağımlı olup gerçek hayattan koparak sürekli hayaller aleminde yaşamaya başlıyorlar. buda ciddi bir psikolojik sorun. büyük ihtimalle psişik potansiyeliniz var forumumuzda veya farkı sitelerde araştırarak ve teknikleri uygulayarak kendinizi geliştirebilirsiniz size başarılar diliyorum.

STiNG44

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim bilginiz için araştıracağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...