Melek Çağırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Arkadaşlar öncelikle konuyu sorularınız kısmına mı açayım, buraya mı açayım kararsız kaldım. Yanlış yere açtıysam affedin lütfen.

Şimdi gelelim konuya. Arkadaşlar ben zaten bayağıdır bu doğa üstü varlıklara (özellikle de meleklere) meraklıyım. Ama bir şey yapsam mı yapmasam mı diye düşünüyordum. İlk başta cin çağırmaya karar verdim. Sonra hem günah olduğu için hem de korktuğum için (çok korkağımdır) yapamadım. Fakat sonra aklımda melek çağırabileceğime dair bir düşünce oluştu. İnternetten de araştırdığım zaman çağırılabileceğini, hatta bunu deneyimleyenler olduğunu da öğrendim. ( http://www.gizlimabet.com/archive/index.php/t-21297.html ). Hem gece yatmadan önce ayetel kürsiyi okursak bize sabaha kadar bekçilik etmesi için iki melek gönderileceğini de duydum. Bu melekler sabaha kadar bizi korurmuş ve yanımıza hiç bir varlık yaklaşamazmış. Bu da melek çağırmayı kafamda mümkün kılan şeylerden biriydi. Bunu yapabileceğime inanıyorum zaten imanlı biriyim de. Ama ben yinede bir danışmak istedim. Bu konuda bir kaç sorum olacak :
1) Öncelikle bu konudaki yorumlarınız nelerdir ?
2) Daha önce bunu deneyimleyen biri veya deneyimleyen bir tanıdığınız oldu mu ?
3) Eğer daha önce deneyimlediyseniz nasıl çağırdınız.
4) Daha önce bilinçli olarak çağırmasanız da hiç melek göreniniz oldu mu ?

Umarım uzun yazıp sıkmamışımdır. Şimdiden teşekkür ederim.

Keira

Moderator
Melekler hakkında açılan konuları okursanız, tüm sorularınızın cevabını ve fazlasını alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...