Rüyamdaki kadın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sudecay

Kayıtlı Üye
Kendimi bildim bileli rüyalarımda hep aynı kadını görüyorum.Farklı rüyalar ama aynı kadın.Beyaz bir elbisesi ve siyah uzun saçları var.Sürekli gülümsüyor ama korkutucu.Dediğim gibi farklı rüyalar ama aynı kadın.Artık gerçekten korkmaya başladım.Bu nedir ve ne yapmam lazım ?

Ulas149

Kayıtlı Üye
Ne kadar süredir aynı kadını rüyanızda görüyorsunuz? yani net bir zaman aralığı varmı?

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Bende buna benzer rüyalar görüyordum ama insan değil, UFO ve Uzaylı dediğimiz varlıklar. Her seferinde aynı mekan, aynı hava, aynı mevsim ama UFO farklı oluyor. Şekil itibari ile.
Bu arkadaşın baya baya ilginç gözüküyor. İnternette online ya da ne biliyim bu rüya işleriyle alakalı her siteye bak derim ben. Sadece bir kaynağa bağımlı kalma.

ladyscorpion90

Kayıtlı Üye
siz ne tur ruyalar goruyorsunuz ruyanin neresinde var bu kadin ? ruyalarinizi anlatarak durumunuzu orneklendirebilir misiniz rica etsem. merak ettim ilginc bi durum..

Ulas149

Kayıtlı Üye
Belki size hediye edilmiş bir varlık olabilir hüddam gibi veya sizinle iletişime geçmek isteyen bir varlık. size konuşuyormu?

sudecay

Kayıtlı Üye
Şuan 16 yaşımdayım,bu rüyalar 11 yaşlarımda başladı.İlk başlarda fazla önemsemedim.Çok iyi hatırlıyorum, kadının uzun siyah saçları var,gülümsüyor ama korkutucu.Sanırım tahmin edebilirsiniz.Herhangibir rüyada birden ortaya çıkyor ama göz önünde değil.
Örneğin; rüyamda arkadaşlarımla sinemaya gidiyorum.Aniden sinema koltuklarında oturan ve bana bakıp gülümseyen kadını görüyorum.Yada rüyamda sınıfta olduğumu görüyorum ve kadın bana en arka sıradan gülümsüyor.Son zamanlarda sadece rüyalarımda değil gerçek hayatta da onu görüyorum yada gördüğümü sanıyorum.Kadın benimle konuşmuyor.Şizofren olduğumu düşünmeye başladım.Kime anlattıysam bana deli dediler.Aynalara bakmaya korkuyorum artık.Nedenini bilmiyorum ama korkuyorum.

sudecay

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6224
Geçen gün bazı forumlarda gezerken bu resim dikkatimi çekti.Rüyamdaki kadın değil ama benziyor.Onunda uzun siyah saçları ve beyaz bir elbise gibi birşey var.Sonuç olarak 4 senedir rüyalarıma giren varlık buna benziyor.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Bu sahte bir fotoğrafa benziyor dediğim gibi belki sizle iletişim kurmak isteyen bir varlıktır daha önce hiç astral seyahat yaptınızmı?

sudecay

Kayıtlı Üye
Fotoğrafın sahte olduğunu biliyorum.Sadece örnek göstermek istedim.Ve evet saha önce astral seyehat yaptım.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Sıklıklamı yapıyorsunuz yoksa birkaç defalık mı yaptınız? belki sizin enerjinizle beslenen bir parazit olabilir.

sudecay

Kayıtlı Üye
Bilinçli olarak sadece 3 defa çıktım.Ayrıca durugörü ve lücid rüya ile ilgileniyorum.Sizce bir ilgisi olabilir mi ?

Ulas149

Kayıtlı Üye
Bazen, enerjisel olarak duyan insanların enerjisi diğer boyutlardaki varlıkları çekebilir bu kadında(yani rüyanızda görülen varlık) bu varlıklardan olabilir. bu parazitler kancasını taktığı insanların enerjisinden beslenebilir. fiziksel veya ruhsal anlamda bitkinlik veya tükenmişlik hissediyormusunuz?

sudecay

Kayıtlı Üye
Evet,özellikle son aylarda diğer zamanlara nazaran daha yorgun oluyorum.Hiçbir iş yapmamış olsam bile bitkin hissediyorum.Sizce bundan nasıl kurtulabilirim ? Bir öneriniz varmı ?

Ulas149

Kayıtlı Üye
Birkez daha astral seyahate çıkarak bu varlığın astral boyuttan gelen bir ruh olduğunu anlayabilirsiniz. astraldeyken bu varlığı görürseniz büyük ihtimalle size yapışan parazzittir. eğer dediğim gibi bir parazitse ona göre bir çözüm bulabiliriz. ayrıca bundan sonra konunun kabarmaması için bana özel mesajla ulaşırsanız sevinirim

YETENEKK

Kayıtlı Üye
bende buna benzer bişey oluyo ama ayıken

hasan06

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6224
Geçen gün bazı forumlarda gezerken bu resim dikkatimi çekti.Rüyamdaki kadın değil ama benziyor.Onunda uzun siyah saçları ve beyaz bir elbise gibi birşey var.Sonuç olarak 4 senedir rüyalarıma giren varlık buna benziyor.
yüz şekli filan sima olarak ta mı benziyor ? yoksa uzun siyah saçları ve beyaz bir elbise si mi benziyor ?

hasan06

Kayıtlı Üye
ayrıca umarım cin musallatı filan da değildir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...