uzun zamandır ilk kez rüya gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burcakk

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese merhaba.
günlerdir ilk kez rüya gördüm yorumdan anlayan biri yardımcı olabilir mi?
"ya cami ya vedud" esması çektim niyetim için ara ara niyetim için çekiyorum en az 100 tane..
dün hoşlandığım kişiyi rüyamda gördüm.. yeni araba almıştı.. gösteriyordu bende artık iş yeri için servis çekersin falan dedim yani beni de götürmesi için.. o da zate o yüzden aldım falan dedi.. daha sonra böyle sevgili olmuşuz falan gördüm bana iyi gibi geldi rüya acaba esmalarn etkisiyle işaret mi gördüm :)

hopefull06

Kayıtlı Üye
Belkide niyet ettiğiniz şeyi gördünüz, ama rüyalar anlatılmazsa daha çabuk olur diye biliyorum. Belki yanılıyorum.

Ü

Üye silindi 15237

Bu rüya çektiğiniz esmaların etkisi ilede olabilir veyahut sürekli sevgilinizi andığınız için bilinçaltınızın etkisiylede olabilir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İnsan uykusunda birden çok rüya görür ama bunların bazılarını hatırlar, bazen ise hiç birisini hatırlamaz. Bu yorgunluktan, bilinçaltınızdan kaynaklanan bir durum.
Gördüğünüz rüya bilinçaltınızdan kaynaklanan bir rüya olabilir.
Rüyalarınızın anlamını, verilmek istenen mesajı en iyi siz bilebilirsiniz, rüyanızı, profesyonel rüya yorumcusu olmayan kişilerle paylaşmak yerine kendiniz anlamlandırmaya çalışmanız daha uygundur. Rüyanıza yapılan her yorum sizi ve rüyanızı etkiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...