Rüyada şeytanın sesini duymak???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar rüya gördüm ancak bu normal bir rüya değildi o yüzden yorumlanmasından öte daha ciddi bişey oldu rüyamda yatagımda uyurken şeytanın sesini duydum ve başıma eliyle bastırdığını hissettim sonra aniden uyandım hani exorcistteki gibi resmen ele geçirilmiş olan yeğenim başımı tutuyordu sıkıyordu bu çok ürpertici geldi bana acaba şeytanlar gerçekten rüyalara girebiliyor mu yada insanların vücutlarını ele geçirebilir mi?

batuhan

Kayıtlı Üye
biyerde okumustum rüya görürken dışardan müdahale oldugunda onu rüyanın içindeymiş gibi görebilirsiniz belki böyle bi durum yaşadınız:) Yegeniniz kaç yaşında bilmiyorum ama belki siz uyurken sizinle oynamak istemiş olabilir:D

tuanacaglar

Kayıtlı Üye
İş
Mikrobiyolog
biyerde okumustum rüya görürken dışardan müdahale oldugunda onu rüyanın içindeymiş gibi görebilirsiniz belki böyle bi durum yaşadınız:) Yegeniniz kaç yaşında bilmiyorum ama belki siz uyurken sizinle oynamak istemiş olabilir:D

Bence de mantıklı görünüyor bu cevap...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Hayır kimse müdahale etmedi imkanı da yok yeğenim küçük ve benden uzakta yaşıyor odamda daima yalnız uyurum kimse gelmez gece

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar rüya gördüm ancak bu normal bir rüya değildi o yüzden yorumlanmasından öte daha ciddi bişey oldu rüyamda yatagımda uyurken şeytanın sesini duydum ve başıma eliyle bastırdığını hissettim sonra aniden uyandım hani exorcistteki gibi resmen ele geçirilmiş olan yeğenim başımı tutuyordu sıkıyordu bu çok ürpertici geldi bana acaba şeytanlar gerçekten rüyalara girebiliyor mu yada insanların vücutlarını ele geçirebilir mi?
Şöyle söyleyeyim, rüyaya girmek ve belli biçimde vücut ele geçirmek (mesela hipnoz) insanın insana yapabildiği bir şey. Şeytanlar veya negatif üst varlıklar da bunu yapabiliyor. Pozitif eğilimliler de yapabiliyor ama farkları var. Zaten o farklar negatif-pozitif algısı oluşturuyor bizde.

4

43887

Yaşadıklarımdan yola çıkarak girebilirler diyebilirim .Bilinçli rüyalarımda kendisini de gördüm,savaştığım zamanlarda oldu ,bedenime girip beni duvarlara çarptığı ,havaya kaldırdığı aileme farklı seslerle seslenişimi tam uyanma esnasında bilinçsizce kendi sesimi farklı sesle duyduğumu ,direk ona dönüştüğümü bile ...Tabi benimki biraz çocukluktan süregelen ve devam eden rüyalar , sebebini biliyorum geçmişimle bağlantılı ,ama her insanın bence bir kerede olsa Şeytani rüyalar görmesi normal , eğer sürekli bu gibi durumlara maruz kaldığını görenler varsa da nedenini araştırmak için kişinin bilinçaltına inilmesi hipnoz uygulanmasının gerekliliği söz konusudur...Sevgiler...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben genelde o tür varlıklarla karşılaştığım anda uyanıyorum neyseki ileriye gidemiyorlar sanki o an bişey beni bedenime geri çekiyormuş gibi yada savunma mekanizması gibi bişey oluyor bende çok görmem nadiren görüyorum böyle rüyaları genelde cin görürdüm ilk defa şeytan sesi duydum resmen o filmlerdeki ses kayıtlarındaki gibiydi ürperdim açıkçası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...