Astral seyehat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AVP

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bu günlerde astral seyehat hakkında bazı yazıları okudum ama hala kafamda cevabını bulamamış sorular var

1-Astral seyehat tehlikelimidir?

2-Astral seyehat zamani ölme felç olma vs gibi etkiler varmı?

3-Astral yaratıklar korkuncmu olur?

4-Astral seyehat zamani dünyanın heryerine gide bilirmiyiz yoksa sadece diğer boyutlaramı geçe biliriz?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Kiymazxx

Kayıtlı Üye
Pek tehlikesi yok diye biliyorum ama yinede dikkatli olunması gerek.

AVP

Kayıtlı Üye
Astral seyahat nasıl yapılır biliyorum sadece bir az korkuyorum tehlikesi gelan varmi diyr

AVP

Kayıtlı Üye
Bir sey daha sormak istiyorum mesela ben seheyate ciktim ve amerikaya gittim gezdim tozdum ve simdi de geri donmek istiyorum bunu nasil yaparim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba arkadaşlar bu günlerde astral seyehat hakkında bazı yazıları okudum ama hala kafamda cevabını bulamamış sorular var

1-Astral seyehat tehlikelimidir?

2-Astral seyehat zamani ölme felç olma vs gibi etkiler varmı?

3-Astral yaratıklar korkuncmu olur?

4-Astral seyehat zamani dünyanın heryerine gide bilirmiyiz yoksa sadece diğer boyutlaramı geçe biliriz?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

1- Bazı tehlikelerin ortaya çıkmasına potansiyel sağlayabilir. Zihin bedeni,beden zihni etkiler. Fiziksel bir zarar görmeyebilirsiniz ancak enerji bedeniniz zarar görebilir, bu da fizik bedeninize etki edebilir. Enerji bedeniniz saldırıya da uğrayabilir, parazitlene de bilir. Bu anlattıklarım bir uçak yolculuğunda ölmek kadar az rastlansa da, uçaklar da kaza yapar böyle düşünün. Şu dünyada hiçbir şey tehlikesiz değil. Rüya görürken bile aşırı heyecandan kalp kriziyle ölebilirsiniz. Uykudan daha masum bir şey var mı halbuki? Anlatmak istediğimi anladınız sanırım.

2- Olabilir ancak bu çok düşük bir ihtimal. İhtimaller arasında var mı derseniz elbette var.

3- Korkunç olur, sevimli olur, ************i olur, heybetli olur, şirin olur, güzel olur, mide bulandırıcı olur, hiçbir şeye benzemeyebilir, sizin kendi görüntünüzde bile olabilirler..

4- Hem boyutlar arası (izniniz olduğu kadar), hem boyutlardaki katmanlar arası (izniniz olduğu kadar), hem de Dünya'da başka insanların ve varlıkların blokajı olmayan yerlere, enerji durumunuza bağlı olarak gidebilirsiniz dilediğiniz yere.

AVP

Kayıtlı Üye
1- Bazı tehlikelerin ortaya çıkmasına potansiyel sağlayabilir. Zihin bedeni,beden zihni etkiler. Fiziksel bir zarar görmeyebilirsiniz ancak enerji bedeniniz zarar görebilir, bu da fizik bedeninize etki edebilir. Enerji bedeniniz saldırıya da uğrayabilir, parazitlene de bilir. Bu anlattıklarım bir uçak yolculuğunda ölmek kadar az rastlansa da, uçaklar da kaza yapar böyle düşünün. Şu dünyada hiçbir şey tehlikesiz değil. Rüya görürken bile aşırı heyecandan kalp kriziyle ölebilirsiniz. Uykudan daha masum bir şey var mı halbuki? Anlatmak istediğimi anladınız sanırım.

2- Olabilir ancak bu çok düşük bir ihtimal. İhtimaller arasında var mı derseniz elbette var.

3- Korkunç olur, sevimli olur, ************i olur, heybetli olur, şirin olur, güzel olur, mide bulandırıcı olur, hiçbir şeye benzemeyebilir, sizin kendi görüntünüzde bile olabilirler..

4- Hem boyutlar arası (izniniz olduğu kadar), hem boyutlardaki katmanlar arası (izniniz olduğu kadar), hem de Dünya'da başka insanların ve varlıkların blokajı olmayan yerlere, enerji durumunuza bağlı olarak gidebilirsiniz dilediğiniz yere.

Ilgilendiginiz icin tesekkurler

qamzee

Kayıtlı Üye
Ha birde, bazı inançlarda olmasa da şöylede bir durum var; yalnız yapın. Astral bedenininz çıkmış durumdayken birisi fiziki bedeninize dokunursa astral plan ve fiziki plan arasındaki bağ kopar. ve yolunuzu kendiniz bulmanız gerekir. Bulamayacak gibiyseniz farklı yöntemleride var ancak bunlar gerçekten profesyonellik isteyen durumlar.

mehmett35

Kayıtlı Üye
ilk denememde bunu başarabildim ama dediğim gibi orda kalma süren sana izin verildiği vede senin buna alışma sürenle alakalı ilk denemede baya bir yükselmiştim bedenimi uykuda görebiliyordum vede ilk belirtiler uyuşma kollar ayaklar ve beden daha sonra yavaşça bedenden ayrılış yükseğe çıkış ve eğer buraya kadar herşey normal gittiyse istediğin yere gidiş sadece bedene döndüğün zaman birden kalkma baş bölgesinde ve kalpte hızlı ritim atışları görülebiliyor tabi buda 2dk sonra eçiyor ama verdiği haz-ı anlatamam mutlaka her insan denemeli saygı vede sevgiyle kalın arkadaşlar nacizane bildiklerim bu kadar.

nazom

Kayıtlı Üye
Yeni konu açmak yerine buraya yazmanın doğru olduğunu düşündüm .
Annem farkında olmadan astral seyahat yapıyor olabilir mi ? Gece geç vakitlerde mutfakta yere oturmuş çay içiyorum . Telefonuma bakıyordum . Birden holde mavi bi ışık oluştu . Kardeşim uyandı sandım , telefonun ışığını o yana tuttum . Birşey yoktu . " Yanıldım " diyip işime devam ettim . Annemin odasından kardeşimin odasına doğru biri yürüdü , ama ayak sesi duydum sadece ( yer parke olduğu için çok net anlaşılıyordu )
Ben hareket bile edemedim korkudan . Sonra kardeşimin kapısının açılma sesiyle irkildim . Garip olan kapı açılmamıştı . Odasının ışığı yanıp söndü . Ayak sesi annemin odasına doğru kayboldu . Sabah uyandığımızda beni şoka sokan annemin rüyasında kalkıp kardeşimin odasına girdiğini ve ışığı yanık unuttuğu için ışığı söndürdüğünü anlatması oldu . Annem rüya gördüğünü söyledi . Ben hepsini mutfakta korkudan kurumuş bir şekilde duymuş görmüştüm .
Astral de bu tarz şeyler yaşanır mı ??

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
bu uyurgezer olayı olmasın yoksa? Her olayı astral seyahat olarak değerlendirmeyin... Sevgi ve ışıkla kalın...

nazom

Kayıtlı Üye
bu uyurgezer olayı olmasın yoksa? Her olayı astral seyahat olarak değerlendirmeyin... Sevgi ve ışıkla kalın...
Annemi görseydim , söylediğiniz doğru olabilirdi . Ama holde yürüme sesi vardı gece 4 civarlariydi sanırım . Annem içerde uyuyordu .

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
O konuda bişi diyemem. Hani demişsiniz parkeden ayak sesleri geliyordu. Bu biraz saçma olmazmıydı astral seyahatta

nazom

Kayıtlı Üye
Bir de sabah ben bunu anlatmadan , annem "dün gece kardeşin ışığı açık bırakmış . Kalktım kapadım ama rüya mı gördüm gercekmi anlamadım." Dedi . Ben de " rüya görmüşsün , ben mutfaktaydim . Işıkta kapaliydi " dedim .Çünkü annem çok korkar bu olaylardan .
Sevgi Ve Işıkla :)

nazom

Kayıtlı Üye
O konuda bişi diyemem. Hani demişsiniz parkeden ayak sesleri geliyordu. Bu biraz saçma olmazmıydı astral seyahatta
:) Haklısınız tabii ki .. Anlam veremedim bir türlü , astral seyahat hakkında birçok yazı okudum ama kafam çok karıştı .Annem napiyo , uyurken nasıl biliyor çözemedim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...