Astral cikis sirasindaki garip bir olay oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AVP

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar dun aksam asrtal seyehat icin cikis yapmaya calisiyordum
Bir sure sonra ayakarim ve ellerim uyustu ve karincalanmaya basladi kalbim yerinden cikicak gibi atmaya basladi ve dislerimde hafif bir sikma hissi yasadim bir sure boyle oldu ve sonra bas donmesine benzer bir durum yasadim ve bir az heyecanlandim en sonda hersey cikistan onceki gibi oldu
Bu normalmidir ? nerde hata yaptim?
Cevaplar icin simdiden tesekkurler

4

43887

sn AVP ,astral seyehat denemesinde karşılaştığınız çıkış evresi durumudur. Normaldir.Yalnız heyecan ve korku gibi durumları aşmalısınız yoksa dediğiniz üzere çıkış öncesi halinize geri dönersiniz...sevgiler...

birkangs

Kayıtlı Üye
Eller ve ayaklarda uyuşmular normal hatta bütün vücudun uyuşması lazım kalbin yerinden çıkıcak gibi olması bende de oluyo sanırım nefes alma teknikleriyle ilgili çalışmak gerekiyo.

AVP

Kayıtlı Üye
Eller ve ayaklarda uyuşmular normal hatta bütün vücudun uyuşması lazım kalbin yerinden çıkıcak gibi olması bende de oluyo sanırım nefes alma teknikleriyle ilgili çalışmak gerekiyo.

Sanarim bas donmesi efekti de cok fazla nefes taktiginden ola biir diye dusunuyorum

arizona34

Kayıtlı Üye
ben de araştırdım siteden çalışmaya başladım fakat bu aşamaya gelince kalıyor bakalım çalışmaya devam

AVP

Kayıtlı Üye
Hayirlisiyla yapicaz insallah inanmak ve sebretmek yeter

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kalbin çıkacak gibi atması diye tarifiniz çok yaklaştığınızı gösteriyor, keşke devam edebilseydiniz..

AVP

Kayıtlı Üye
Simdi baska bir sorunum var ayni teknigi tekrar kullandigimda artik hic bir sey olmuyor ne uyusma ne kalbin hizli carpmasi kisaca hic bir sey :S

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Simdi baska bir sorunum var ayni teknigi tekrar kullandigimda artik hic bir sey olmuyor ne uyusma ne kalbin hizli carpmasi kisaca hic bir sey :S

Kendiniz bir teknik oluşturun. Örneğin o bildiğiniz tekniği değiştirebilirsiniz ve size özel bir teknik haline getirebilirsiniz. :)
Ek olarak illa o belirtilerin oluşmasını bekleyin,eğer o belirtilerin oluşmasını beklerseniz kendinizi koşullandırır ve hiç astral çıkış yapamayabilirsiniz.
Astral çıkış denemesi yaparken belirtiler hakkında hiç bir şeyi düşünmeyin,belirti oluşmasını beklemeyin sadece tekniğe odaklanın. :)

likable21

Banlı Kullanıcı
ben rahat çıkıyorum ama bir türlü alis etkisinden kurtulamıyorum

LaveLegis

Banlı Kullanıcı
Aslında bu bir astral seyahat denemesi değil.
Kendi kendinize kalp krizi geçirtme girişimi olmuş olabilir çünkü daha mevzuya destur demeden üst düzey bir duygusal yoğunluk içerisine girmişsiniz.
Astrale çıkış aşamasındaki duygu durumu yüzdesi Sıfıra çok yakınken siz 90 sularında takılıyorsunuz ve çıkış sırasında garip bişey oldu diyorsunuz sanki önceden şipşak yapıyormuş gibi.
Kendimizi kandırmayalım Lütfen , iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...