Varlıkları (Cin,şeytan,ruhaniler v.s.)Görmek isteyenler için

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Varlıkları görmek için gerekli malzemeler.
1-Yılan derisi
2-Hüdhüd kuşu ödü
3-Kurbağa gözü
4-Güvercin kanıyla hazırlanmış mürekkep
5-Boş dolma kalem
6-Ateş

Yukarıdaki malzemeleri temin etmek biraz zor olsada hazır ettikten sonra gece kamerin yani ayın
Göründüğü bir vakitte yılan dersine,güvercin kanıyla hazırlanmış mürekkeble,yana yana gelecek şekilde ve arapça olarak
Ya harfini 7 adet ,sad harfini 7 adet ,ha harfini 7 adet ve sonra etrafına 29 adet mim harfinide yazdıktan sonra yazılan deri,yere açık bir şekilde serilir.
Sonra ay ışığı mim harfinden sonra birinci ya harfinin üzerine gelip aydınlattığı anda ya,sad,ha,mim harflerini birer kere söyleyerek hüdhüd kuşunun ödünü ve kurbağa gözünü yılan derisinin içine koyup sardıktan sonra ateşte kül olana kadar yakıp sonra sabah güneş doğarken bu külden göze sürme olarak
çekilirse etrafınızdaki varlıkları gittikçe netleşen bir görüntüyle açık bir şekilde görmeye başlarsınız.
Uyarılar.Sonrasında neler olacağı ve size neler görüneceği biraz tehlikelidir.bu uygulamayı yapıp yapmamada kararı siz verin, çünkü varlıklar sizin onları gördüğünüzü anında anlarlar.Buna karşılık size karşı davranışları nasıl olur veya bu uygulama sonucunda sürmeyi silseniz dahi sizde kalıcı olarak göz perdesinin açık kalması olasılığı biraz yüksektir,
Not.Göz perdesi kalıcı olarak açılmayanlar kalan külleri saklayıp lazım olduğunda kullanabilirsiniz.:)
Ayrıca tekrar etmek gerekirse korkan kişiler denemesinler ki ciddi ve istenmeyen sorunlar olabilir.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Hayatı yüzüklerin efendisi tadında yaşamak için küçük bir hayvan katliamı yapmak...Bilmem ne derece hayırlı ve mantıklı olur.Tarif de eksik olan yerler vardır sanırım ??

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Bunu daha önce iki kez denedim bir kez de yakın dostum denedi hiç birşey olmadı ev koktu sadece.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Expendables;Bunu daha önce iki kez denedim bir kez de yakın dostum denedi hiç birşey olmadı ev koktu sadece.

Evde yoktur belki varlıklar, keşke dışarı baksaymışsınız :)
Şaka bir yana, evin içinde kısıtlı ortamda ne derece verimli olur bilemem, ama varlık davetlerinde yada varlıkların barındığı yerlerde işe yarayabilir...

candokia

Kayıtlı Üye
Bunu daha önce iki kez denedim bir kez de yakın dostum denedi hiç birşey olmadı ev koktu sadece.
yapmışsınız değilmi? işe yaramamasının nedeni sadece bu tarif örnek olarak verildi kesin olarak verilmedi bence çünkü her kesin büyüsü kendinedir bunu biraz çıkararak ekleyerek yeni bir tarif yaparak ve biraz inanç a ihtiyacınız olacak bunlar kesin olmasının nedeni nesneler değil kendi iradenizdir bir şeye çok inanırsanız gerçekleşir değilmi bol şanslar :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
yapmışsınız değilmi? işe yaramamasının nedeni sadece bu tarif örnek olarak verildi kesin olarak verilmedi bence çünkü her kesin büyüsü kendinedir bunu biraz çıkararak ekleyerek yeni bir tarif yaparak ve biraz inanç a ihtiyacınız olacak bunlar kesin olmasının nedeni nesneler değil kendi iradenizdir bir şeye çok inanırsanız gerçekleşir değilmi bol şanslar :)

İnanarak yaptık zaten. Daha kolay teknikler var. Çok çok basit ve özel havas duaları var. Asıyorsun duvarına bi kaç gün içinde görüyorsun değişimi. Herkesin bilincinin kaldıracağı şeyler değil elbette ancak bu teknik palavra. Enerjisel bir anlamı yok.

kuvve

Kayıtlı Üye
bu uygulama kesin olacak diye birşey yoktur .yapılabilir ama olma ihtimali çok düşük

sekiz8

Kayıtlı Üye
o kadar hayvana yazık olmuş, cok farklı yolları var, biz insanız evren bize çalışıyor

thea hera

Kayıtlı Üye
Hurileri görmek içinde horoz ödü bilmem kac adet dua vs diye bir dua kitabinda okumustum. Karisim doğrudur belki fakat duasi olmadan olmaz. Hem deli misiniz? Görüp ne yapacaksiniz? Onlara hukmetmeyi bilmeden bunu yapmak mantikli degil. Aman diyim.

Fal baktiktan sonra rahatsiz ediyolar ona bile dayanamiyorum bazen görsem deliririm sanirim.

partos

Kayıtlı Üye
Hayır o değilde gerçek bile olsa üşenmeden deneyen var mıdır bunu yok ornitorenk ayağı.

kuvve

Kayıtlı Üye
Bu simya ilmiyle alakalı bence tarif doğru olsada yine maneviyata geliyor Allahu teala istemezse olmaz.

Ü

Üye silindi 15237

Şu insanlara BİR TÜRLÜ ANLAM VEREMİYORUM .! Rahatça yaşamak var iken ne gerek var ?