Paranormal Detector Programları Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qamzee

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
Kullanılan paranormal detector programlarına güvensizlik duyan bir çok insan olduğunu fark edip erkek arkadaşımla bir deneme yaptık. Telefonlarımıza ikimizde "Ghost Detector" ve "Hayalet" adında iki program yükledik ve bunun yanı sıra bilgisayarlarımıza XParanormal Detector programlarını kurup çalıştırdık. İlk başta Hayalet isimli programlarımıza bir siyah gölge takıldı sonra aynı şekilde Ghost Detector isimli programda da göründü bu siyahlık. Yavaş yavaş bizim oturduğumuz sokağa doğru yanaştı ve iki bilgisayarda da aynı anda iki ayrı XParanormal Detector programında ki üst kısımdaki titreşimler aynı ölçülerde hareketlendi. İlginç bir deneyimdi. Telefondaki programlarda gölge uzaklaşında bilgisayardaki programlarda da titreşim durdu. Bende detectorler konusunda şüpheliydim erkek arkadaşımda. Ancak telefndaki detectorler özellikle farklı enerjiler hissettiğimiz sokaklarda gölgeler gösterince bunların yanında daha da ikna olduk. Bilmiyorum belki şüpheniz devam eder ancak bu deneyimimi sizinle paylaşma sorumlulluğunda hissettim. Garip ve ürkütücü bir deneyim oluyor. Test edip onayladık.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Tebessümle okudum. :)

Şimdi paranormal durumlarda açığa çıkan çok çeşitli enerji tipleri, kalıntı izleri vs. var muhakkak.
Peki bunları nasıl tespit ederiz? Daha doğrusu tespit edebilir miyiz? Bu yüzyıla damgasını vuracak olan gelişme şüphesiz bu olacak, zira Dünya'nın üstünden en azından teknolojik olarak bazı perdeler kalkacak. Hepsi değilse de dediğim gibi bazı perdeler kalkacak.
Şuan henüz daha bu enerjilerin, izlerin ''bilimsel'' olarak saptanması veya anlaşılması vardır vardır da bu ticari amaçla piyasada dolanan teknolojilerle mümkün değil.
Bu sebeple en iyisi siz o programları eğlence amaçlı olarak görün.

qamzee

Kayıtlı Üye
Görüşler farklıdır. Kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur. Vardığım bir kanıyı sizinle paylaştım. Elbet bu benim vardığım şahsi kanımdır, o da sizin kanınız.
Zaten programlrı eğlence amaçlı edindikten sonra "Hadi bir deneyelim" diyerek yaptığımız şu durum beni onlara biraz daha inandırdı. Bilgisayar ve telefonlarda yüklü olan ayrı 3 program aynı anda aynı şeylere tepki verdiğinde kanım bu yönde oldu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
qamzee;Görüşler farklıdır. Kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur. Vardığım bir kanıyı sizinle paylaştım. Elbet bu benim vardığım şahsi kanımdır' Alıntı:
Kanı konusundaki haklar konusunda haklısınız elbette. Bununla birlikte benimki kanı değil profesyonel görüş içeriyordu. 2 yıl öncesine kadar bu konularda profesyonel biçimde ilgileniyordum. Şuanda profesyonel hizmet vermesem de kişisel alanım olarak çalışma ve araştırmalarım sürüyor. :)

Ori

Kayıtlı Üye
Bilgisayarın parçaları bellidir gidip ekran kartıyla veya cd-rom la enerji kovalayamayız yahu :) Onlar eğlence için :)

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
512 MB Ekran kartı, DVD ROM , i3 işlemci , 4GB RAM ile enerji takipi yapıldığını sizden duydum ilk defa :D
buda güzelmiş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...