Biranda hareket eden nesneler

Hizmetkar

Kayıtlı Üye
1 haftadır odaklanmadığım nesnelerin hareket ettiğini hissediyorum. Mesela koşubandındayım ekrana odaklanmışım hemen yanımda birşeyin hareket ettiğini hissediyorum ama orada birşey yok aynı dakika içinde aynı yerde 3 4 defa tekrarlandı bu olaya . sonra ışıklarda mesela televizyon , bilgisiyar ,kitap ile uğraşırken en çok aynaya baktığım zamanlar ışıklarda ya bir anlık büyüme olur yada küçülme ışığa baktığım zaman düzelir. Gölgelerdede aynı şekilde dışarı çıkıp bir ağacın altında oturduğum zaman dikkat etmediğim yerde birşeyin hareket ettiğini hissederim veya gözüme ileşir birşeyin hareket ettiği oraya odaklandığımda hiç birşeyin olmadğını görürüm . İlk başta umursamıyordum ama şimdi ürkütmeye başladı sizce göz problemimi ?

nigxe

Kayıtlı Üye
Odana bir kamera koy ve çekim yap eğer videoda izlediğinde haraket ediyorsa gerçektir.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bana normal göz yanılması gibi geldi fazla abartılması gerektiğini düşünmüyorum

Hizmetkar

Kayıtlı Üye
Bende ilk başta öyle düşünmüştüm normal birşey diye ama artık abartılacak hale geldiğini düşünüyorum . Büyük ihtimal göz problemi ama sizinde bir fikrinzi alayım dedim

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Gözlerini biraz dinlendir. Bir kaç gün bilgisayar,televizyon,telefon tarzı elektronik cihazlardan uzak dur.Kitap okumayı azalt. Uyku düzenine dikkat et. Bir kaç gün sonra geçmezse bir göz doktoruna görün.

xalpx

Kayıtlı Üye
Sizde söylemişsiniz nesneler hareket etmiyor size öyle geliyor.Göz dışında tansiyon yada iç kulakla ilgili bir durumda olabilir.Hele denge konusundada sıkıntı yaşıyorsanız geciktirmeyin derim.Geçmiş olsun.