Astral seyahatte yaşanan durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
ASTRAL seyahate çıkmıştım ki bir an kendimi rüyada buldum Rüyada olduğumu farkettim ve uyandım ama yine rüyadaydım en son uyandığımda odamdaydım rüya içerisinde rüya gördüm ne yapmam gerekli yada neye yorulur teşekkürler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Lucid rüya deneyimi yaşamışsınız. Forumda Lucid rüya ile ilgili gerekli konular,bilgiler bulunuyor araştırabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın.

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
İlginiz için çok teşekkür ediyorum...
sağlıcakla kalın...

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Bence ikiside değil.Çünkü lucid bilinçli rüya,astral ise bilinçli uyanış.Yani astral denemelerinde kesinlikle uykulu olmamanız gerektiği anlatılır.Eğer uykuya dalarsanız direkt uyuduğunuz için hatırlanabilir rüya görmekten öteye gidemezsiniz.Fakat bu başarısız olduğunuz anlamına gelmiyor inatla devam etmelisiniz.

birkangs

Kayıtlı Üye
Sayın fikrimühim söylediğinize katılmıyorum iki kere tesadüfen astral seyahat deneyimim oldu ve ikisindede aşırı uykum vardı bence uykulu olmak daha etkili gerçi herkez kendi yöntemini bulurmuş :)

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Sayın fikrimühim söylediğinize katılmıyorum iki kere tesadüfen astral seyahat deneyimim oldu ve ikisindede aşırı uykum vardı bence uykulu olmak daha etkili gerçi herkez kendi yöntemini bulurmuş :)
Bu anlattığınız kendiliğinden olan astral çıkış,benim bahsettiğim astral denemeler sırasındaki uyku.İnanın çok fark var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...