Gece gelen kadın

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ,
Ortalama 6 yıldır maji uygulamaları içerisindeyim ve bir alevi dedesinin torunuyum el aldım. Varlıklarla pek haşır neşirim olmasada birkaç kere görüştüm ama bu sefer filmlerden gördüğümüz birşeyi yaşıyoruz. Ben ve 3 arkadaşım 24 ekim 2014de ouija tahtası ile varlık çağırdık. Hiçbişey gelmediğini sandık çünkü birşey göremedim , halbuki ben çember açmıştım. Sonra saat gece 3 gibi aramızdan bir arkadaş kalkmak istedi ben eve bırakmaya çıktım. Biz çıktıktan 5 dk sonra kapı çalmış gelen ben mişim ve uyuyun hadi diyip gitmişim . aradan yarım saat geçti ben arkadaşımı bırakıp geldim hala bana bişey anlatmamışlardı onu ben sandıkları için. gece uyumadan bişey atıştıralım dedik . Mutfağa girdiğimizde kara çarşaflı yüzü donuk bir kadın elind siyah bir poşetle duruyordu. Göndermeyi başardım o an fakat ogünden beri başımıza durmadan kırılan eşyalar , sürekli biryerlerimizi kesmemiz , garip sesler ve kedimizin sebepsiz uyumamaları baş gösteriyor. Herhangi bir fikri olan var mı yollamak yada ne olduğu konusunda acaba ;
şimdiden teşekkürler...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
6 yıllık maji çalışması, el alma ve sonuç ouja tahtası mı?

Ortada ciddi bir sorun yok gibi görünüyor şimdilik. Güzelce 1 kere uyarı almışsınız, olmamış, 2. kere biraz daha aksiyonlu uyarı almışsınız. 3. uyarıyı almamaya bakın aynı olayda.

O geceyi konuşmayın, negatif veya pozitif bir duygu barındırmayın. Oldu ve bitti, uyarımızı da aldık, konuyu unutalım moduna girin.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
6 yıllık maji çalışması, el alma ve sonuç ouja tahtası mı?

Ortada ciddi bir sorun yok gibi görünüyor şimdilik. Güzelce 1 kere uyarı almışsınız, olmamış, 2. kere biraz daha aksiyonlu uyarı almışsınız. 3. uyarıyı almamaya bakın aynı olayda.

O geceyi konuşmayın, negatif veya pozitif bir duygu barındırmayın. Oldu ve bitti, uyarımızı da aldık, konuyu unutalım moduna girin.
Varlıklar niye bu tür uyarı yapıyorlar yani böyle gizemli bir şekilde ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Varlıklar niye bu tür uyarı yapıyorlar yani böyle gizemli bir şekilde ?
Gizemli bir şey yok ki. Barışçıl biçimde gelip, uyuyun (düşüncelerinizi artık susturun) daha konuşmayın ilgilenmeyin bu mevzuyla demiş.
Bu uyarı dikkate alınmamış, bu sefer daha ürkütücü ve uzun biçimde uyarı verilmiş.

Niyesine gelince, muhtemelen el aldığı dedesinden miras varlık kalmıştır, ama bu varlıkla iletişime geçecek seviyeye aldığı eli taşımamıştır, yaşamını böyle inşa etmemiştir, o varlık da sadece böyle uyarılarla kalıyordur. Bazı zamanlarda bu varlık kendini iyiden iyiye yardım ederek de hissettiriyordur.
Ouja tahtası gibi bir şeyi, aldığın elin gücüyle ve fakat bilinçsizce kullanırsan olmadık kapılar açılabilir. Yavaş yavaş da o aldığın elin hiçbir yetkesi kalmaz.

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dedem bana el verdikten 2 gün sonra öldü ve bişey öğretemedi açıkcası ama bana bıraktığı varlık ve ismini biliyorum hatta bir tesbihe bağlı o tesbihte bende . Ama bir görüşmemiz olmadı sadece birkaç kere evde gezerken gördüm