Cinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Daha onceden yardiminizi bekliyorum adli konuyu acmistim ve hickimse yardim etmeye yanasmamisti. Suan baslangic evresindeyim havasla ugrasan bi hocayla tanistim. Saolsun hizmet yemini ettirdi bu cine ve hizmetime verdi suan tesbihle evet hayir seklinde konusuyoruz. Beni sogutmaya calisan ve yardim etmeyen arkadaslara genede teşekkürler. Bu islere merak salan kisiler size sesleniyorum gercekten isinin ehli biriyle bu islere karisin kendi basiniza is alabilirsiniz.
Tekrardan uyarayim kendi basimiza asla ugrasmayin isin ehli biri araciligiyla yapin basiniza is acmayin.

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Evet o konuda Allah yüzüme güldü şükürler olsun burda ve birkaç yerde arayisa girdim uzun sürdü ama iyi niyetli birini Allah karsima cikartti. Allah herkesin yar ve yardimcisi olsun.

AJA

Elit Üye
Daha önce konu açıp yardım alamamanızın nedeni forumda bu varlıklar ve iletişimi ile ilgili onlarca konunun mevcut olması.
Sizin durumunuza gelince; sizin hizmetinize verdiğiniz kişiye şaşırmadım.Ayrıca tesbihle yaptığınız sarkaç yöntemi.Burda bir sıkıntı var.Olmaz da avrsayalım hizmetinizde bir varlık olsa idi sizin sarkaçla değil farklı yollarla iletişiminiz olması gerekir.Yani sizin bir ferrariniz var ama siz henüz araba bile kullanmamışınız.Yani o kişi ehliyeti olmayana araba hediye etmiş.Bu pahalı arabalar genelde hediye edilmez :) Bu şekilde umuyorum anlatabildim.Kısacası hizmete almayı bırakın henüz iletişimi bilmeyen birine verilmiş olması mümkün değil.
Ayrıca bu konu ile ilgili birikiminizi açıklayabilirmisiniz ? Okuyan üyelerin durumu daha iyi anlaması ve cinin bu kadar kolay hizmet etmeyeceğini bilmesi açısından.

( Konu açarken başlıkla içeriğin aynı olması gerekir bilginize)

mehmett35

Kayıtlı Üye
Daha önce konu açıp yardım alamamanızın nedeni forumda bu varlıklar ve iletişimi ile ilgili onlarca konunun mevcut olması.
Sizin durumunuza gelince; sizin hizmetinize verdiğiniz kişiye şaşırmadım.Ayrıca tesbihle yaptığınız sarkaç yöntemi.Burda bir sıkıntı var.Olmaz da avrsayalım hizmetinizde bir varlık olsa idi sizin sarkaçla değil farklı yollarla iletişiminiz olması gerekir.Yani sizin bir ferrariniz var ama siz henüz araba bile kullanmamışınız.Yani o kişi ehliyeti olmayana araba hediye etmiş.Bu pahalı arabalar genelde hediye edilmez :) Bu şekilde umuyorum anlatabildim.Kısacası hizmete almayı bırakın henüz iletişimi bilmeyen birine verilmiş olması mümkün değil.
Ayrıca bu konu ile ilgili birikiminizi açıklayabilirmisiniz ? Okuyan üyelerin durumu daha iyi anlaması ve cinin bu kadar kolay hizmet etmeyeceğini bilmesi açısından.

( Konu açarken başlıkla içeriğin aynı olması gerekir bilginize)

çok değerli adminim harikasınız,konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Açılan konuların bilgi içermesi ya da soru içerikli olması gerekmektedir. "Bu işlerle uğraşan biriyim bu işler tehlikelidir" diye bir konu açılamaz. Öneri içeren konular site içeriğimize aykırıdır. Ayrıca daha önce de bu şekilde bir başlık açtınız ve site içerisinde birçok arkadaşımız ve yönetim kadrosundaki moderatörlerimiz sizi bilgilendirmeye çalıştılar. 5 sayfadan fazla mesaj yazılmış. Bu kadar mesaj yazılmış iken kimse cevap vermedi diyemezsiniz. Verilen cevapları kabul etmiyor iseniz konu açmanızın da bir anlamı yok zaten. Ayrıca bu tür konularda bir başkasının size bilgi vererek yardım etmesi evrensel sistemde yasaktır. Bu işe başlatmış olan ehil kişi size öncelikle bunların bilgisini vermeliydi. Bu tür bilgiler sır bilgilerdir ve kişi varlıksal alemle ilgili sırlarını ve deneyimlerini paylaştığı zaman inançsızlık enerjisi de yapışacağı için kişinin enerjisine olan deneyimler ve tecrübeler rafa kaldırılır. Yapılan anlaşmalar bozulur. Bunun da bilgisini vermeliydi size ehil kişi. Bu sebeplerden ötürü konu kapatılmıştır.

Ayrıca bahsettiğiniz tesbihle yapılan yöntem kinestiyoloji ile ilgili bir yöntemdir. Biraz bu konuda araştırma yapmanızı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...