yardiminizi bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Bana asik olan bir peri varmiş bir abininde konustugu bi cini varmis onun araciligiyla ögrendimki karanlik gölgeler görmeye yillardır alisigim, hocalara okuttuk falan ama geçici bi rahatlama verdiler, ben bu bahsedilen varlikla tanismak istiyorum yardimci olabilirmisiniz?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendini bu konuda geliştirmen lazım buda bir üstaddan ders almadan olmaz.

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
2 aya yakin bir zamandir hazirlaniyorum. Karanlik odaya girip gelmesinide bekledim ama abiyle irtibata gecemiyorum ve kendimi jazir hossediyorum artik korkmuyorum ve onun esareti altina girmeyecegimide eminim ama ne yapacagimi bilmiyorum. :'(

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Kardeşim sen öyle karanlık odada felan bekleyip peri görmek istemen ve tanışmaya çalışman ve sen onu görürüm ve kullanırım düşüncesiyle irtibata geçmeye çalışman ve bu tür davranışın çok yanlış ve sıkıntılı ve ayrıca tehlikeli bir durum ve senin bu hareketin başka varlıklarında dikkatini çeker ve onlar seni takip ederler ve açık bir kapı bulupda girmeye çalışanlar,belkide bir peri kılığına girip seni kandırmaya çalışacakları hiç aklının ucundan geçmemiştir sanırım.işte ortada bir peri var elime geçerse nesi var alırım diye düşünüyorsan yanılıyorsun.Sen onlara bir giriş izni verirsen seni takip eden daha güçlü ve şerli varlıklar seni ne yapar o zaman elini ayağını bir tarafa yaslarlar ALLAH muhafaza ve aşık dedigin o peri seni onlardan ne kadar koruyabilir hiç düşündün mü.Ayrıca o arkadaşın,yani abi dediğin zatın söylediklerinin doğru olduğuna ne kadar eminsin.Yakayı bir kaptırırsan ömür boyu kurtulamazsın.Sakın yaklaşma ve uğraşma unutmaya çalış kardeşim söylediklerimi iyi düşün ve yabana atma benden sana bir abi tavsiyesi olsun.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Kardeşim sen öyle karanlık odada felan bekleyip peri görmek istemen ve tanışmaya çalışman ve sen onu görürüm ve kullanırım düşüncesiyle irtibata geçmeye çalışman ve bu tür davranışın çok yanlış ve sıkıntılı ve ayrıca tehlikeli bir durum ve senin bu hareketin başka varlıklarında dikkatini çeker ve onlar seni takip ederler ve açık bir kapı bulupda girmeye çalışanlar,belkide bir peri kılığına girip seni kandırmaya çalışacakları hiç aklının ucundan geçmemiştir sanırım.işte ortada bir peri var elime geçerse nesi var alırım diye düşünüyorsan yanılıyorsun.Sen onlara bir giriş izni verirsen seni takip eden daha güçlü ve şerli varlıklar seni ne yapar o zaman elini ayağını bir tarafa yaslarlar ALLAH muhafaza ve aşık dedigin o peri seni onlardan ne kadar koruyabilir hiç düşündün mü.Ayrıca o arkadaşın,yani abi dediğin zatın söylediklerinin doğru olduğuna ne kadar eminsin.Yakayı bir kaptırırsan ömür boyu kurtulamazsın.Sakın yaklaşma ve uğraşma unutmaya çalış kardeşim söylediklerimi iyi düşün ve yabana atma benden sana bir abi tavsiyesi olsun.
Bu konuda syn.Semiyali çok haklı. Belki abin yada abi yada herkimse sana yanlış bişi de söylemiş olabilir. Böyle bir aşık varlık olmaması gibi bi durumu düşündün mü ? Bence Semiyalinin dediklerini düşünmelisin..
Saygılarımla...

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Abi konustu artik gorunup korkutmayacaksin dedi enson ondan snra hic hissetmedim gormedim hazirlan dedi tanisacaksiniz o zmn ama gorusemiyorum abiyle
baska varliklari istemiyorum sadece o periyle gorusme konusinda yardim bekliyorum.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Abi konustu artik gorunup korkutmayacaksin dedi enson ondan snra hic hissetmedim gormedim hazirlan dedi tanisacaksiniz o zmn ama gorusemiyorum abiyle
baska varliklari istemiyorum sadece o periyle gorusme konusinda yardim bekliyorum.
Bak bu konuda sana nasıl yardımcı edilebilir bu düşündürücü. Fakat sen periyi beklerken ya da onu çağırmaya çalışırken başka varlıklarda gelip başına bela olabilirler. Bir şeyi yapmadan önce iki kez düşün. Sevgilerimle...

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Tsk ederim duymak icin ne yapmaliyim acaba Ayetel kursi nas ve felak surelerini okuyup koruma alsam bide abi bi osim vermemi soylemisti ve artik koydugun isimle hitap etmemi soylemisti o isimle cagirayim ne yapmam gerektigini ozelden yazarsaniz sevinirim

ruban

Kayıtlı Üye
deneyim sıfır ve varlık daveti bu aynı tiren yolun da yürümeye ben ziyor o peri kafir se kafir ol derse olcak mısınız sizinle evlenmek istede evlencek misiniz hiç bir sosyal hayatınız olmayacak başkasıyla evlenemez siniz tüm aile sorunları aşlıcak daha saymak la bitmez akılın bile yitire bilirsin evlenirsen abdulkadir geylani hz bir çocuk cinler den bir peri ye aşık olmuş iki si de bir birini seviyormuş şeyh abdulkadir geylani hz siz den biri bu nikagı kıyarsa aklı gider demiş biz den biri kıyarsa aklı gitmez demiş tonla örnek vere bilirim

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Hayir abi sen koyacaksin dedi adini o gunden beri o isimle sesleniyorum cagiriyorum elimi uzatiyorum bnmleysen elime dokun diyprum genelde ilerdeki elim uyusuyor karincalasiyor.

ruban

Kayıtlı Üye
peki perinin dinini biliyor musun senin yaşın kaç

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Bazen aklimdan gecse bile kulaklarim doluyor. Onceleri biyere bakarken yanlarda golge parlak isik olarak gorurdum. Artik insani kilikta ve sesini duymaya hazirim

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Suanda musluman bende otuz sayilirim. abinin yardimiyla bahsettigim abi cok guclu cinlere sahip bana kalsinmi basini keseyimmi demisti ama bn kalsin dedim vahsettigim abi sehor disina cikiyor sifaci zirhli cinleri var tedavi amacli Allah rizasi icin kullaniyor gorusemiyorum .

ruban

Kayıtlı Üye
çok düzel bir nok taya deyin din o ışık bir iki saniyelik filaş gibimi

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Hayir mesela karsiya bakarsinya direkt yana bakmadan yandakileri gorur goz hani o sekilde yanda goruyordum gozumu oraya alinca bisey goremiyordum ucay once fln abi gorustu artik korkutmayacaksin dedi ve ogunden beri hicbirseyyok

kıvep

Banlı Kullanıcı
[QUOTEyıl662329;284472]Hayir mesela karsiya bakarsinya direktsaana bakmadan yandakileri gorur goz hani o sekilde yanda goruyordum gozumu oraya alinca bisey goremiyordum ucay once fln abi gorustu artik korkutmayacaksin dedi ve ogunden beri hicbirseyyok[/QUOTE]
Abi dediğin kişi, kurtarmış seni işte, korkutmuyormuş, normalin bu olması gerek dimi?
Sende yıllardır bu varlıktan korkarken, şimdi görüşmek istiyorsun.
Bence, görüşen kişi varlığı senden uzak tuttu, varlık artık sana ulaşmak için tek yolun senin istemen olduğunu biliyor, birden bire korktuğun kacındığın bir şeyi istemek dışardan müdahaleyle olur genelde

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Anlattıklarına bakılırsa senin durumun daha hayal durumunda ve o varlık sana ulaşmak için bazı kapıların açılmasını bekliyor olabilir ve senin boyutuna şimdilik gölgeyle,ışıkla veya sana verdiği bir ürpeti veya titreşimle ancak geçiş yaptığı anlaşılıyor.Eğer senin boyutuna tam geçerse ve güzel bir peri iken birden bir wampire,bir zombiye dönüşürse ne yaparsın veya herşey insanın düşündüğü gibi olmassa ve hiç beklemediğin ve aklına gelmeyen sıkıntılar ve çaresizliğin içine düşüpde her günün bir azab ve ızdıraba dönüşerek hayatın mahvolursa ne olacak.Ayrıca varlıklarla ilişki kuranlar radyasyona maruz kalmaktadır ve radyasyon genelde insanı kansere sürüklemektedir.Sen bir insansın aklı başındasın neden kendine zarar getirmeye çalışıyorsun.Ne istiyorsan ALLAH tan iste ve en güzel dost odur,o kadimdir.

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Tabiki binlerce kez sukurler olsun Rabbimizeki Hz. Muhammed sav efendimizin ummetinden dogmusuz. Tekbir suphem bile yok zaten once Allahtan istiyorum cinlerin bir cikar ugruna gorusmeyi istemiyorum. Tanismayi konismayi iatiyorum evlilik asla kendi gprunuslerini azcok biliyorum ama evet sadece insan kiliginda gel diye cagir denmisti bana bn sadece gormek konusabilmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...