Astral seyahat hakkında sorularım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BirGerçekVar.

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar. Bir hafta öncesine kadar haberdar olmadığım, şimdi kolaylıkla yapabildiğim astral seyahat hakkında birkaç sorum olacak. Sormadan önce deneyimlerimi paylaşmak isterim. Çünkü etkili ve sadece gerçekten yaşayan insanlarla muhatap olup bu gücü tamamıyla zaman kaybetmeden edinmek istiyorum. Lütfen küstahlık olarak algılamayın. Sizin de rahatsız olduğunuzu düşündüğüm dizilerden edinilme bilgiler sadece oyalayacaktır bizi. Farkındayım birşeyler yaklaşıyor.
Şuan 19 yaşındayım. 14 yaşımdan 17 yaşıma kadar yalnız yaşamak zorunda kaldım. Ara ara akrabalar ziyarete gelirdi ancak 17 yaşımdan beri arkadaşlarım ve sevgililerim dışında bir fiil yalnız kalıyorum. Daimi maddi gelirim var. Bu yüzden sigara alkol ve tahmin edeceğiniz ürünler kullanmaktaydım. Kuran ı Kerim ve birsürü tevsir kitabından sonra sigara harici hepsini bıraktım. Eğer ki benimle aynı şeyleri yaşayan birisi varsa neden bunlardan bahsettiğini anlayacaktır. Bunları açmayacağım. Sürece sadece azıcık katkıları oldu.
Ayrıca başka varlıklara inanıyorum ancak rabbimden başka bir gücün bana zarar veremeyeceğine sonsuz güveniyorum. İnsan dışında. Ortak sınavımızın kuralları var.
Önceleri dershanede kafamı sıraya koyduğumda ve sınıftaki sesleri duyarken daldığımda tahtada yazılanları harfiyen görebildiğimi farkettim. Sadece hayal gücüm yada işitsel zekam iyi diyordum. Metroda gözlerimi kapatıp müzik dinlerken (Pink filoyd-time özellikle) etraftakilerin yüzlerini göremiyordum ancak üstlerindekileri yarım yamalak seçebiliyordum. Zamanla oyun oldu bana. Daha fazlasını düşünmüyordum. Normal bir insandım buna eminim. Küçükken annem NLP ve psikoloji seminerlerine giderken beni yanında götürmesi sonsuzluğu,hiçliği ve herşeyliği sorgulamada yardımcı oluyordu. Tamam konular o değildi ama gözümdeki ilk perde kalkmıştı ve bebeklerindeki ilk ışıklar belirmişti. İnsanları daha ilk tanışmamızda içten gülüşleri ve sinirle bakışları kafamda canlanıveriyordu... Bunlar süper güç olabilecek kadar somut gelmiyor. Önemsenmeyecek kadar da soyut gelmiyordu. Ortamdakileri görüyordum ancak sadece görüyordum. Yüzlerini görmek yada dokunmak istediğimde, en ufak bir düşüncede kendime geliyordum.
3-4 yıldır şeytanın uşaklarının kliplerini kendim çözümleyebiliyor, müzisyen olduğum için oyunlarını görebiliyorum. Ama net olarak mevzuları çözemiyordum ve terimleri anlamıyordum. Araştırmaya başladım. O kadar gereksiz bilginin içinden seçtim gerçek olanları. Ama komplo teorilerinden bir adım öteye gidemiyordum. Bu teorileri herkes biliyordu.
Bir hafta önce yaşadığım olay biraz önce yaşamışım gibi dip diri zihnimde patlıyor. Uzun zamandır uyurken dümdüz bir tünelde ilerliyorum ( red hot chili Peppers- cant stop klibinin başlangıcındaki gibi). Ama o gece görüntüler görmeye başladım (eurythmics - sweet dreams 1. Dkdan sonrasındaki gibi görüntüler gördüm. Klibide izlemeli ve çözmelisiniz ayrıca.) heyecanlandım ve uyandım. Ertesi günlerde defalarca denedim. Ve sonunda odamın ortasında şuan elimde telefonu gördüğüm kadar net gördüm herşeyi. Hatta uyuduğumu da unuttum. Sonra anladım rüyada olduğumu ve heyecanlandım. Zamanımın kısıtlı olabileceğini ve biran evvel etrafı çözümleyip deneyim edineyim diye düşündüğüm anda uyandım. Sonra rüya tabirleri araştırırken burada buldum kendimi. Bir haftadır astral projeksiyon üzerine araştırıyorum. İlk sorum uykuya 7 dk birşey düşünmeden durduğumuzda dalındığını biliyorum. Asmr seslerin de çok faydası oluyor. Kolaylaştırmak adına kendime hipnoz ile birşeyler yapabilir miyim? Yapabilirsem nasıl ve kaynak? Şimdiden teşekkür ederim. Çok sorum var ancak böyle başlayabilirim şimdilik. Tabi sizlerinde sorusu olacaksa deneyimlerimizi ilerletmek için cevaplayabilirim.

kelendria

Kayıtlı Üye
Farkındayım birşeyler yaklaşıyor demişsin. Nedir o yaklaşan?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
27 satırlık bir subliminal övünmenin ardından son 4 satırda gerçek soru karşımıza çıkıyor:

'Bir haftadır astral projeksiyon üzerine araştırıyorum. İlk sorum uykuya 7 dk birşey düşünmeden durduğumuzda dalındığını biliyorum. Asmr seslerin de çok faydası oluyor. Kolaylaştırmak adına kendime hipnoz ile birşeyler yapabilir miyim? Yapabilirsem nasıl ve kaynak? Şimdiden teşekkür ederim. Çok sorum var ancak böyle başlayabilirim şimdilik. Tabi sizlerinde sorusu olacaksa deneyimlerimizi ilerletmek için cevaplayabilirim.'

Senin sorun neye benzemiş biliyor musun? Sen bisiklet ustası olmuşsun,her türlü akrobatik hareketleri yapar olmuşsun sonra gelip diyorsun ki pedalları öne doğru mu çevirince gider arkaya doğru mu? Genç bir kardeşimizsin hevesini kırmak istemiyorum ancak o ilk 27 satırı çıkart. Sadece sorunu sor.

BirGerçekVar.

Kayıtlı Üye
2012 de başlayan büyük çalışma. Düşüncelerimizin hatta hissettiklerimizin az bir bölümünü kendimiz yönetiyoruz. Gerçekten cevap verebilmem için birkaç cevap almalıyım. Kendim deneyim edinmeli ve uzmanlaştıktan sonra paylaşmalıyım. Hızla gelen hızla gider. Anla lütfen.

Kesinlikle övünme olarak algılama. Gencim ve bilgisizim. Şuan için anında buradan ayrılıp üyeliğimi kapatabilirim. Buradan bir kar yada bir ego tatmini edinmeye çalışmıyorum. Bilgi edinmeye çalışıyorum. Şöyle bir giriş için senin ilgimi çekebilir miydim; merhabalar rüyalara kolayca dalabilmek için hipnoz işe yarar mı? İnan bu bana istediğim bilginin ilk basamağını vermezdi. Çünkü yaşadıklarımı yaşayan insanları sadece bu şekilde seçebilirim.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Kesinlikle övünme olarak algılama. Gencim ve bilgisizim. Şuan için anında buradan ayrılıp üyeliğimi kapatabilirim. Buradan bir kar yada bir ego tatmini edinmeye çalışmıyorum. Bilgi edinmeye çalışıyorum. Şöyle bir giriş için senin ilgimi çekebilir miydim; merhabalar rüyalara kolayca dalabilmek için hipnoz işe yarar mı? İnan bu bana istediğim bilginin ilk basamağını vermezdi. Çünkü yaşadıklarımı yaşayan insanları sadece bu şekilde seçebilirim.

İnan bana öyle sorsaydın daha çok faydası olurdu zira öncesinde anlattıklarının sorduğun soruyla bir ilgisi yok.

BirGerçekVar.

Kayıtlı Üye
İnan bana öyle sorsaydın daha çok faydası olurdu zira öncesinde anlattıklarının sorduğun soruyla bir ilgisi yok.

İlk sorum dedim. Çok sorum var. Önce anlayan birilerini seçmeliyim. Hiç ot içtin mi yada uyumadan önce atlar gördün mü? Dalga geçmiyorum. İnan bana bu dediklerimi anlasan böyle cevap vermezdin. Genelde ilgin için teşekkür ederim.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
İlk sorum dedim. Çok sorum var. Önce anlayan birilerini seçmeliyim. Hiç ot içtin mi yada uyumadan önce atlar gördün mü? Dalga geçmiyorum. İnan bana bu dediklerimi anlasan böyle cevap vermezdin. Genelde ilgin için teşekkür ederim.

Ot içersen uyumadan önce atlar görürsün bu normaldir ve bunların astralle bir ilgisi yok. Yalnız yaşamış olmanın da astralle bir ilgisi yok. Diğer yazdığın tüm fantastik özelliklerin burada soruna cevap verirken hiç kimseye bir katkı sağlamayacak. Dertleşmek istiyorsan,sıkıntıların varsa elbet dinleriz lakin sorduğun sorunun bunlarla bir ilgisi yok.

BirGerçekVar.

Kayıtlı Üye
Ot içersen uyumadan önce atlar görürsün bu normaldir ve bunların astralle bir ilgisi yok. Yalnız yaşamış olmanın da astralle bir ilgisi yok. Diğer yazdığın tüm fantastik özelliklerin burada soruna cevap verirken hiç kimseye bir katkı sağlamayacak. Dertleşmek istiyorsan,sıkıntıların varsa elbet dinleriz lakin sorduğun sorunun bunlarla bir ilgisi yok.

Tamam teşekkür ederim. İstediğim kişilerin okumasına kadar yazıların burada durmasını istiyorum sadece. Anlamıyorsun. Lütfen eleştirme ve yardım edemeyeceksen yada etmeyeceksen engel olma.

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
uyuşturucu kişiliği doğrudan etkiler ve psikolojik sorunlar yaratır :s

Ü

Üye silindi 38107

Sitede biraz gezinirsen her soruna cevap bulacağına eminim. Çünkü siteyi kuran kişinin bile ot,uyuşturucu vb. şeylerin bir faydası olmayacağını kesinlikle tavsiye etmediğini söylediği bir sitede arkadaşımıza gelip otun göz açtığı vb. şeyleri söylersen kullanıcılar çok farklı bir gözle bakar sana. Ve biraz gezinip bilgi edinseydin her yerde bas bas 'acil,yardım edin,yardım,' vb. konu başlıklarının kötü karşılandığını görürdün. Çünkü durumunda bence aciliyet birşey yok. Astral seyahat yapmadığın için seni öldürecek adamlar falan yok. Ve arkadaşında dediği gibi 1 haftadır araştırıyorsan mutlaka karşılaşmışsındır diye düşünüyorum. Hipnozun yardımcı olduğu bir gerçek ve astral seyahatle ilgili piyasadaki kitapların çoğunda hipnozla ilgili teknikler var. Çok olumsuz şeyler söylemedim umarım ama kısaca diyeceğim şu sitede biraz gezin mutlaka kendine yarayan birşeyler bulursun ve sitenin temeli hakkında biraz bilgin olur.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Herhangi bir araç veya kaynakla yapılan astral seyahatin gerçekliği olmaz.Eğer astral seyahati kendi iradenizle gerçekleştirip ilerletebilirseniz ,gerçek bir seyyah olabilirsiniz.Referans fiziksel hayatımızda bile sorunlara sebep olurken böyle detaylı ve ayrıntılı bir konuya araç ve etken vasıtaysıyla gerçekleştirmeniz büyük dengesizlik olur.Yavaş yavaş ilerlemelisiniz ve psikolojinizi bozmamalısınız.İnsanlar yıllarını harcıyor,onların hipnozdan bi haber olmaları imkansız ,demek ki sahte olandan değil gerçek olandan yanalar.

Ayrıca yaşadıklarınız yolun başında olan bütün seyyahların başına gelenden daha fazla değil.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
. İlk sorum uykuya 7 dk birşey düşünmeden durduğumuzda dalındığını biliyorum. Asmr seslerin de çok faydası oluyor. Kolaylaştırmak adına kendime hipnoz ile birşeyler yapabilir miyim? Yapabilirsem nasıl ve kaynak? Şimdiden teşekkür ederim. Çok sorum var ancak böyle başlayabilirim şimdilik. Tabi sizlerinde sorusu olacaksa deneyimlerimizi ilerletmek için cevaplayabilirim.
Oto hipnoz seminerleri var bu konuda ilerlemek isteyeceksiniz.
Astral seyahat konusunda en iyi şey hiçbir şey yapmamak. Yani ilk etapta doğal akışına bırakmak.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
bence kullanmış olduğun tabirin ile ot yada alkol vs. maddelerden kaynaklanan br durum beyin oynamaya başlar ve beyin bu oyunları ile seni kandırır sen de kanarsın. oyun oynamasının nedeni ise hücre kaybıdır

ama dedğin gibi sürekli tahtada ne yazıldını gözlerin kapalı görüyorsan gerçekten bence bu durumda başka birşeysn :)

Gaos

Kayıtlı Üye
arkadaşlar adamın ilk yazdığı yazıydı . kendinden bahsedip konuya giriş yapmak istemiş. kendinden biraz fazla bahsettiği doğru. ot falan . ama biraz fazla sert çıkışıldığını düşünüyorum . ayrıca her ot lafı geçtiğinde "ot kötü bla bla " demeyin . yoksa birileri çıkar otun faydalarını da sıralar .

chillout a verdiği gerçek cevaptan dolayı teşekkür ederim .

YETENEKK

Kayıtlı Üye
evet hipnoz olursun ya ot ayda bi profsyenele tarafından

Tecelligah

Kayıtlı Üye
arkadaşlar adamın ilk yazdığı yazıydı . kendinden bahsedip konuya giriş yapmak istemiş. kendinden biraz fazla bahsettiği doğru. ot falan . ama biraz fazla sert çıkışıldığını düşünüyorum . ayrıca her ot lafı geçtiğinde "ot kötü bla bla " demeyin . yoksa birileri çıkar otun faydalarını da sıralar .

chillout a verdiği gerçek cevaptan dolayı teşekkür ederim .

bu yazınızı üstüme alındığımdan cevap verme gereği duydum, çevemde herkesin cebinde olan bir şey olduğundan otun insan üzerindeki etkilerine çok yakından şahidim, buna dayanarak yorumda bulundum bla bla yapmadım yani laga luga da yapmadım :)

eğer dediğiniz gibi faydaları varsa bunu sıralayın gerçekten bilmek isterim, ve hatta işime yarayacak bir fayda varsa bende ot cu olurum :)

Gaos

Kayıtlı Üye
daha once baska bir baslikta siralamistim fakat sonradan kaldirildi . google a marijuana nin faydalari veya kenevirin faydalari yazarsaniz sonuclara ulasirsiniz . bunlarin disinda psikolojik olarak da faydalari oldugunu dusunuyorum ve bana katilacak olan bir suru arkadasin da oldugunu biliyorum . dunyaya farkli bir gozle bakmanizi sagliyor. daha once farkinda olmadiginiz seylerin farkina variyorsunuz vs. ama tabi ki zararlari da var bunu reddedemem. ama bana bir ornek verin ki faydasi varsa zarari hic olmasin . veya zarari varsa faydasi olmasin .

meraklı09

Banlı Kullanıcı
alkol yada otun yada herhangi bir maddenin bu tarz şeylere faydası olmayacağına inanıyorum hatta kendimden deneyimim bunlara karşı olduğum halde denedim ve kullandığım şeyler hiç bir işe yaramadı bende bunu araştırdım ama hiç bir yerde bir şey bulamadım
iki kere şeker denedim aç karnına sigara daha çok etkilemiştir beni
esrar ve kubar aynı şekilde hiç bir şey yapmadı ben sana astral seyahat konusunda yardım edemesemde sen bana belki bunun nedenini söylersin
bu arada bende anlık uzaktan görü yeteneği var ama kontrol edemiyorum şuan mesela o an karşımdaki kişinin nerde ne yaptığını üstünde ne olduğunu görebiliyorum birden geliyor görüntü ve çok fazla olmuyor 3-4 kere falan oldu birebir onaylattığım bazende tat alma olarak oluyor online konuştuğum kişinin yediği bir şeyin tadını alabiliyorum

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
daha once baska bir baslikta siralamistim fakat sonradan kaldirildi . google a marijuana nin faydalari veya kenevirin faydalari yazarsaniz sonuclara ulasirsiniz . bunlarin disinda psikolojik olarak da faydalari oldugunu dusunuyorum ve bana katilacak olan bir suru arkadasin da oldugunu biliyorum . dunyaya farkli bir gozle bakmanizi sagliyor. daha once farkinda olmadiginiz seylerin farkina variyorsunuz vs. ama tabi ki zararlari da var bunu reddedemem. ama bana bir ornek verin ki faydasi varsa zarari hic olmasin . veya zarari varsa faydasi olmasin .
Yararindan cok zarari oldugundan dolayi kullanilmamasi daha dogru.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Genç yaşta uyuşturucu kullanımının zararları gibi geliyor bana bu yaşadıklarınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...